Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Czy na bukmacherce można zarobić?

Czy na bukmacherce można zarobić?


Czy na bukmacherce można zarobić?
Czy na bukmacherce można zarobić?

Od kiedy w 2017 roku znowelizowana została ustawa hazardowa, wielu typerów zostało zmuszonych do przeniesienia swoich kont ze stron zagranicznych bukmacherów. Obecnie legalne w Polsce są jedynie niektóre ze stron, wskazane na liście Ministerstwa Finansów. Ono nadaje licencje bukmacherskie w Polsce. Wiele osób zastanawia się obecnie nad tym, czy na bukmacherce nadal da się w Polsce zarobić.

Legalni bukmacherzy internetowi w Polsce oferują szereg różnych zakładów, nie tylko sportowych. Dają więc swoim klientom spore możliwości. Poza tym, każdy bukmacher online na start, w prezencie daje swoim nowym użytkownikom różnego rodzaju bonusy. Już wykorzystując taki bonus w odpowiedni sposób można coś zarobić. Aby myśleć o większych pieniądzach, trzeba jednak zająć się bukmacherką profesjonalnie.

Nie wystarczy więc obstawianie jednego lub dwóch meczy w tygodniu u jednego bukmachera. Profesjonaliści polecają, aby założyć sobie konto u wszystkich bukmacherów zarejestrowanych w Polsce. Każdy legalny polski bukmacher online ma bowiem nieco inną ofertę i można obstawić więcej spotkań. Poza tym, niekiedy kluczem do sukcesu jest obserwowanie kursów i obstawianie całkiem różnych wyników u innych bukmacherów. Nie jest to jednak wcale proste, ponieważ wymaga sporych umiejętności analitycznych.

Jeżeli legalny polski bukmacher oferuje inne wydarzenia do obstawienia, niż tylko sport, w nich również warto brać udział. W Polsce nie jest to jeszcze tak popularne, jak zagranicą, gdzie masowo obstawia się płeć kolejnego królewskiego potomka, czy też wyniki gali oskarowej. Takie wydarzenia dają spore możliwości zarobkowe.