Skrill dostępny w Totolotku - Bukmacherzy | Zakłady BukmacherskieHazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Kod promocyjny Totolotek

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Skrill dostępny w Totolotku

Wrzesień 18, 2017
Skrill dostępny w Totolotku


Skrill dostępny w Totolotku

Skrill to metoda płatności akceptowana przez wszystkie największe serwisu bukmacherskie. Skrill ma ponad 10 lat doświadczenia i stanowi popularną opcję płatności wykorzystywaną do przekazywania pieniędzy i gry w Internecie.

  • Założenie portfela Skrill trwa tylko kilka minut i umożliwia zebranie w jednym miejscu wszystkich danych dotyczących płatności. Do wyboru jest 40 walut.
  • Zachowaj kontrolę za sprawą prostych, bezpiecznych i szybkich metod płatności, obejmujących między innymi zapisane w profilu karty oraz środki stanowiące saldo na koncie.
  • Wypłać środki – w tym wygrane – ze Skrill na konto bankowe lub dokonuj wypłat z bankomatów.

A teraz metoda ta dostępna jest u bukmachera Totolotek. Zarejestuj się, a za samą rejestrację otrzymasz już 20 zł freebet. Dodatkowo 500 zł bonus powitlany czeka na Ciebie. Teraz dzięki Skrill dokonasz płatności jeszcze szybciej

[maxbutton id=”5″ ]

Skrill dostępny w Totolotku
Oceń artykuł

Udostępnij


Bukmacherzy | Zakłady Bukmacherskie