Totolotek, poleć przyjaciela - Bukmacherzy | Zakłady BukmacherskieHazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Kod promocyjny Totolotek

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Totolotek, poleć przyjaciela

Czerwiec 8, 2018
Totolotek, poleć przyjaciela


Jeśli masz już konto w Totolotku być może warto polecić tego legalnego bukmachera swoim przyjaciołom. Skorzystacie na tym wszyscy. Ty
Ty dostaniesz Bonus 70 zł za polecenie, a Twoi poleceni przyjaciele Bonus Powitalny” do 1111 zł + 25 zł freebet!

Przed Mundialem oferta jak znalazł.

Zasady promocji „Poleć Przyjaciela”:

Wystarczy, że w zakładce „Moje konto” wpiszesz adres mailowy swojego znajomego, a ten zarejestruje się w naszym serwisie przy użyciu specjalnego kodu i będzie aktywnym użytkownikiem. Za każdego poleconego i aktywnego znajomego możesz otrzymać nawet 70 zł bonusu na grę!
Możesz polecać dowolną liczbę swoich przyjaciół lub znajomych.

Totolotek, poleć przyjaciela

Przypomiamy przy okazji jakie metody wpłat są dostępne w Totolotku

DOTPAY wpłata za pomocą przelewu bankowego i kart płatniczych Visa i Master Card

Dotpay oferuje najszerszy dostęp do przelewów elektronicznych oraz płatności za pomocą karty Visa i Master Card. Wśród nich znajdują się w pełni automatyczne szybkie e-transfery bankowe z księgowaniem 24/7 oraz półautomatyczne przelewy online.

TPAY wpłata za pomocą przelewu bankowego

Umożliwia stworzenie Przelewu zdefiniowanego, który w przyszłości pozwoli na szybkie i wygodne doładowanie bezpośrednio z konta twojego banku.

PAYSAFECARD

Paysafecard to karta służąca do realizowania płatności w internecie. Korzystając z usług Paysafecard nie potrzebujemy udostępniać naszych danych bankowych. Aby dokonać wpłaty wystarczy podać 16-znakowy kod PIN, który znajduje się na karcie PaysafeCard.

SKRILL

Skrill to płatności online i transfer pieniędzy przez internet, będących elektroniczną alternatywą dla przelewów bankowych i tradycyjnych papierowych metod płatności, takich jak czeki i polecenia zapłaty.

Totolotek, poleć przyjaciela
Oceń artykuł

Udostępnij


Bukmacherzy | Zakłady Bukmacherskie