Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Bukmacher Fortuna sponsorem klubu Wigry Suwałki

3 listopada, 2017
fortuna-wigry


Zakłady bukmacherskie Fortuna powiększają swoje portfolio klubów piłkarskich, które sponsorują. Niezwykle cieszy, że bukmacher Fortuna decyduje się nie tylko na współpracę z topowymi drużynami jak Legia Warszawa, ale wspiera także mniej popularne drużyny. Fortuna została sponsorem klubu Wigry Suwałki, klubu występującego na zapleczu polskiej ekstraklasy. Logo bukmachera zostanie umieszczone na spodenkach zespołu z Suwałk. Po 15-tu kolejkach rozgrywek Nice I Ligi zespół Wigier znajduje się w strefie spadkowej, zajmuje 16. miejsce w tabeli z 16 punktami na koncie. Począwszy od 8-go kwietnia 2017 roku trenerem Wigier jest Artur Skowronek. Pojemność miejskiego stadionu w Suwałkach, gdzie rozgrywają swoje meczy Wigry to zaledwie 3066 miejsc, co jest dobrym potwierdzeniem iż zakłady bukmacherskie Fortuna zdecydowały się wspierać sponsoringowo także mniejsze kluby. Największym sukcesem klubu jest zeszłoroczny awans do ½ finału Polski, gdzie ambitny zespół z Suwałk odpadł po niezwykle emocjonującej grze ( sensacyjna wygrana Wigier 4:2 w meczu wyjazdowym, po porażce 3:0 w pierwszym meczu), z późniejszym zdobywcą trofeum Arką Gdynia.

Wigry Suwałki, a właściwie Suwalski Klub Sportowy Wigry Suwałki powstał w roku 1947. Barwy klubowe są biało-niebieskie, kolor niebieski nawiązuje do charakterystyki regionu bogatego w rzeki i jeziora. Wigry Suwałki w roku 2014 po raz pierwszy w swojej historii awansowały do I ligi.

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Zakłady bukmacherskie Fortuna są jednym z liderów polskiego, legalnego rynku bukmacherskiego. Sponsorują piłkarskie klub Legia Warszawa oraz 1 Ligą piłkarską. Bukmacher Fortuna zdecydował się także wspierać sponsoringowo: Miedz Legnicę, GKS Katowice, Podbeskidzie Bielsko – Biała czy Zagłębie Sosnowiec.