Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Na czym polegają surebety?

Czym one są i na czym polegają? Czytajcie!
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/02/26
Aktualizacja: 2018/04/17

surebety


Legalni bukmacherzy prześcigają się w wymyślani coraz to nowszych promocji i zachęt dla swoich graczy. Obecnie furorę robią tzw. Surebety. Czym one są i na czym polegają? Czytajcie!

SureWin oraz SureBet

Surebet po angielsku znaczy nic więcej niż, to że dany zakład jest pewny. Znany jest również pod nazwami, sure win bądź sure bet. Dobra, wiemy co oznacza nazwa surebet. Ale co to w ogóle jest? Otóż surebety to zestaw zakładów postawionych zanim, u przynajmniej dwóch bukmacherów, kursy ulegną zmianie, dzięki którym masz pewność wygranej niezależnie od wyniku obstawianego meczu. Legalni bukmacherzy w Polsce starają się tak układać oferty kursowe, aby zminimalizować straty. Musimy bowiem pamiętać, że każda wypłata której muszą dokonać legalni bukmacherzy stanowi stratę po ich stronie. Logicznym zatem jest, że musi być ich jak najmniej. Surebety rozsiane są jednak po całym internecie i trzeba bardzo szybko reagować, aby takowe znaleźć. Na obstawienie tych zakładów będziemy mieli z reguły bardzo mało czasu. Eksperci w firmach zajmującymi się zakładami sportowymi online śledzą bowiem każdą zmianę, którą dokonuje konkurencja.

Legalni bukmacherzy a surebety

Warto przewertować poniższą listę legalnych bukmacherów w Polsce. Zakładamy konto u każdego a następnie przeglądamy oferty wszystkich pod kątem tego samego spotkania. Może uda wam się znaleźć jakiś surebet, którego nie znaleźli inni?