Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

FREEBET RACE OD ETOTO

Lipiec 16, 2018
etoto-freebet-race


ZA GRUBE GRANIE ETOTO DAJE GRUBE NAGRODY! STAWIAJ ZAKŁADY
AKUMULOWANE I ODBIERZ AŻ DO TRZECH DARMOWYCH ZAKŁADÓW!

CO TRZEBA ZROBIĆ, ABY ODEBRAĆ DARMOWY ZAKŁAD?

Postaw zakłady spełniające poniższe warunki na łączną kwotę min. 500 zł i odbierz freebet. Wchodząc na wyższy poziom, dostaniesz kolejny, wyższy freebet!

SUMA STAWEK  NAGRODA
500 zł Freebet 40 zł
1000 zł Freebet 90 zł
2000 zł Freebet 200 zł

JAKIE ZAKŁADY KWALIFIKUJĄ SIĘ DO PROMOCJI?

 • Zakłady rozliczone od 10 lipca 2018 od godziny 00:00
  do 16 lipca 2018 do godziny 23:59
 • Zakłady wielokrotne z co najmniej czterema
  dowolnymi zdarzeniami
 • Stawka minimalna: 20 zł (freebety nie są liczone)
 • Kurs minimalny kuponu: 4,00

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROMOCJI?

Na dole ekranu na niebieskim polu kliknij przycisk „Zapisz się do promocji”. Zostaniesz przekierowany na kolejną stronę, w której wystarczy wpisać swój login oraz kliknąć „zapisz”. I gotowe – od teraz bierzesz udział w wyścigu! Możesz się zapisać w dowolnym momencie!

JAK ODEBRAĆ NAGRODĘ?

Po przekroczeniu kolejnego poziomu, freebet w ciągu 72 godzin zostanie dodany do Twojego konta!

REGULAMIN:

 1. Niniejszy regulamin sprzedaży premiowej „Freebet Race”, zwany dalej Regulaminem, działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” oraz Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl.
 2. Sprzedaż premiowa „Freebet Race”, zwana dalej Sprzedażą Premiową, skierowana jest do graczy, którzy zapisali się do niej za pośrednictwem strony www.etoto.pl.
 3. Do Sprzedaży Premiowej wliczają się wszystkie zakłady akumulowane (z wyłączeniem zakładów oznaczonych jako systemowe) spełniające każdy z poniższych warunków:
  1. Zakład został rozliczony między 10 lipca 2018 od godziny 00:00 a 16 lipca 2018 do godziny 23:59 w okresie obowiązywania Sprzedaży Premiowej.
  2. Zakład zawiera minimum cztery zdarzenia.
  3. Minimalny kurs całkowity zakładu wynosi 4,00 (nie ma ograniczenia minimalnego kursu pojedynczego typu na zakładzie).
  4. Minimalna stawka zakładu wynosi 20 zł (freebety nie są liczone).
 4. Stawka każdego zakładu (spełniającego powyższe warunki) liczona jest do premiowanego obrotu, niezależnie od rezultatu zakładu (wygrana/przegrana).
 5. Każdy gracz, który uzbierał wymaganą sumę obrotu na zasadach określonych w pkt 3 i 4 Regulaminu, otrzyma nagrodę w ramach Sprzedaży Premiowej według następującego schematu:
  1. Suma stawek od 500 zł do 999 zł: darmowy zakład (freebet) o wartości 40 zł,
  2. Suma stawek od 1000 zł do 1999 zł: darmowy zakład (freebet) o wartości 90 zł,
  3. Suma stawek od 2000 zł i więcej: darmowy zakład (freebet) o wartości 200 zł..Nagroda w ramach Sprzedaży Premiowej zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po przekroczeniu wymaganej sumy stawek (obrotu).
 1. Darmowy zakład (freebet) uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest pomniejszona o jego kwotę. Szczegółowe informacje dotyczące freebetów zawarte są w poradniku: https://www.etoto.pl/promocje/poradnik-freebet/
 2. W okresie obowiązywania Sprzedaży Premiowej gracz może odebrać maksymalnie trzy nagrody: darmowy zakład (freebet) o wartości 40 zł, 90 zł oraz 200 zł.
 3. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania niniejszej Sprzedaży Premiowej lub zmiany regulaminu w dowolnym momencie.

 

FREEBET RACE OD ETOTO
4 (80%) 1 vote

Udostępnij

Podobne wpisy

TYPUJ NASZĄ – Zgarnij freebet 50 zł! od ETOT... Każdy lubi Ekstraklasę, ale co z innymi polskimi ligami? U bukmachera ETOTO nie pomijają żadnej z nich! Zgarnij freebet 50 zł! Postaw zakład akumul...
W ETOTO nie gramy na remis Nie lubisz remisów psujących dobry kupon? W zakładach bukmacherskich eTOTO też nie, dlatego przygotowali coś specjalnie dla ciebie! Zwrot do 100...
Etoto rozdaje zaproszenia na galę Tomka Adamka Legalny bukmacher Etoto rozdaje zaproszenia na galę Tomka Adamka. Podajemy odpowiedzi na konkursowe pytania! Choć już połowa listopada legalny bukm...
Legalne zakłady bukmacherskie Podejmując temat legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce, nie sposób nie rozpocząć od najnowszej historii. Branża zakładów bukmacherskich w Polsce ...
Bukmacherzy online Zakłady bukmacherskie w Polsce W ostatnim okresie bukmacherzy online rozwijają się w Polsce w naprawdę imponującym tempie. Do niedawna mieliśmy do cz...

Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie