Warning: Use of undefined constant ‘CONCATENATE_SCRIPTS’ - assumed '‘CONCATENATE_SCRIPTS’' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/cybersh0/public_html/oferty-bukmacherskie.pl/wp-config.php on line 87

Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /home/cybersh0/public_html/oferty-bukmacherskie.pl/wp-content/plugins/wp-affiliate-links/actions/wp_loaded.php on line 5
 Aplikacje bukmacherskie - Zakłady i Bonusy Bukmacherskie


Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Aplikacje bukmacherskie

Mobilne aplikacje bukmacherskie


Rozwój serwisów bukmacherskich na polskim rynku

Dzisiaj zakłady bukmacherskie to już nie to samo co jeszcze 10-20 lat temu. Początki obstawiania zakładów w Polsce miały swoje miejsce w punktach naziemnych, które oferowały swoim graczom dosyć proste systemy obstawiania i raczej ograniczoną liczbę wydarzeń sportowych. Obecnie jednak, wraz z rozwojem internetu, każdy liczący się bukmacher posiada własną stronę internetową. Są to raczej rozbudowane serwisy bukmacherskie, niż zwykłe, statyczne strony internetowe. Polscy bukmacherzy oferują rejestrację konta i jego szczegółową weryfikację, mnóstwo metod wpłat środków na konto gracza oraz bardzo funkcjonalny panel klienta, gdzie może on śledzić swoje zakłady, zarówno te aktywne jaki i już rozliczone.

Mobilne aplikacje

Kolejnym, wydaje się naturalnym krokiem, na rynku obstawiania zakładów sportowych przez internet było wprowadzanie przez legalnych bukmacherów aplikacji bukmacherskich na smartfony. Ten sposób obstawiania zdecydowanie działa zachęcająco, a dobra i łatwa w obsłudze aplikacja to duży plus dla bukmachera i przewaga nad konkurencją. Dlatego w ostatnim czasie właśnie na aplikacje i ich promowanie firmy bukmacherskie położyły szczególny nacisk. Nic dziwnego, bo rynek mobilny rośnie z miesiąca na miesiąc. Dotyczy to również branży bukmacherskiej w Polsce.

Do największych legalnych podmiotów na naszym rynku należą Fortuna, STS, Totomix opinie, Lvbet, eToto i zakłady Forbet. Czy wszyscy posiadają aplikacje? Dowiesz się tego poniżej.

 

totolotek

 

Obstawianie zakładów bukmacherskich na mobile

Przede wszystkim należy tutaj przypomnieć, że podobnie jak w przypadku stron internetowych dostępnych na komputerze, tak i wersje mobilne mogą być udostępnianie tylko przez legalnie działające firmy bukmacherskie.

Musisz wiedzieć, że poprzez mobilność można rozumieć i rozpatrywać dwie formy. Jedną jest mobilna aplikacja zwana również aplikacją natywną, a drugą jest mobilna wersja strony internetowej.

Mobilna aplikacja bukmacherska to osobno działający program stworzony na urządzenia mobilne takie jak smartfony lub tablety. Aplikacja nie musi zawierać takiej samej treści i układu jak strona internetowa. Aby z niej skorzystać nie wejdziemy na określony adres URL, lecz będziemy musieli ją pobrać na nasze urządzenie. Aplikacja wymaga instalacji, co często wiąże się ze zmianą ustawień w naszym urządzeniu mobilnym. Jednak instalacja ta praktycznie niczym nie różni się od instalacji innych aplikacji rynkowych.

W tej chwili tego typu aplikacje posiadają tacy bukmacherzy jak: Fortuna aplikacja, Lvbet, Forbet, zakłady Milenium, Totolotek aplikacja mobilna, STS (Android oraz iOS, mogą być problemy z Windows Phone))

 

fortuna

 

Oprócz aplikacji mobilnej, którą musimy zainstalować na swoim smartfonie z Google Play lub App Store, możemy również obstawiać zakłady bukmacherskie przez internet na stronie mobilnej. Działa ona podobnie jak statyczna strona internetowa, jest jednak przystosowana do urządzeń mobilnych. Otwierając zwykłą stronę bukmachera, na takim urządzeniu zostaniemy automatycznie przekierowani na wersję mobilną. Rozdzielczość wersji mobilnej jest dostosowana do rozdzielczości ekranu urządzenia mobilnego i przez to jest znacznie bardziej czytelna, niż w przypadku zwykłej strony. Stronę mobilną posiada w tej chwili między innymi now bukmacher na polskim rynku PZBuk Miejmy nadzieję, że już wkrótce pojawi się aplikacja mobilna tego bukmachera. Niedawno licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych otrzymał również wszystkim znany Betclic. Sprawdź Betclic opinie.

