Happy Hours w Milenium, możesz grać bez podatku. - Bukmacherzy | Zakłady BukmacherskieHazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Kod promocyjny Totolotek

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Happy Hours w Milenium, możesz grać bez podatku.

Maj 24, 2018
Happy Hours w Milenium, możesz grać bez podatku.


Założenia promocji
W ramach promocji Happy Hour regularnie wybierany miejsca (punkty stacjonarne z całej Polski lub Internet), w których przez okres jednej godziny możliwa jest gra bez podatku (z wyjątkiem obstawiania meczy LIVE (https://www.milenium.pl/zaklady-na-zywo) oraz Totalizatora (https://www.milenium.pl/totalizator)). W tym przypadku podatek w wysokości 12% od wkładu do zakładów bukmacherskich bierzemy na siebie!

Osoby upoważnione do wzięcia udziału w promocji
Z zakładów bukmacherskich bez podatku może skorzystać każdy użytkownik Milenium Zakłady Bukmacherskie. Jednakże zarejestrowani użytkownicy Ligi Mistrzów Milenium (https://www.milenium.pl/node/40/liga-mistrzow.html) mają łatwiejszą drogę, aby uzyskać zwrot podatku.

Gra bez podatku jest możliwa zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Na stronie www.milenium.pl możecie sprawdzić aktualną listę punktów, w których są możliwe zakłady bukmacherskie bez podatku.

Więcej informacji i pełna oferta na stronie bukmachera Milenium lub tutaj


Happy Hours w Milenium, możesz grać bez podatku.

Happy Hours w Milenium, możesz grać bez podatku.
5 (100%) 3 votes

Udostępnij


Bukmacherzy | Zakłady Bukmacherskie