Betsson - legalny czy nie? - Bukmacherzy | Zakłady Bukmacherskie



Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Kod promocyjny Totolotek

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Betsson – legalny czy nie?

Styczeń 2, 2018
Betsson - legalny czy nie?


Betsson - legalny czy nie?
Betsson zakłady bukmacherskie

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce zdecydowanie przeżywają rozkwit. Nie przeszkadza im w tym nawet ustawa antyhazardowa, która aż roi się od bzdurnych przepisów. Co rusz w naszym kraju rejestrują się nowe podmioty, które chcą wziąć jakiś kawałek tego sporego tortu dla siebie. Konkurencja jest ostra, ale dla nas – graczy to bardzo dobra informacja. Kolejną wielką firmą starającą się mocno wejść na nasz rynek jest Betsson – na świecie to prawdziwy gigant, ale w Polsce mało znany. I to właśnie z braku znajomości tego legalnego bukmachera wielu z was pyta, czy Betsson jest legalnym bukmacherem, który ma wszystkie koncesje i pozwolenia na prowadzenie działalności w Polsce. Oczywiście już podstawowy reasearch na temat tej szwedzkiej spółki pozwoli rozwiać wszelkie wątpliwości. Oczywiście, Betsson ma pozwolenie na e – rozrywkę w Kraju nad Wisłą. Co więcej stara się angażować w sport na krajowym podwórku. Był nawet sponsorem lekkoatletki Agaty Mróz do czasu jej śmierci. Twarzą marki przez kilka lat był znany raper – Piotr „Liroy” Marzec. Co warte podkreślenia, Betsson jest tym legalnym bukmacherem internetowym, który chyba najmocniej walczy o znormalizowanie internetowego gamblingu w Polsce. Cóż, jak widać idzie to dość opornie, ale miejmy nadzieję że wraz ze stałym wzrostem graczy, polscy decydenci pójdą po rozum do głowy i sprawią, że e –rozrywka w Internecie będzie jeszcze bardziej wygodna i atrakcyjna. Tego życzymy sobie i wam w nowym, 2018 roku!

Betsson – legalny czy nie?
Oceń artykuł

Udostępnij


Bukmacherzy | Zakłady Bukmacherskie