Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Dziwne zakłady – czy można stawiać na rozwój akcji w serialuRynek zakładów wzajemnych nie musi być nierozerwalnie związany ze światem sportu. Bukmacherzy coraz częściej bowiem decydują się na stworzenie oferty, która uwzględnia zakłady dotyczące wydarzeń ze świata kultury, polityki lub rozrywki. Zasady obowiązujące podczas typowania pozostają niezmienne, dlatego fani zakładów sportowych mogą bez przeszkód korzystać z różnych propozycji firm bukmacherskich.

LVBET oferta dla miłośników programów telewizyjnych, czyli nietypowe propozycje zakładów

Oferta poszczególnych serwisów bukmacherskich zazwyczaj przedstawia się w bardzo podobny sposób. Dlatego wyróżnienie swoich usług wymaga dużej kreatywności, która często przejawia się poprzez tworzenie dość nietypowych zakładów wzajemnych. Przykładowo, bukmacher LVBET umożliwia swoim klientom obstawianie rezultatów programów telewizyjnych. Nie da się ukryć, że rozmaite reality show od dawna cieszą się ogromną popularnością, co oczywiście przekłada się na zainteresowanie zakładami dotyczącymi ich przebiegu.

Serwis LVBET stanowi pod tym względem wyjątek, gdyż niewielu polskich bukmacherów posiada w swojej ofercie podobne zakłady. Co więcej, obstawianie programów telewizyjnych to nie jedyna atrakcja, którą bukmacher przygotował dla swoich klientów. W ofercie firmy można znaleźć dużo więcej ciekawych propozycji, a jedną z nich jest typowanie aktora mającego największą szansę na zagranie tytułowej roli w kolejnym filmie z serii James Bond. Jest to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zakładów, ponieważ gracze mający szersze zainteresowania mogą przełożyć swoją wiedzę na grunt zakładów wzajemnych. Co więcej, poprawne wytypowanie scenariusza zapewni przydatny zastrzyk gotówki.