Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

STS PEWNE FINAŁY – do podziału 100 000 PLN !

Lipiec 12, 2018
STS-pewne-finały-100-000-zł


Zasady konkursu:

Wrzuć na kupon SOLO dokładny wynik jednego z meczów: pierwszego półfinału Mistrzostw Świata, drugiego półfinału Mistrzostw Świata, meczu o trzecie miejsce Mistrzostw Świata lub finału Mistrzostw Świata. Zagraj za minimum 10 PLN, a jeśli trafisz oprócz wygranej z kuponu otrzymasz od nas pieniądze z podziału 100 000 PLN. Możesz postawić dowolną liczbę kuponów. Każdy trafiony weźmie udział w podziale kasy.

Na czym to polega?

Wrzuć na kupon SOLO i zagraj za minimum 10 PLN dokładny wynik jednego z wybranych meczów: pierwszy półfinał MŚ, drugi półfinał MŚ, mecz o trzecie miejsce MŚ lub finał MŚ. Jeśli trafisz, oprócz wygranej z kuponu weźmiesz udział w podziale 100 000 PLN.

Jakie kupony biorą udział?

W akcji biorą udział wszystkie przedmeczowe kupony SOLO zagrane za minimum 10 PLN, na których znajdzie się zakład na dokładny wynik jednego z wybranych meczów: pierwszy półfinał MŚ, drugi półfinał MŚ, mecz o trzecie miejsce MŚ lub finał MŚ.

Jakie kupony są wyłączone z akcji?

Z akcji wykluczone są zakłady anulowane, wypłacone przy użyciu mechanizmu Cash-out oraz zakłady AKO, STS Bezpieczny, Maxikombii, Superoferta i Hit Dnia oraz zakłady na żywo.

Czy mogę postawić dowolną liczbę kuponów?

Tak, w podziale nagrody wezmą udział wszystkie kupony, które spełnią warunki akcji.

Czy stawka na kuponie ma znaczenie?

Tak, liczą się kupony zawarte za minimum 10 PLN.

Czy kursy na kuponie mają znaczenie?

Nie, kursy nie mają znaczenia.

Gdzie odbywa się akcja?

Akcja odbywa się w punktach przyjmowania zakładów w całym kraju, a także na stronie internetowej www.STS.pl, w tym jej wersji mobilnej oraz w aplikacji mobilnej STS.

Co mogę wygrać?

Nagrodę stanowi 100 000 złotych podzielone proporcjonalnie przez liczbę wszystkich kuponów, które spełniły wymogi akcji.

Jak otrzymam nagrodę?

Nagroda będzie przyznawana Uczestnikom w formie doładowania konta depozytowego (Klienci online) lub wypłacona w gotówce (Klienci Punktów przyjmowania zakładów).

Kiedy otrzymam nagrodę?

Akcja dla zakładów online zostanie rozliczona do 23.07.2018. Wypłaty w Punkcie Przyjmowania Zakładów STS należy dokonać do 18.08.2018.

Jak długo trwa akcja?

Akcja rozpoczyna się 08.07.2018 o godzinie 01:00 i trwa do 15.07.2018 do godziny 17:00.

REGULAMIN

STS PEWNE FINAŁY – do podziału 100 000 PLN !
4.5 (90%) 8 votes

Udostępnij

Podobne wpisy

STS – Polubisz Poniedziałek ! Grasz i tylko za to dostajesz bonus. Po prostu! Co tydzień w poniedziałek STS nagradza 1000 najaktywniejszych klientów bonusami do 100 PLN.Co pow...
STS – Zakład bez ryzyka Zwrot nawet 200 PLN ... Załóż konto w STS w dniach 24.07 (10:00) - 26.07 (23:59). Wpłać pieniądze i zagraj swój pierwszy kupon z depozytu lub bonusu. Oprócz otrzymanego bonus...
ŚWIATOWE EMOCJE RZĄDZĄ – STS Załóż konto w STS w dniach 12.09 (01:00) - 13.09 (23:59). Wpłać pieniądze i zagraj swój pierwszy kupon z depozytu lub bonusu. Oprócz otrzymanego bonus...
LV BET – LIGA EUROPY: +50% ZA AWANS! Stwórz kupon kombi z minimum dwóch zakładów na awans polskich drużyn (Lech, Jagiellonia, Górnik) do kolejnej rundy eliminacji Ligi Europy.W przypa...
Fortuna 1 Liga. Strzel w 10-tkę! Fortuna 1 liga to coś więcej niż rozgrywki pełne piłkarskich emocji, sportowej rywalizacji, walecznych zawodników czy nieoczywistych rozstrzygnięć. To...

Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie