Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi


Oferta Bukmacherska

Bonus bez depozytu

Czy legalni bukmacherzy online pozwalają grać za pieniądze bez depozytu? TAK! Bonus bez depozytu, który oferują strony bukmacherskie, to najlepszy sposób na nabranie pewności siebie w obstawianiu zakładów za prawdziwe pieniądze.

Na polskim rynku tylko trzy firmy oferujące legalne zakłady bukmacherskie wyszły naprzeciw temu oczekiwaniu, co oznacza, że gdy zarejestrujesz się do któregoś z tych serwisów, otrzymasz za darmo prawdziwe pieniądze na grę!

Aby otrzymać taki bonus, najczęściej należy użyć kodu, który trzeba podać podczas procesu rejestracji. Taki kod bonusowy można czasem znaleźć w czasopismach lub w Internecie. Może on być zamieszczony także bezpośrednio na stronie bukmachera. Ten rodzaj promocji dotyczy, podobnie jak większości innych darmowych zakładów, tylko nowych użytkowników.

Inną opcją są też darmowe zakłady dla stałych klientów. Tutaj najczęściej figuruje system punktowy, w którym można uzyskać środki na darmowe zakłady. Za każdy postawiony zakład lub za dowolną inną aktywność w serwisie otrzymujesz określoną liczbę punktów, które następnie można wymienić na bonusy (w tym gotówka do wykorzystania w zakładach).

Ranking bukmacherów oferujących bonus bez depozytu.

Fortuna zakłady bukmacherskie – 25 złotych bez depozytu za rejestrację + 10 złotych za wymianę punktów.

1. Jak otrzymać bonus?

Ponieważ oferta przewidziana jest dla graczy rejestrujących konta poprzez partnerów firmy, należy bezpośrednio ze strony partnera zarejestrować konto gracza podając podczas procesu zakładania konta dedykowany dla danego partnera „kod” bonusu. Kod jest automatycznie uzupełniany w formularzu rejestracyjnym, co znacznie upraszcza całą procedurę.

2. 25 złotych zostanie dodane od razu po rejestracji, dodatkowe 10 złotych zaś po wymianie pkt. w Klubie Plus

LVbet zakłady bukmacherskie – darmowy zakład 20 złotych bez depozytu na start

1. Jak powyżej, oferta przewidziana jest dla graczy rejestrujących konta poprzez strony partnerów firmy. Co ważne, należy bacznie zwracać uwagę, aby użyć poprawnego linku rejestracyjnego. Klikając w niewłaściwy link, pozbawiasz się szansy otrzymania bonusu. Zwróć zatem na to uwagę.

2. Wyślij e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu”. Otrzymasz bonus o wartości 20 złotych. Czas otrzymania bonusu: do 48h.

Totolotek – Freebet 25 złotych bez depozytu po rejestracji
1. Oferta przewidziana jest dla graczy rejestrujących konta poprzez partnerów firmy, należy bezpośrednio ze strony partnera zarejestrować konto gracza podając podczas procesu zakładania konta dedykowany dla danego partnera „kod” bonusu. Kod należy wprowadzić ręcznie.

2. Natychmiast po aktywacji konta gracza, otrzymasz darmowy Freebet 20 złotych do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie online.

Bonus bez depozytu
Oceń artykuł

Udostępnij