Zimowe Igrzyska Typerów w Milenium - Bukmacherzy | Zakłady BukmacherskieHazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Kod promocyjny Totolotek

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Zimowe Igrzyska Typerów w Milenium

Luty 9, 2018
Zimowe Igrzyska Typerów w Milenium


W południowokoreańskim Pjongczangu odbywają się zimowe igrzyska olimpijskie. Z tej okazji zakłady bukmacherskie Milenium zorganizowały promocję specjalnie z tej okazji. Rozpal sportowe emocje, które będziesz przeżywał podczas igrzysk olimpijskich i weź udział w Zimowych Igrzyskach Typerów w Milenium. Do zdobycia 10 000 zł i atrakcyjne nagrody rzeczowe – wycieczka dla dwóch osób, konsola Xbox One S, tablet Samsung Galaxy oraz unikatowe medale.

Trzech najlepszych graczy, którzy zgromadzą najwięcej punktów w rankingu II etapu, otrzyma nagrody rzeczowe:

I MIEJSCE: voucher do biura podróży o wartości 3000 zł
II MIEJSCE: konsola Xbox One S
III MIEJSCE: tablet Samsung Galaxy Tab A T580

Tylko zakłady przedmeczowe na zdarzenia z oferty zimowych igrzysk olimpijskich (ZIMOWE IO). Nie bierzemy pod uwagę zakładów na żywo i z SUPEROFERTY.

Aby kwalifikować się do promocji należy codziennie zagrać codziennie na określone powyżej zdarzenia za stawkę lub sumę stawek min. 10 zł. Dotyczy to tylko okresu trwania zimowych igrzysk olimpijskich.

Powodzenia !

[maxbutton id=”7″]

Zimowe Igrzyska Typerów w Milenium
Oceń artykuł

Udostępnij


Bukmacherzy | Zakłady Bukmacherskie