Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

W ETOTO nie gramy na remis

Maj 16, 2018
etoto-nie-gramy-na-remis-e1526476216201


Nie lubisz remisów psujących dobry kupon?

W zakładach bukmacherskich eTOTO też nie, dlatego przygotowali coś specjalnie dla ciebie!

Zwrot do 100 zł!

Jak to działa?

Postaw kupon za min. 50 zł z co najmniej trzema dowolnymi zdarzeniami.
Jeżeli nie wejdzie przez jeden zakład postawiony na mecz zakończony remisem,
zwrócimy Ci całą stawkę do 100 zł w postaci freebeta!

W-ETOTO-nie-gramy-na-remis

JAK ODEBRAĆ FREEBET?

W razie niepowodzenia kuponu, zgłoś się do Obsługi Klienta, podając numer zakładu. Znajdziesz go w zakładce „Moje konto” w sekcji „Historia zakładów

JAK-ODEBRAĆ-FREEBET

Regulamin promocji:

 1. Niniejszy regulamin sprzedaży premiowej „Nie gramy na remis”, zwany dalej Regulaminem, działa w połączeniu z Regulaminem zakładów bukmacherskich „E-TOTO NET” oraz Regulaminem Ogólnym Ofert, zawartymi na stronie www.etoto.pl.
 2. Sprzedaż premiowa „Nie gramy na remis”, zwana dalej Sprzedażą Premiową, skierowana jest do graczy, którzy posiadają aktywne konto na stronie www.etoto.pl.
 3. Do Sprzedaży Premiowej zalicza się każdy zakład spełniający wszystkie z poniższych warunków:
 4. zakład został postawiony od 14 maja 2018 roku do odwołania,
 5. stawka kuponu wynosi co najmniej 50 zł,
 6. zakład zawiera co najmniej trzy zdarzenia,
 7. dokładnie jeden zakład na kuponie został rozliczony jako przegrany i został on postawiony na mecz zakończony remisem.
 8. Nagrodą jest zwrot stawki w postaci darmowego zakładu (freebeta), po który należy się zgłosić do Obsługi Klienta, podając numer przegranego zakładu oraz nazwę promocji „Nie gramy na remis”.
 9. Jeden gracz może otrzymać maksymalnie jedną nagrodę w ciągu jednego tygodnia trwającego od poniedziałku do niedzieli. Maksymalna wartość nagrody (darmowego zakładu) wynosi 100 zł.
 10. Freebet zostanie dodany do konta gracza jak najszybciej, nie później niż 72 godziny od momentu zgłoszenia.
 11. Darmowy zakład (freebet) uprawnia gracza do postawienia zakładu bez żadnych kosztów. Wygrana kuponu postawionego przy pomocy darmowego zakładu jest pomniejszona o jego kwotę. Szczegółowe informacje dotyczące freebetów zawarte są w poradniku.
 12. ETOTO zastrzega sobie prawo do anulowania niniejszej Sprzedaży Premiowej lub zmiany regulaminu w dowolnym momencie.
 13. Nagroda uzyskana w ramach Sprzedaży Premiowej nie stanowi wygranej lub jej ekwiwalentu w grze hazardowej.
 14. W sprzedaży premiowej nie mogą brać udziału osoby prowadzące pozarolniczą działalność gospodarczą, w zakresie tej działalności.
W ETOTO nie gramy na remis
5 (100%) 1 vote

Udostępnij

Podobne wpisy

TYPUJ NASZĄ – Zgarnij freebet 50 zł! od ETOT... Każdy lubi Ekstraklasę, ale co z innymi polskimi ligami? U bukmachera ETOTO nie pomijają żadnej z nich! Zgarnij freebet 50 zł! Postaw zakład akumul...
20 zł freebet w STS Odbierz darmowe 20 zł od STS! To bardzo proste! Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z zakładami sportowymi masz możliwość otrzymania od STS 20 zł na START...
Totolotek bukmacher 25 PLN freebet Totolotek bukmacher 25 PLN freebet opis regulaminu Szczegółowe informacje z regulaminu bukmachera Totolotek 25 PLN zakład bez ryzyka. Totolotek ...
FREEBET RACE OD ETOTO ZA GRUBE GRANIE ETOTO DAJE GRUBE NAGRODY! STAWIAJ ZAKŁADY AKUMULOWANE I ODBIERZ AŻ DO TRZECH DARMOWYCH ZAKŁADÓW! CO TRZEBA ZROBIĆ, ABY ODEBRAĆ DARMO...
LVBet: NBA NHL Night Light Pamiętajcie że cały czas w LVBet trwa NBA NHL Night Light, czyli Nocna Liga NBA i NHL Od 28. lutego  do końca czerwca trwa NBA NHL Night Light! ...

Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie