Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Lepsza oferta
Forbet Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1300 zł bonus
1200 zł + 100 zł extra

Licencja: PS4.6831.10.2016
Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
300 zł BONUS
+ 10 zł (20000 punktów)

Licencja: PS4.6831.26.2017
Lepsza oferta
Totolotek Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1111 zł bonus od depozytu
+ 25 zł freebet

Licencja: LBU/2012/2013/RD61485

Czym są Mug bets?

Czym-są-Mug-bets


Czym są Mug bets?

Jednym z wielkich wyzwań podczas wygrywania zakładów jest utrzymywanie otwartych kont i jedną z technik, które mogą pomóc w licytowaniu kubków.

Wraz ze wzrostem zwycięskiej aktywności u bukmachera – a co za tym idzie zwiększenia zysku – zwiększają się szanse na limity lub zamknięcie konta gracza u danego bukmachera. Bukmacherzy limitują konta zwycięzców, aby chronić się przed przegraną. Gracze, którzy wygrywają nazywają to „gubbingiem”.

Jak już zapewne wiecie bukmacherzy monitorują zachowania klientów i szukają wzorców, które Klient powiela wygrywając zakłady. Efektem czego może być zamknięcie lub zlimitowanie konta bez ostrzeżenia. Czasami także uniemożliwiają klientom dostęp do jakichkolwiek promocji, takich jak darmowe zakłady czy reload bonus. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zdezorientowanie bukmacherów jest umieszczanie tak zwanych mug betów. Ta strategia ma na celu sprawienie, aby klient wyglądał jak zwykły gracz i sugerował swoim zachowaniem stawianie zakładów, gdy nie ma w nim VALUE. Oczywiście takie działanie nie jest w żaden sposób ograniczane na giełdach zakładów.

Porady dotyczące mug betów.

  • Nie wybieraj najlepszych kursów: Bukmacherzy wiedzą, kiedy oferowana przez nich cena jest konkurencyjna i wkrótce zauważą klientów, którzy korzystają z nich tylko wtedy, gdy ich szanse są najlepsze. Od czasu do czasu korzystaj z bukmachera, nawet jeśli wiesz, że nie oferuje on najlepszej ceny.
  • Graj „na żywo”: zwykli gracze mają tendencję do grania „na żywo”, więc jest to dobry plan. Użycie opcji „cashout” również sprawia, że ​​wyglądasz jak normalny gracz – po prostu upewnij się, że nie ujawnisz się poprzez zastosowanie „cashout”, gdy drugi zakład na Twoim kuponie jest zwycięski.
  • Trzymaj się tych samych rynków: jeśli grasz głównie w piłkę nożną, konie, nie zaczynaj nagle od zakładów na siatkówkę szwedzką lub na inne nieokreślone rynki. Graj swoje zakłady i umieszczaj je na możliwie najważniejsze ligi. Graj tak samo lokalnie – jeśli mieszkasz w Polsce, postaw na polską piłkę nożną.
  • Wybierz drużynę: warto wybrać zespół, który regularnie się obstawia, ponieważ sprawia to, że ​​wyglądasz jak kibic danej ekipy. Na przykład, stawiając zakład na zwycięstwo Lecha.
  • Akumulatory i zakłady wielokrotne: tworzenie podwójnych, potrójnych i innych podobnych kuponów jest klasycznym mug betem.

Kiedy, gdzie i z kim?

Szczególnie ważne jest granie mug betów podczas pierwszych kilku miesięcy po otwarciu konta gracza.

Im dłużej twoje konto jest aktywne, tym łatwiej jest utrzymać przy życiu. Różni bukmacherzy mają różny poziom tolerancji – i zmieniają się przez cały czas toteż stawiaj zakłady na to, co obstawiają inni – grając na faworytów – lub sprawdzając na giełdzie zakładów, gdzie ulokowanych jest najwięcej pieniędzy.

Autor: PK

Czym są Mug bets?
5 (100%) 1 vote[s]

Udostępnij

Podobne wpisy

Dystrybucja marży na rynkach trzydrogowych –... Wszyscy wiemy, że bukmacherzy w kursie zakładu sportowego stosują marżę w oferowanych wydarzeniach. W ten sposób żyją i nie nienawidzimy ich za to. O...
Strategia obstawiania zakładów Multi W tym artykule omówimy najlepszą strategię podczas obstawiania zakładów „Multi” czyli wielokrotnych. My osobiście wolimy stawiać na zakłady pojedyn...
Legalny bukmacher strategia: piłka nożna na żywo.... W tym artykule przedstawimy najważniejsze dane, które są wynikiem badań przeprowadzonych przez najlepszych ekspertów bukmacherskich. Korzystanie z te...
Zmiana regulaminu w serwisach Skrill i Neteller Znane wszystkich graczom bukmacherskim portfele elektroniczne informują graczy o zmianie ich regulaminu. Zmiana ta nastąpi dopiero 13 marca, jednak ju...
Przybywa domen w Rejestrze Domen Hazardowych Zgodnie z działającą od 1 kwietnia 2017 roku najnowszą wersją ustawy hazardowej, na stronie https://hazard.mf.gov.pl/ działa rejestr domen, które są b...