Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi


Oferta Bukmacherska

Derby Krakowa. Stawiaj na Wisłę bez ryzyka w LVbet!

Grudzień 12, 2017
Derby Krakowa. Stawiaj na Wisłę bez ryzyka w LVbet!

Już 13-go grudnia w środę o 20:30 na stadionie przy ulicy Kałuży odbędzie się mecz na który z niecierpliwością oczekuje cały Kraków. Mecz Cracovii z Wisłą. Bukmacher LVbet, który jest głównym sponsorem krakowskiej Wisły przygotował z tej okazji specjalną ofertę.
Stawiaj na Wisłę bez ryzyka!

LVbet mocno wierzy w wygraną Wisły, jeżeli jednak tak się nie stanie skorzystanie z promocji pozwala nam otrzymać Cashback. Jeżeli Wisła nie wygra w Derbach Krakowa, lecz strzeli przynajmniej jedną bramkę zakłady bukmacherskie LVbet zwracają 100% do 50 PLN przegranego zakładu postawionego na Wisłę. Poniżej zamieszczamy szczegóły regulaminu tej promocji.

Regulamin promocji

1. Czas trwania promocji: 11.12.2017 10:00 CET – 13.12.2017 20:29 CET.
2. W promocji biorą udział gracze, którzy w trakcie trwania promocji postawili zakład na zwycięstwo Wisły Kraków w spotkaniu Cracovia – Wisła Kraków, który odbędzie się w dn. 13.12.2017, a zakład okaże się przegrany.
3. Jeśli Wisła Kraków strzeli w tym meczu bramkę, a mecz zakończy się zwycięstwem drużyny przeciwnej lub remisem, gracz otrzyma 100% swojej stawki za przegrany zakład.
4. W promocji biorą udział przedmeczowe kupony pojedyncze oraz kombi, w których przynajmniej jeden zakład został zawarty na mecz Cracovia – Wisła Kraków.
5. Jeżeli został zawarty kupon kombi, to zwrot będzie wypłacany w przypadku, gdy tylko selekcja na mecz Cracovia – Wisła Kraków będzie nietrafiona. Pozostałe zakłady muszą być wygrane.
6. Minimalny kurs kuponu kwalifikujący do zwrotu to 1.50.
7. Minimalna stawka pozwalająca wziąć udział w promocji to 10 PLN.
8. W promocji biorą udział zakłady postawione wyłącznie ze środków własnych.
9. Maksymalna kwota zwrotu to 50 PLN.
10. Zwrot w formie bonusu zostanie przyznany na konto w dniu 14.12.2017 do godziny 17:00 CET.
11. Bonus będzie ważny 30 dni.
12. Przyznany bonus podlega 1-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.75.
13. Wymagania dotyczące obrotu spełniają kupony, zagrane po kursie minimalnym 1.75 oraz zakłady combi, których łączny kurs to 1.75 lub wyższy.
14. Na jednego użytkownika przypada tylko jeden bonus w promocji.
15. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
16. W przypadku próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, LV BET zastrzega sobie prawo do zamknięcia konta użytkownika i konfiskaty pozostałych na nim środków.
17. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.

Derby Krakowa. Stawiaj na Wisłę bez ryzyka w LVbet!

Derby Krakowa. Stawiaj na Wisłę bez ryzyka w LVbet!
Oceń artykuł

Udostępnij


Oferty bukmacherskie