Zarejestruj się i odbierz bonus powitalny

Na rynku bukmacherskim w Polsce znajduje się kilkanaście marek, które rywalizują ze sobą o względy graczy. Jest kilka mocnych firm, które swoją rozpoznawalnością przeważają nad resztą, ale ci mniej znani bukmacherzy również mają ciekawe oferty. Operatorzy, którzy dopiero co pojawili się w branży, potrafią się w niej utrzymać, a nawet w niektórych aspektach pochwalić się czymś lepszym od bardziej doświadczonych konkurentów. Do gry wszedł bukmacher Fuksiarz, który oferuje ciekawe bonusy i promocje. Jeśli jesteście ciekawi nowej opcji, koniecznie zapoznajcie się z poniższym tekstem.

Fuksiarz Zakłady Bukmacherskie – jak odebrać bonus na start?

Fuksiarz to bukmacher, który ma bardzo ambitne plany i spróbuje je niedługo wprowadzić w życie. Warto zaznaczyć na wstępie, że bukmacher Fuksiarz jest w pełni polską firmą z rodzimym kapitałem, na którą nie oddziaływują żadne zagraniczne wpływy. Dla wielu graczy jest to istotna informacja, dlatego też warto o tym powiedzieć na samym początku.

fuksiarz kod promocyjny

Po drugie Fuksiarz jest legalnym bukmacherem. Otrzymał już wymaganą w naszym kraju licencję Ministerstwa Finansów i teraz próbuje zaistnieć w świadomości graczy. Żeby do nich dotrzeć konieczny jest ciekawy bonus powitalny. Wystarczy zarejestrować się w serwisie Fuksiarz.pl i odebrać bonus cashback 50% do 500 złotych na start.

Kursy

Jeden z najistotniejszych elementów zakładów bukmacherskich. To on może zadecydować o tym, czy gracz zdecyduje się na otwarcie konta lub postawienie zakładu. Wiadomo, że kursy nie mogą być przesadnie wysokie, bo nie opłacałoby się to bukmacherowi. Jednak niskie kursy nie będą gwarancją nowych klientów, a bez tego ani rusz. Zwłaszcza na początku swojej działalności Fuksiarz będzie oferował wysokie kursy, aby skusić typerów do skorzystania ze swoich usług. Na pewno wielu graczy na tym skorzysta, więc warto stać się jednym z nich i dołączyć do grona Fuksiarzy!

Fuksiarz rejestracja

Zakładanie konta często kojarzy się z długim i mozolnym procesem. Rejestracja w Fuksiarzu wcale taka nie jest. Jeśli masz ochotę założyć konto natychmiast i to bez formalności, po prostu to robisz! W Fuksiarzu masz możliwość założenia konta tymczasowego, co bardzo szybko pozwoli Ci postawić zakład. Konto tymczasowe jest swego rodzaju okresem próbnym dla bukmachera. Możesz po jego upłynięciu zdecydować czy chcesz zakładać konto na stałe czy też nie interesuje Cię dalsza gra.

szybka rejestracja fuksiarz

Konto tymczasowe wiąże się z szybką rejestracją, podczas której nie musisz podawać pełnych danych z dowodu osobistego. Masz za to możliwość korzystania z bonusów Fuksiarza i jego promocji. Jedyne co ogranicza ten rodzaj konta, to wypłaty. Dopiero po przejściu na konto stałe będziesz mógł wypłacać swoje wygrane. Dlaczego warto się zarejestrować w Fuksiarzu? Sprawdź pełną ofertę Fuksiarza i sam się przekonaj!

Cashback Fuksiarz

Oferta musi być zróżnicowana, więc czym na starcie będzie nas chciał przekonać Fuksiarz? Cashback jest jednym z elementów, które zaproponuje nowy bywalec rynku bukmacherskiego. Czym właściwie jest cashback? Fuksiarz daje dzięki niemu możliwość wniesienia zakładu bez ryzyka. To oznacza, że jeśli twój pierwszy typ okaże się nietrafiony, Fuksiarz cashback daje gwarancję, że postawione pieniądze wrócą na Twoje konto.

