Puchar Świata w Zakopanem - Zgarnij Bonus 400 zł - Bukmacherzy | Zakłady BukmacherskieHazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Kod promocyjny Totolotek

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Puchar Świata w Zakopanem – Zgarnij Bonus 400 zł

Styczeń 25, 2018
Puchar Świata w Zakopanem - Zgarnij Bonus 400 zł


Puchar Świata w Zakopane już w ten weekend. Zgarnij specjalny bonus z tej okazji z wysokości 400 zł w zakładach bukmacherskich LVBET

STAWIAJ ZAKŁADY NA KONKURSY PUCHARU ŚWIATA W ZAKOPANEM I ZGARNIJ DODATKOWY BONUS 400 PLN!

ZASADY KONKURSU:

W konkursie bierzesz udział stawiając zakład na zawody Pucharu Świata w Zakopanem (27-28.01). Pięciu graczy z najwyższym iloczynem kursu i stawki (kurs x stawka) otrzyma nagrody.

Gracz z najwyższym iloczynem kursu i stawki otrzyma na swoje konto bonus 400 PLN, drugie miejsce to bonus 200 PLN, trzecie to bonus 100 PLN, miejsce czwarte oraz piąte miejsce to bonus 50 PLN. Zakłady kwalifikujące się do promocji muszą spełniać następujące warunki: zakład pojedynczy lub kombi, zakład wygrany, zakład tylko na selekcje Pucharu Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem.

Puchar Świata w Zakopanem - Zgarnij Bonus 400 zł

Puchar Świata w Zakopanem – Zgarnij Bonus 400 zł
Oceń artykuł

Udostępnij


Bukmacherzy | Zakłady Bukmacherskie