Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi


Oferta Bukmacherska

forBet – 12% więcej do wygranej

Czerwiec 21, 2017
forBet - 12% więcej do wygranej

No i mamy niespotykaną ofertę. forBet jako jedyny na rynku bierze na siebie 12% podatek, który u innych bukmacherów musi płacić gracz. Co to znaczy, większe wygrane! forBet zdecydowanie wyróżnia się na tle innych polskich bukmacherów, mianowicie fakt iż bierze on na siebie w całości 12% podatek. Nie można jednak tego nazwać tak wprost, więc po prostu doliczają oni do każdego wygranego zakładu bonus w wysokości 12% – w praktyce wychodzi więc na to samo. forBET podwyższy wygrane o 6% wszystkim zarejestrowanym Klientom na stronie.
forBET podwyższy wygrane o kolejne 6% (łącznie 12%) wszystkim zarejestrowanym Klientom na stronie, którzy postawili zakład spełanijący następujące warunki na kuponie: minimum 3 zdarzenia oraz kurs minimalny 2,00.

[maxbutton id=”4″ ]


Summary
Review Date
Reviewed Item
forBet 12% więcej do wygranej
Author Rating
4forBet - 12% więcej do wygranej  forBet - 12% więcej do wygranej  forBet - 12% więcej do wygranej  forBet - 12% więcej do wygranej  forBet - 12% więcej do wygranej
forBet – 12% więcej do wygranej
Oceń artykuł

Udostępnij


Oferty bukmacherskie