Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Jaki bukmacher ma najlepszą ofertę na UFC, KSW czy MMA.

ksw42-kursy


Przyglądając się ofercie poszczególnych bukmacherów, można odnieść wrażenie, że każda firma oferuje to samo, tyle samo tylko inaczej opakowane. Po części jest to racja, w przypadku, jeśli pod uwagę weźmiemy wyłącznie najważniejsze wydarzenia sportowe ze świata.

Co innego jeśli jesteśmy fanami niszowych dyscyplin sportowych, takich jak sporty walki. Prześledźmy zatem ofertę legalnych bukmacherów na te zdarzenia.

Zacznijmy od dość popularnego ostatnio w Polsce KSW. Zakłady na najbliższą galę oferowane są przez: zakłady bukmacherskie Fortuna, STS, LVbet, eToto, forbet, Totolotek. Jedynie Milenium nie oferuje żadnego meczu KSW. Co więcej, ten bukmacher nie ma w swojej ofercie żadnych zakładów na sporty walki. Oczywiście wliczając w to walki bokserskie.

Skoro już wiemy gdzie potencjalnie możemy postawić zakład na KSW, wybierzmy tego bukmachera, który ma najlepsze kursy na te zawody, bądź tez najszerszą ofertę.

W Fortunie mamy do wyboru 9 zakładów, na 9 pojedynków. To samo dotyczy zakładów STS i etoto. Nieco gorzej prezentują się LVbet, Totolotek i forbet. Oczywiście dotyczy to zwycięzców rywalizacji, zakłady dwudrogowe.

Zatrzymajmy się przez chwilę przy ofercie STS. Tutaj mamy trochę więcej selekcji do wyboru. Nie są one dostępne na wszystkie zdarzenia, niemniej są znakomitym uzupełnieniem zakładów na zwycięzcę walki. Możemy zatem postawić tutaj, „czy wybrany zawodnik wygra mecz przed czasem”, „czy wybrany zawodnik wygra na punkty”, „czy walka zakończy się w pierwszej minucie” oraz „czy wybrany zawodnik wygra w danej rundzie”. Tym samym w STS mamy do wyboru najwięcej możliwości w kwestii obstawiania KSW.

Nie sposób tutaj nie poruszyć kwestii marży. Wyłączając zakłady „specjalne” na KSW, oferowane przez STS, skupmy się na dwudrogowych selekcjach na zwycięzcę pojedynku. W tym przypadku, na czoło wysuwa się nowo-powstały zespół etoto, który na KSW oferuje około 7% marży, bardzo porządnie w tym aspekcie prezentuje się także STS, ze swoją 7.5% marżą. Fortuna ma rozsądne 8%. Podobnie jak forbet, LVbet. Najwięcej na zakładzie zarabia Totolotek, ze swoimi 10%.

Na KSW jednak świat się nie kończy, więc bukmacherzy starają się urozmaicić ofertę i zaoferować zdarzenia z ogólnoświatowych gali – krótkoterminowe, jak i te odbywające się za ponad pół roku.

W tym aspekcie prym wiedzie LVbet, gdyż do wyboru mamy 24 walki UFC i galę Bellator (w tym specjale). Faktem jest, że niektóre walki jakie oferuje LVbet odbędą się ostatniego dnia roku 2018. Kolejną pozycję w tym rankingu zajmuje etoto i STS z porównywalna liczbą walk. Ale czy walki z końca roku są tak istotne w obecnym momencie? Wydaje się, że kilkanaście zdarzeń na zawody odbywające się w ciągu najbliższych trzech miesięcy to także znakomita oferta (Fortuna, forbet). Totolotek pozostaje w tyle konkurencji. Poza MMA – KSW nie oferuje nic.

Co jeszcze? Poszczególni bukmacherzy dodatkowo oferują K1 – Glory World Series, MMA – ACB, Fortuna również walki lokalne MMA – XFN.

Wybór oczywiście należy do Was. Życzymy powodzenia.