Jak grać w zakłady bukmacherskie w aplikacji, a jak w wersji mobilnej strony? Aplikację musimy zainstalować na swoim urządzeniu, a więc musi ona być stworzona specjalnie na wersję oprogramowania, którą posiadamy. O ile aplikacje na Androida i iOS są sprawą oczywistą i wszyscy bukmacherzy posiadają je na oba te systemy, o tyle pozostałe urządzenia np. z systemem Windows będą musiały korzystać z mobilnych wersji stron.

 

lvbet

 

Co powinna zawierać bukmacherska aplikacja mobilna?

Na dobrze wykonaną aplikację mobilną składa się czytelność i prostota obsługi. Urządzenia mobilne posiadają znacznie mniejsze ekrany i rozdzielczości, przez co trudniej widać na nie szczegóły, np. kursy bukmacherskie. Odpowiedni wygląd pól z kursami oraz ich klikalność ma więc szczególne znaczenie.

Zakłady bukmacherskie mają swoją specyfikę i z reguły znacznie różnią się w porównaniu z pozostałymi stronami i serwisami. Cechą charakterystyczną każdego serwisu bukmachera internetowego jest rozbudowane menu z wydarzeniami sportowymi, gdzie gracz znajduje poszczególne dyscypliny. Nie inaczej sprawa ma się w przypadku aplikacji mobilnej. Musi ona zawierać te same zdarzenia, które znajdują się w na stronie internetowej bukmachera i jednocześnie prezentować je w łatwo dostępny sposób. Źle działające menu z dziwnymi przeskokami kategorii sportowych i znikającymi meczami to bardzo nieprzyjemna rzecz, którą gracz może spotkać podczas stawiania zakładów.

 

Aplikacja mobilna Fortuny - funkcje
Aplikacja mobilna Fortuny – funkcje

 

Oto nasza lista funkcji, które powinna zawierać dobrze działająca aplikacja bukmacherska:

  1. Czytelny i szybki interfejs użytkownika.

  2. Intuicyjne menu główne, możliwie jak najbardziej zbliżone wyglądem i funkcjonalnością do strony internetowej bukmachera.

  3. Posiadać przejrzysty panel konta gracza, w którym będzie on mógł szybko odnaleźć wszystkie najważniejsze funkcje.

  4. Stabilność działania. Aplikacja nie może nagle przestać działać, wyrzucając nam błędy, które nas nie interesują i blokują np. dokończenie stawiania zakładu. Czy może być coć bardziej frustrującego??

  5. Sprawnie działające metody dokonywania wpłat i wypłat z konta gracza.

  6. Pojawiające się na ekranie powiadomienia np. o aktualnych kuponach i nadchodzących meczach lub wynikach.

  7. Możliwość szybkiej komunikacji z działem obsługi klienta, np. za pomocą czatu na żywo.

  8. Transmisje meczów i innych wydarzeń sportowych live. Gracze coraz częściej stawiają zakłady na żywo, a dzięki aplikacjom mobilnym na swoich telefonach mogą robić to w dowolnym miejscu u czasie. Mecze na żywo rozgrywane są o różnych porach, a dzięki aplikacjom możemy na bieżąco je oglądać i jednocześnie reagować, stawiając zakłady na żywo.

  9. Aplikacje mobilne mają też tę cechę, że działają z reguły szybciej niż tradycyjna strona desktopowa. Umożliwia to graczowi szybkie uruchomienie aplikacji bukmacherskiej z poziomu telefonu, a co za tym idzie krótki okres oczekiwania na postawienie zakładu. Dobra aplikacja powinna zapewniać szybkie uruchamianie i logowanie na konto gracza czy płatności za pomocą jednego kliknięcia, a to wszystko w Twoim telefonie. Nie ma więc na co czekać – pobierz aplikację swojego buka już teraz.

  10. Analizy bukmacherskie, statystyki. Niektóre serwisy bukmacherskie udostępniają dane statystyczne poprzednich spotkań piłkarskich, wyniki poszczególnych zawodników itd. Jeżeli więc takie dane dostępne są na stronach bukmacherów, dlaczego miałoby ich zabraknąć w ich aplikacjach mobilnych/