Poniedziałek da się lubić u bukmachera STS - Bukmacherzy | Zakłady BukmacherskieHazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Kod promocyjny Totolotek

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Poniedziałek da się lubić u bukmachera STS

Listopad 21, 2017
Poniedziałek da się lubić u bukmachera STS


Legalny bukmacher STS w każdy poniedziałek nagradza 1000 najbardziej lojalnych graczy. Nagradzana jest aktywność w minionym tygodniu. W zależności od miejsca w rankingu do zgarnięcia jest od 20 do 100 złotych. Bonusy można zgarniać co tydzień, nawet kilka razy każdego miesiąca. Nie ma tutaj limitów. 

Poniedziałkowe bonusy w STS dla lojalnych graczy zestawienie

Gracze sklasyfikowani na pozycjach 1- 10 otrzymują 100 PLN

Gracze sklasyfikowani na pozycjach 11- 100 otrzymują 50 PLN

Gracze sklasyfikowani na pozycjach 101- 200 otrzymują 25 PLN

Gracze sklasyfikowani na pozycjach 201- 1000 otrzymują 20 PLN

Przyznanym bonusem należy obrócić 3-krotnie, po kursie nie niższym niż 1.91. Po spełnieniu wymogów co do obrotu środki zostaną dodane do konta depozytowego. Każdy etap trwa jeden tydzień od 00:01 w poniedziałek do godziny 23:59 w niedzielę. Aktualną pozycję w rankingu można sprawdzić po kliknięciu „Moje konto”, z lewej strony ekranu.

No cóż być może faktycznie da się polubić początek nowego tygodnia w zakładach bukmacherskich STS, ale jak dla nas tylko wtedy, kiedy weszły kupony z weekendu.

Poniedziałek da się lubić u bukmachera STS
Oceń artykuł

Udostępnij


Bukmacherzy | Zakłady Bukmacherskie