Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Bukmacher Fortuna sponsorem kolejnego klubu piłkarskiego

5 listopada, 2017
fortuna-rakow-czestochowa


Bukmacher Fortuna sponsorem kolejnego klubu piłkarskiego. Tym razem wybór padł na Raków Częstochowa.

Zakłady bukmacherskie Fortuna kontynuują sponsoringową ofensywę pośród klubów piłkarskich z niższej klasy rozgrywkowej.  W październiku bukmacher Fortuna poinformował o nawiązaniu współpracy z klubem piłkarskim Wigry Suwałki. Kolejnym klubem z którym współpracę sponsoringową nawiązuje Fortuna jest Raków Częstochowa.

Klub mający swoją siedzibę przy ulicy Limanowskiego w Częstochowie został założony w 1921 roku, trenerem jest Marek Papszun. Pojemność miejskiego stadionu wynosi 8000 miejsc, z których 3424 to miejsca siedzące. Barwy Rakowa są czerwono-niebieskie. Największy sukces drużyny z Częstochowy to dotarcie do finału Pucharu Polski w sezonie 1966/1967 i 8. Miejsce w I lidze sezon 1995/1996. Po rozegraniu 15. kolejek aktualnego sezonu Nice I ligi Raków zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 22 punktów.

Podczas najbliższego, sobotniego meczu drużyny Rakowa z Górnikiem Łęczna Fortuna zbuduje specjalne miasteczko dla kibiców. Przygotowano wiele atrakcji m.in. będzie można sprawdzić celność swoich strzałów czy zagrać na PS4.

Należy docenić kolejny sponsoringowy krok Fortuny, bukmacher pokazuje, że wybiera nie tylko potężne kluby jak Legia Warszawa, ale nie zapomina także o nieco mniej popularnych zespołach jak właśnie Raków Częstochowa.  Warto przypomnieć, że zakłady bukmacherskie Fortuna sponsorują także Miedz Legnica, aktualnego lidera rozgrywek 1. Ligi (stan na początek listopada 2017 roku), Podbeskidzie, GKS Katowice czy wspominane na początku artykułu Wigry Suwałki.

Zakłady bukmacherskie Fortuna są obok bukmachera STS jednym z liderów polskiego rynku zakładów sportowych. Bukmacher Fortuna posiada punkty naziemnie i jest dostępny online w Internecie.

Zobacz też: Fortuna nadal sponsorem Podbeskidzia