Fortuna, Early Cash-out - Bukmacherzy | Zakłady BukmacherskieHazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Kod promocyjny Totolotek

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Fortuna, Early Cash-out

Maj 27, 2017
Fortuna, Early Cash-out


Jeśli obgryzasz paznokcie z nerwów że nie wejdzie ci kolejny mecz z akumulatora na Twoim kuponie możesz skorzystać z ciekawego rozwiązania jakim jest Early Cach-out. Wtedy to trafione wcześniej zakłady dają Ci wygraną i nie musisz czekać na rozgranie reszty meczy. Możesz w każdej chwili zamknąć swój kupon. Early Cash-out to funkcja, która pozwala na wypłacenia Twojej wygranej z zakładu przed jego finalnym rozliczeniem. Inna nazwa dla tego elementu oferty to również Cash in. Bukmacher oferuje wspomnianą usługę na LIVE AKO oraz AKO z oferty tradycyjnej. Jedna na takim kuponie nie może znajdować się ani jedno przegrane spotkanie ale też kupon musi posiadać przynajmniej jedno trafione spotkanie. Trzeba pamiętać że możliwość skorzystania z oferty Early Cash-out musi zostać zaproponowana i przyjęta przez Fortunę.
[maxbutton id=”2″ ]

Fortuna, Early Cash-out
Oceń artykuł

Udostępnij


Następny post
«
Poprzedni post
»
Bukmacherzy | Zakłady Bukmacherskie