Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi


Oferta Bukmacherska

10 największych niespodzianek w zakładach w ostatnim roku

10 największych niespodzianek w zakładach w ostatnim roku

Legalni bukmacherzy w Polsce na dobre zadomowili się ze swoimi ofertami. Z ich usług na stałe korzystają rzesze starych wyjadaczy, ale i tych młodszych osób, które dopiero co wchodzą w ten świat. Jest on przecież coraz bardziej różnorodny i złożony. Również pod względem wyników, które w nim padają. Legalni bukmacherzy Internetowi układając ulotkę kursową kierują się oczywiście zyskiem. Wszystko musi przedstawione i skonstruowane tak, aby budżet na koniec roku świecił się na zielono. Nie mogą jednak również zapominać o emocjach, które mają towarzyszyć obstawianiu meczów. Zresztą nie tylko meczów, ale i spotkań czy pojedynków. Te czasami płatają wszystkim zainteresowanym niemałego figla. Trzeba zaznaczyć, że fortuna jest bardzo sprawiedliwa. Odbiera i daje wszystkim po równo. Zarówno legalnym bukmacherom jak i samym graczom.

Weźmy na przykład potężne pieniądze, które firmy musiały wypłacać za każdą wygraną Leicester. Znamy również posiadaczy małych fortun, którzy przewidzieli że akurat w danym meczu Luis Suarez znów spróbuje kogoś ugryźć. Z drugiej jednak strony praktycznie w co tydzień w każdej kolejce największych lig na świecie trafi nam się jedna – dwie jeśli nie sensacje to chociaż niespodzianki. Dlatego w poradnikach dla osób parających się bukmacherką jest wyraźnie napisane, aby nigdy nie obstawiać całej kolejki danej ligi, gdyż zawsze gdzieś przestrzelimy. Chcemy jednak abyście to również i wy tworzyli nasze serwisy. Wymienianie się doświadczeniami przez graczy pozwoli nie tylko na czytanie ciekawej lektury, ale i na naukę na cudzych błędach. Dlatego też chcielibyśmy abyście przedstawili swój subiektywny ranking 10 największych niespodzianek w zakładach u legalnych bukmacherów w Polsce w ostatnim roku. Mamy nadzieję, że razem uda nam się stworzyć takie zestawienie. Może odnajdziemy w nim jakieś cechy wspólne, które pozwolą na bardziej optymalne obstawianie przyszłych meczów. 

10 największych niespodzianek w zakładach w ostatnim roku
Oceń artykuł

Udostępnij


Oferty bukmacherskie