Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi


Oferta Bukmacherska

Czy bukmacher Bet at home jest legalny w Polsce?

Czy bukmacher Bet at home jest legalny w Polsce?

Pomimo tego, iż od 1-go kwietnia 2017 roku minęło już sporo czasu (piszemy ten tekst późną jesienią 2017), nadal wielu graczy nie posiada pełnej jasności co do aktualnego stanu prawnego odnośnie legalnego rynku bukmacherskie w Polsce i zadaje pytania zbliżone do poniższych:

  1. Czy bukmacher Bet-at-home, popularny BAH jest legalny w Polsce?
  2. Czy Betathome Polska jest legalny?

Warto zacząć do tego, iż nie ma czegoś takiego jak bukmacher Bet-at-home Polska. BAH nie posiada swojego oddziału w naszym kraju. Niestety zakłady bukmacherskie Bet-at-home chociaż w przeszłości były głównym sponsorem Wisły Kraków, sponsorowały konkurs Czterech Skoczni,  bukmacher BAH w przeszłości był bardzo aktywny pod względem sponsoringowym aktualnie jest nielegalny w Polsce. Z jakiego powodu?

Warto sprawdzić w rejestrze prowadzonym przez polskie Ministerstwo Finansów. Rejestr ten dostępny jest po wpisaniu adresu hazard.mf.gov.pl. Znajdziemy na nim spis domen, służących do oferowania gier hazardowych niezgodnie z ustawą.

Rejestr nielegalnych stron bukmacherskich – Bet at home

Liczba porządkowaDomenaData Dodania
11www.bet-at-home.com26.04.2017
243www21.bet-at-home.com31.05.2017
244www22.bet-at-home.com31.05.2017
245www23.bet-at-home.com31.05.2017

 

Domena bet-at-home.com została umieszczona na swoistej „czarnej liście” 26-go kwietnia 2017 roku, nowe przepisy regulujące rynek zakładów bukmacherskich, zaczęły obowiązywać z dniem 1-go kwietnia 2017. 31-go maja przedstawiciele polskiego Ministerstwa Finansów umieścili w rejestrze subdomeny 21.bet-at-home.com, 22.bet-at-home.com i 23.bet-at-home.com. Najwyraźniej właściciele bukmachera bet-at-home.com zdecydowali się łamać polskie przepisy i „obchodzić prawo” przenosząc stronę na kolejne subdomeny. Być może dzisiaj uruchomiono subdomenę 99.bet-at-home.com. Nie zmienia to jednego, bukmacher bet-at-home jest w Polsce nielegalny. Subdomena typu 22.bet-at-home.com jest przecież niczym innym jak częścią głównego serwisu bet-at-home.com. Właściciele bet-at-home.com mogą utworzyć dowolną liczbę subdomen, nie zmienia to jednak kwestii legalności, a właściwie jej braku.

Podsumowując, zakłady bukmacherskie Bet-at-home.com są w Polsce nielegalne.  Bukmacher nie ma ochoty płacić podatków w Polsce, funkcjonować w legalnej rzeczywistości prawnej w Polsce.

Legalność BetAtHome

Czy bukmacher Bet-at-home będzie w przyszłości legalny w Polsce. Zapewne osoba z dużą dozą kreatywności jest w stanie wyobrazić sobie wiele różnych scenariuszy. Niemniej, będąc realistą biorąc pod uwagę fakt, że bukmacher postanowił łamać przepisy, „obchodzić regulacje prawne”, uprawiać swoistą „żonglerkę subdomenami” naprawdę trudno jest nam wyobrazić sobie scenariusz w którym zakłady bukmacherskie Bet-at-home otrzymują polską licencję na świadczenie zakładów bukmacherskich.

Czy bukmacher Bet at home jest legalny w Polsce?
5 (100%) 5 votes

Udostępnij