Bukmacher Fuksiarz ustalił stawkę proponowanego Cashbacku na maksymalnym poziomie 500 złotych.. Przykładowo stawiamy 100 złotych na wygraną Realu Madryt z Manchesterem City, ale ostatecznie to City zwycięża. Postawione przez nas pieniądze do nas wracają, choć pomniejszone o podatek od zakładu. Jeśli chcemy zwrotu równo 100 złotych, musimy postawić zakład za 114 złotych. Wtedy okrągła sumka do nas wróci, dzięki cashbackowi Fuksiarza.

Czy dostępny będzie w Fuksiarz kod promocyjny dla graczy, który zwiększy tę kwotę? To się okaże, ale na chwilę obecną nie ma takiego pola

cashback bonus fuksiarz

Promocje bukmachera Fuksiarz

Bonus to nie jedyne, czym zachęca propozycja Fuksiarza. Oferta bukmachera zakłada także poboczne promocje, które również mogą zadziałać na wyobraźnię graczy. Przede wszystkim będzie to Early Payout, który jest nowością na polskim rynku bukmacherskim. Poza tym ciekawy dla graczy będzie „Cashback bez końca” oraz promocja Mega Kursy Boost. Przyjrzyjmy się im wszystkim.

Early Payout

Takiej promocji na rynku bukmacherskim w Polsce jeszcze nie widzieliście. Fuksiarz przygotował coś specjalnego dla fanów piłki nożnej. Obstawiając zakłady na zwycięstwo w piłce, możecie liczyć na łatwiejsze wygrane. Dlaczego? Jeśli obstawiona przez was drużyna obejmie dwubramkowe prowadzenie (2:0, 3:1, etc.), Fuksiarz od razu uzna ten zakład za wygrany. Nawet jeśli ostatecznie mecz skończy się remisem, gracz otrzymuje swoją wygraną.

early-payout-fuksiarz

Cashback bez końca

Tutaj również mamy do czynienia z nowinką. Cashback bez końca to regularna promocja, dzięki której gracze mogą liczyć na zwrot części środków z przegranych zakładów. Oczywiście im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy zwrot można otrzymać. Maksymalny cashback w tej promocji to 50% stawki. Pieniądze, które gracz otrzymuje z powrotem mogą zostać wykorzystane dowolnie. Gracz może je przeznaczyć na kolejne zakłady i równie dobrze wypłacić na swój rachunek bankowy.

Mega Kursy

Boost kursów to coraz popularniejsza opcja na rynku bukmacherów. Gracze mogą dzięki temu podnieść całkowity kurs swojego kuponu, a co za tym idzie, wysokość wygranej. Fuksiarz oferuje Mega Kursy, czyli najwyższe kursy na rynku na konkretne zdarzenia. Warto się nimi zainteresować, jeżeli ma się w planach wygrywać więcej.

Fuksiarz – Opinie graczy i ekspertów

Skoro już wiadomo, co będzie mógł nam zaoferować bukmacher, postanowiliśmy zapytać kilku doświadczonych graczy, a także ekspertów, co sądzą na jego temat. Według nich będzie to liczący się gracz na polskim rynku bukmacherskim, który będzie mógł rywalizować z bardziej znanymi firmami. Kluczowe będzie wypromowanie marki i zachęcenie graczy do gry, ale z takimi ofertami na start, wydaje się że jest to osiągalne. Niedługo sprawdzimy, czy przewidywania ekspertów okażą się trafne. Dla wzmożonej konkurencji, a co za tym idzie, lepszych korzyści dla graczy, tak byłoby najlepiej.

FAQ

Od kiedy bukmacher Fuksiarz działa na rynku?

Fuksiarz rozpoczął działalność w 2021 roku, ponieważ licencję Ministerstwa Finansów otrzymał w grudniu 2020.

Jaki bonus na start oferuje bukmacher Fuksiarz?

Bukmacher Fuksiarz zdecydował się na bonus cashback 50% do kwoty 500 PLN.

Czy Fuksiarz będzie mieć swoją aplikację?

Tak, w planach jest stworzenie aplikacji bukmacherskiej przez Fuksiarza.

Czy w Fuksiarzu założę konto tymczasowe?

Tak, Fuksiarz umożliwia swoim klientom założenie najpierw konta tymczasowego.