Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Bonus bez depozytuBukmacherzy oferujący bonus bez depozytu cieszą się największym zainteresowaniem wśród mniej doświadczonych graczy. Takie akcje promocyjne sprawiają, że gracz może przetestować platformę bukmachera bez konieczności dokonywania jakiejkolwiek wpłaty. Czy polscy gracze mają możliwość skorzystania z takiej oferty? Jak najbardziej! Legalni bukmacherzy także organizują promocje polegające na przyznawaniu swoim nowym klientom specjalnych bonusów bez depozytu. Na jakie bonusy warto zwrócić szczególną uwagę?

Akcja dodatkowych bonusów bez depozytu jest aktualnie prowadzona przez kilka polskich serwisów bukmacherskich. Jednak przed skorzystaniem z oferty warto zapoznać się z ogólnymi zasadami przyznawania bonusów. Dzięki temu gracz będzie znacznie lepiej poinformowany, co pozwoli mu na bardziej świadome korzystanie z promocji.

Najważniejszym zapisem jest informacja o tym, że klient bukmachera nie może od razu wypłacić kwoty przyznanej w ramach bonusu. Co więc należy zrobić, aby otrzymać pieniądze? W tym przypadku niezbędne będzie dokonanie tzw. obrotu bonusem. To oznacza, iż gracz musi zawrzeć kilka zakładów przy użyciu środków bonusowych, żeby uzyskać możliwość dokonania wypłaty. Wymagania bukmacherów są najczęściej wyrażone w formie wielokrotności przyznanej kwoty bonusu. Przykładowo, gracz otrzymuje bonus bez depozytu w wysokości 25 złotych, a wypłata pieniędzy jest możliwa po dokonaniu czterokrotnego obrotu środkami. Wówczas łączna stawka zawartych zakładów musi wynosić przynajmniej 100 złotych. Oczywiście wymagana kwota obrotu jest zmienna i zależy wyłącznie od regulaminu danego bukmachera. Inna praktyka stosowana przez serwisy bukmacherskie polega na wyznaczeniu terminu, w którym należy wykorzystać środki bonusowe. Przekroczenie tej daty skutkuje anulowaniem bonusu i utratą wszystkich otrzymanych pieniędzy. 

Powyższe zasady mają bardzo duże znaczenie podczas korzystania z akcji promocyjnej. Dlatego każdy gracz powinien dokładnie przeczytać regulamin oferty bonusu bez depozytu.

Przeczytaj również: Bonus powitalny bukmacherzy w Polsce 

Który polski bukmacher umożliwia otrzymanie bonusu bez depozytu?

Obecnie trzy polskie serwisy bukmacherskie prowadzą akcję polegającą na przyznawaniu bonusu bez depozytu. Jakie warunki musi spełniać gracz, aby skorzystać z tych ofert?

1. Fortuna Zakłady BukmacherskieFortuna oferuje bonus bez depozytu jedynie graczom, którzy podczas rejestrowania konta w serwisie wprowadzą specjalny kod bonusowy. Takie kody są zamieszczane na różnych stronach internetowych w ramach współpracy danego serwisu z bukmacherem. Jednak w tym przypadku warunki przyznawania oraz sama kwota bonusu są ustalane indywidualnie.

2. LVBET Zakłady Bukmacherskie – podobna praktyka jest stosowana przez firmę LVBET. Po założeniu konta gracz powinien skontaktować się z firmą poprzez pocztę elektroniczną. W tytule wiadomości należy wpisać hasło „Bonus bez depozytu”, aby uzyskać dodatkowe 20 złotych.

3. Totolotek Zakłady Bukmacherskie – przy zakładaniu konta w serwisie Totolotek również należy wpisać kod promocyjny, który uprawnia do otrzymania 20 złotych bez depozytu.

4. STS Zakłady Bukmacherskie – takie same reguły obowiązują w przypadku firmy STS, jednak tutaj bonus bez depozytu wynosi aż 25 złotych.

Czy legalni bukmacherzy online pozwalają grać za pieniądze bez depozytu? TAK! Bonus bez depozytu, który oferują strony bukmacherskie, to najlepszy sposób na nabranie pewności siebie w obstawianiu zakładów za prawdziwe pieniądze.

Na polskim rynku tylko trzy firmy oferujące legalne zakłady bukmacherskie wyszły naprzeciw temu oczekiwaniu, co oznacza, że gdy zarejestrujesz się do któregoś z tych serwisów, otrzymasz za darmo prawdziwe pieniądze na grę!

Aby otrzymać taki bonus, najczęściej należy użyć kodu, który trzeba podać podczas procesu rejestracji. Taki kod bonusowy można czasem znaleźć w czasopismach lub w Internecie. Może on być zamieszczony także bezpośrednio na stronie bukmachera. Ten rodzaj promocji dotyczy, podobnie jak większości innych darmowych zakładów, tylko nowych użytkowników.

Inną opcją są też darmowe zakłady dla stałych klientów. Tutaj najczęściej figuruje system punktowy, w którym można uzyskać środki na darmowe zakłady. Za każdy postawiony zakład lub za dowolną inną aktywność w serwisie otrzymujesz określoną liczbę punktów, które następnie można wymienić na bonusy (w tym gotówka do wykorzystania w zakładach).

Ranking bukmacherów oferujących bonus bez depozytu.

Fortuna zakłady bukmacherskie – 25 złotych bez depozytu za rejestrację + 10 złotych za wymianę punktów.

