Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Lepsza oferta
Forbet Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1300 zł bonus
1200 zł + 100 zł extra

Licencja: PS4.6831.10.2016
Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
300 zł BONUS
+ 10 zł (20000 punktów)

Licencja: PS4.6831.26.2017
Lepsza oferta
Totolotek Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1111 zł bonus od depozytu
+ 25 zł freebet

Licencja: LBU/2012/2013/RD61485

TYPUJ NASZĄ – Zgarnij freebet 50 zł! od ETOTO

Lipiec 20, 2018
Typuj-naszą-promocja-etoto


Każdy lubi Ekstraklasę, ale co z innymi polskimi ligami? U bukmachera ETOTO nie pomijają żadnej z nich! Zgarnij freebet 50 zł!

Postaw zakład akumulowany zawierający zdarzenia którejkolwiek z polskich lig (od Ekstraklasy do 4. ligi). Jeśli nie trafisz, dostaniesz FREEBET 50 zł! -> I TAK CO TYDZIEŃ!

JAK ODEBRAĆ FREEBET?
Po rozliczeniu kuponu pojawi się pop-up, na którym wystarczy kliknąć „Zatwierdź”, a freebet zostanie automatycznie dodany w ciągu 30 minut do Twojego konta!

JAKIE ZAKŁADY BIORĄ UDZIAŁ W GRZE?

 • Akumulowane przedmeczowe oraz live – min. 3 wydarzenia na kuponie;
 • Minimalna stawka zakładu: 100 zł (freebety nie są liczone);
 • Minimalny kurs: 1,40 każdego zdarzenia na zakładzie;
 • Wszystkie wydarzenia na kuponie muszą dotyczyć dowolnej z polskich lig piłki nożnej.

Regulamin:

 1. Niniejszy regulamin sprzedaży premiowej „Typuj Naszą”, zwany dalej Regulaminem, działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” oraz Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl.
 2. Sprzedaż premiowa „Typuj Naszą”, zwana dalej Sprzedażą Premiową, skierowana jest do graczy, którzy posiadają konto na stronie www.etoto.pl.
 3. Do Sprzedaży Premiowej wliczają się wszystkie zakłady wielokrotne spełniające każdy z poniższych warunków:
  1. Zakład został rozliczony od 20.07.2018 od godziny 10:00 do odwołania, w okresie obowiązywania Sprzedaży Premiowej,
  2. Minimalna wartość zakładu: 100 zł postawione za gotówkę (freebety nie są liczone),
  3. Min. kurs: 1.40 każdego zdarzenia na zakładzie,
  4. Min. 3 zdarzenia na zakładzie,
  5. Wszystkie zdarzenia na zakładzie muszą dotyczyć Ekstraklasy, pierwszej, drugiej, trzeciej bądź czwartej ligi polskiej piłki nożnej.
  6. Zakład został rozliczony jak przegrany.
 4. Nagrodą z tytułu sprzedaży premiowej jest freebet o wartości 50 zł.
 5. Aby odebrać nagrodę w ramach Sprzedaży Premiowej, gracz po rozliczeniu kuponu musi kliknąć „Zatwierdź”. Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż 72 godziny po dokonaniu zgłoszenia.
 6. Darmowy zakład (freebet) uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest pomniejszona o jego kwotę. Szczegółowe informacje dotyczące freebetów zawarte są w poradniku: https://www.etoto.pl/promocje/poradnik-freebet/
 7. W okresie obowiązywania Sprzedaży Premiowej gracz może odebrać maksymalnie jeden freebet w tygodniu, liczonym od poniedziałku od godziny 00:00 do niedzieli do godziny 23:59.
 8. W sprzedaży premiowej nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, w ramach prowadzonej przez nich działalności.
 9. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania niniejszej Sprzedaży Premiowej lub zmiany regulaminu w dowolnym momencie.
Oceń artykuł

Udostępnij

Podobne wpisy

Fortuna 1 Liga. Strzel w 10-tkę! Fortuna 1 liga to coś więcej niż rozgrywki pełne piłkarskich emocji, sportowej rywalizacji, walecznych zawodników czy nieoczywistych rozstrzygnięć. To...
W ETOTO nie gramy na remis Nie lubisz remisów psujących dobry kupon? W zakładach bukmacherskich eTOTO też nie, dlatego przygotowali coś specjalnie dla ciebie! Zwrot do 100...
Nowe oferty promocyjne od legalnego bukmachera Eto... Bukmacher Etoto postanowił poszerzyć swoją ofertę promocyjną aż o 4 nowe promocje dla stałych oraz nowych graczy. W każdy weekend obowiązuje "Weekend...
LV BET – Trzecia kolejka ekstraklasy: Tylko ... Stawiaj zakłady na trzecią kolejkę Ekstraklasy w naszej aplikacji z obniżonym podatkiem! Podatek wyniesie tylko 6%! Sprawdź kursy na Ekstraklasę...
STS – Polubisz Poniedziałek ! Grasz i tylko za to dostajesz bonus. Po prostu! Co tydzień w poniedziałek STS nagradza 1000 najaktywniejszych klientów bonusami do 100 PLN. Co pow...