Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Co to jest BTS u bukmachera?

Both Team Score, BTS, zakłady bukmacherskie


Both Team Score, BTS, zakłady bukmacherskie
Both Team Score, BTS, zakłady bukmacherskie

Legalne strony bukmacherskie takie jak nasza z pewnością pomagają rozwiewać wam wątpliwości na temat każdego legalnego bukmachera jaki przyjdzie wam do głowy. To również nieoceniona skarbnica wiedzy na tematy związane z zakładami sportowymi w internecie. Dzisiaj chcielibyśmy poruszyć kolejny temat związany z typami zakładów.

Omówimy jeden z typów zakładów, które można obstawić u legalnego bukmachera. Jest nim mianowicie BTS czyli Both Team Score. W polskim, luźnym tłumaczeniu oznacza to że obie drużyny strzelą gola i o to właśnie gramy. To dobre rozwiązanie w przypadku lig gdzie zdobywa się dużo goli. Mowa tutaj o lidze hiszpańskiej, angielskiej, niemieckiej ale i również holenderskiej czy belgijskiej. Tam rzadko mamy do czynienia z bezbramkowymi remisami bądź jednostronnymi meczami. Kopciuszki nie murują bramki. Wolą przegrać 1:5 niż 0:2. Legalni bukmacherzy internetowi używają również innej nazwy – zakład dwudrogowy. Obie są poprawne, choć zakładów dwudrogowych mamy różne rodzaje. Jest to po prostu zakład w który wchodzą dwa rozstrzygnięcia. Tradycyjny zakład 1X2 nazywamy z kolei zakładem trzydrogowym.

Wszystkie typy zakładów znajdziecie u legalnych bukmacherów internetowych z którymi pracujemy. Ich lista poniżej. Każdy z nich oferuje specjalne bonusy na start, które umilą nam obstawianie meczów piłkarskich (i nie tylko piłkarskich!).