1. Jak otrzymać bonus?

Ponieważ oferta przewidziana jest dla graczy rejestrujących konta poprzez partnerów firmy, należy bezpośrednio ze strony partnera zarejestrować konto gracza podając podczas procesu zakładania konta dedykowany dla danego partnera „kod” bonusu. Kod jest automatycznie uzupełniany w formularzu rejestracyjnym, co znacznie upraszcza całą procedurę.

2. 25 złotych zostanie dodane od razu po rejestracji, dodatkowe 10 złotych zaś po wymianie pkt. w Klubie Plus

Zobacz też: Ranking bukmacherów 2018

LVbet zakłady bukmacherskie – darmowy zakład 20 złotych bez depozytu na start

1. Jak powyżej, oferta przewidziana jest dla graczy rejestrujących konta poprzez strony partnerów firmy. Co ważne, należy bacznie zwracać uwagę, aby użyć poprawnego linku rejestracyjnego. Klikając w niewłaściwy link, pozbawiasz się szansy otrzymania bonusu. Zwróć zatem na to uwagę.

2. Wyślij e-mail na adres promocje@lvbet.pl, wpisując w tytule „Bonus bez Depozytu”. Otrzymasz bonus o wartości 20 złotych. Czas otrzymania bonusu: do 48h.

Totolotek – Freebet 25 złotych bez depozytu po rejestracji
1. Oferta przewidziana jest dla graczy rejestrujących konta poprzez partnerów firmy, należy bezpośrednio ze strony partnera zarejestrować konto gracza podając podczas procesu zakładania konta dedykowany dla danego partnera „kod” bonusu. Kod należy wprowadzić ręcznie.

2. Natychmiast po aktywacji konta gracza, otrzymasz darmowy Freebet 20 złotych do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie online.

 

Bonusy bez depozytu, czyli promocja dla nowych typerów.

Darmowy bonus jest ciekawą opcją dla nowych graczy. Kilka portali zdecydowało się na wprowadzenie takiej promocji do swojej stałej oferty. Dlaczego bukmacherzy postanawiają podarować nowym graczom darmowe środki na konto?

Bonusy bez depozytu są formą darmowego testu danego serwisu. Nie trzeba wpłacać środków, żeby móc obstawić swój pierwszy zakład bukmacherski. Jest to również dobra opcja dla osób, które chcą sprawdzić jak działa portal oraz jak wygląda gra. Bonus na start nie jest zbyt wysoką kwotą i waha się w granicach 5-30 złotych, w zależności od oferty, którą proponuje bukmacher.

Jak zgarnąć darmowe środki na swoje konto?

Bonusy bez depozytu są przyznawane tuż po rejestracji albo automatycznie, albo po napisaniu wiadomości mailowej do bukmachera. Dzięki temu właściwie od razu możemy zacząć obstawiać, co daje graczowi możliwość wygranej bez inwestycji swoich własnych pieniędzy. Obecnie kilku legalnych bukmacherów oferuje tego typu promocje. Wiąże się to oczywiście z pewnym ryzykiem.

Skąd bukmacher bez depozytu może mieć pewność, że nowi użytkownicy po obróceniu freebetu będą chcieli kontynuować grę na danej stronie? Otóż nie mają takiej pewności. Jednak z ich doświadczenia wynika, że fani zakładów zostają na dłużej z bukmacherami, którzy posiadają ofertę darmowego zakładu.

Jednak czy bonusy bez depozytu są na pewno darmowe?

Otóż nie do końca. Owszem, po rejestracji nowi gracze otrzymują obiecaną kwotę, którą oferuje bukmacher bez depozytu. Jednak, żeby aktywować bonus musimy spełnić pewne warunki, które są rozpisane w regulaminie. Dlatego jeszcze przed przystąpieniem do rejestracji i obstawiania na danej stronie, należy dokładnie zapoznać się z wszystkimi warunkami oraz zasadami gry, które wymienia bukmacher bez depozytu.

Bonusy bez depozytu muszą zostać kilka razy obrócone zanim będzie można je wypłacić. Weźmy na przykład zasady i warunki promocji bonusu bez depozytu na stronie bukmachera forBET, gdzie wyraźnie w punkcie 4 jest napisane, że środkami bonusowymi trzeba obrócić jednokrotnie z minimalnym kursem 3.00, a czas na obrót to zaledwie 7 dni. Podczas klikania „Odbierz bonus” często należy się zastanowić, co za sobą niesie dana promocja.

Owszem, na konto przyznawane są darmowe środki, jednak należy spełnić kilka zasad, żeby móc wypłacić ewentualną wygraną.

Takie firmy jak Totolotek również oferują bonusy bez depozytu. Wiele osób pyta o kod promocyjny totolotek, ponieważ duża ilość graczy uznała ofertę tego bukmachera za najbardziej korzystną na rynku bonusów bukmacherskich.

Jak najlepiej wykorzystać bonusy bez depozytu?

Ile graczy, tyle sposobów. Jedni uważają, że warto sprawdzić jak działają sporty wirtualne, ponieważ można wtedy najprościej i najszybciej wypróbować jak działa portal. Natomiast kolejni namawiają do obstawiania swojego ulubionego sportu.

Bonusy bez depozytu mogą przynieść graczom wygrane bez inwestycji własnych środków, tak samo jak i przegrane. Do gracza należy wykorzystać swój darmowy kupon jak najlepiej się da i liczyć na pasmo wygranych.

Poczytaj także:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bonus_powitalny
https://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/rejestr-domen