Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Czy Premium Typy są skuteczne? Zakłady w nowoczesnym stylu

premium-typy


Obstawianie zakładów bukmacherskich to nie jest lekki kawałek chleba. Większość typerów przegrywa znacznie częściej niż odbiera wygrane, dzięki czemu bukmacherzy tak dobrze prosperują. Jeszcze przez długi czas możemy się spodziewać prężnie rozwijającej się branży, ale takie projekty jak Typy Premium mogą nieco odmienić proporcje. Postanowiliśmy sprawdzić dokładniej sposób działania i przekonać się czy jest on skuteczny.

Premium Typy – skuteczne czy nie?

Przez dwa tygodnie stosowaliśmy się do wskazówek otrzymywanych od Typów Premium. Skuteczność analiz stała na dobrym poziomie, choć oczywiście nie wszystkie okazały się być trafione. Koniec końców zysk został osiągnięty, co dla niektórych może być nie lada zaskoczeniem. Analizy były szczegółowe, a zawarte statystyki ułatwiały podjęcie decyzji przy proponowanych typach.

wygrane-premium-typy

Najważniejsza kwestia, która nurtuje wielu graczy wahających się przed podjęciem decyzji została więc rozstrzygnięta. Typy są skuteczne i dla graczy, którzy nie chcą poświęcać czasu na dokładne analizowanie meczów, może się to okazać bardzo dobra opcja. Polecamy spróbować, bo na skorzystaniu z tych typów możemy tylko zyskać.

Kto odpowiada za Premium Typy?

Typy Premium są tworzone przez ludzi, którzy żyją z zakładów bukmacherskich. Analizy przeprowadzają profesjonalni typerzy, więc możemy być pewni, że stoją one na bardzo wysokim poziomie. Jeśli możemy liczyć na wsparcie osób, które utrzymują się z obstawiania, istnieje spore prawdopodobieństwo, że wyjdziemy na tym korzystnie.

My sprawdziliśmy czy rzeczywiście analizy są skuteczne i możemy powiedzieć, że po założonym okresie wyszliśmy na plus. Nie jest to proste do zrealizowania, więc tym bardziej należy docenić działania ekspertów. Do najlepszego elementu oferty Typów Premium jednak jeszcze dojdziemy. Warto jednak też zapoznać się z ofertą Fuksiarza, który w krótkim odstępie czasu przedarł się do czołówki polskiego rynku bukmacherskiego.

Jak otrzymać typy?

Proces otrzymania typów jest bardzo przyjemny i każdy powinien szybko sobie z nim poradzić. Wystarczy dokonać rejestracji w serwisie premiumtypy.pl i podać swój numer telefonu lub adres e-mail. Następnie dokonujemy wyboru bukmachera, który jest jednocześnie partnerem firmy. Ważne jest to, aby wybrać buka, u którego jeszcze nie mamy konta spośród poniższego zestawu:

  • Betcris
  • Fortuna
  • Fuksiarz
  • Noblebet
  • Superbet

Każdy z powyższych bukmacherów ma nam coś ciekawego do zaproponowania, czego nie oferują konkurenci. Betcris ma u siebie możliwość edycji zakładu, dzięki czemu możemy wymieniać zdarzenia na kuponie lub je usuwać. W Fortunie istnieje możliwość gry bez podatku dzięki Happy Hours.

Szybka rejestracja w Fuksiarz.pl daje nam promocję cashback bez końca, która po każdej przegranej gwarantuje zwrot części stawki. Kod promocyjny Superbet od Premium Typy gwarantuje nam dodatkowy freebet o wartości 34 PLN i Super Szansę, dzięki której jeden błąd na kuponie nie przekreśla naszych szans na wygraną. Z kolei w Noblebet mamy luksusowe AKO, które przyznaje nam dodatkowy bonus za więcej zdarzeń dodanych do zakładu. Wybór należy do Ciebie!

premium-typy-rejestracja

Co dalej?

Później musimy się zarejestrować i wpłacić środki na konto, aby móc obstawiać. Otrzymamy do tego jeszcze bonus, który powiększy nasz budżet na zakłady. Te pieniądze należą do nas i możemy je wykorzystać w grze, więc nie należy tego traktować jako zapłatę za typy, a i takie głosy się pojawiały. Po przesłaniu zrzutów ekranu z maila powitalnego oraz salda konta uzyskujemy dostęp do typów na dany dzień. Zostaniemy też poproszeni o aktywację konta i potwierdzenie adresu e-mail. Wtedy uzyskujemy status VIP i codziennie będziemy otrzymywać Typy Premium.

Ile kosztują typy od ekspertów?

To jest właśnie ten najlepszy element, o którym wspomnieliśmy wyżej. Typy Premium są darmowe! Nie musimy płacić za to, że codziennie rano na naszym telefonie będą pojawiać się przeanalizowane spotkania wraz z propozycjami zakładów. Zarówno dla początkujących graczy, jak i tych którzy mają problem z regularnymi wygranymi jest to bardzo ciekawa opcja.

Na dłuższą metę pozwala osiągnąć zysk z zakładów bukmacherskich i nie musimy się martwić o dostęp do bieżących typów na nadchodzące spotkania. Wszystko mamy tutaj podane na tacy, więc do nas należy tak naprawdę tylko wybór meczów, które chcemy obstawić. Wygląda na to, że nastąpił przełom w branży i płatni typerzy będą mieli o wiele trudniej niż w ubiegłych latach. Oczywiście skorzystają na tym zwykli, uczciwi gracze, ponieważ Typy Premium są w 100% bezpieczne i legalne.

darmowe-premium-typy