Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Na rynku bukmacherskim w Polsce znajduje się kilkanaście marek, które rywalizują ze sobą o względy graczy. Jest kilka mocnych firm, które swoją rozpoznawalnością przeważają nad resztą, ale ci mniej znani bukmacherzy również mają ciekawe oferty. Operatorzy, którzy dopiero co pojawili się w branży, potrafią się w niej utrzymać, a nawet w niektórych aspektach pochwalić się czymś lepszym od bardziej doświadczonych konkurentów. Już wiemy, że na jesieni 2020 roku do gry wejdzie kolejny bukmacher Fuksiarz, który będzie oferował ciekawe bonusy i zakłady. Jeśli jesteście ciekawi nowej opcji, koniecznie zapoznajcie się z poniższym tekstem.

Fuksiarz Zakłady Bukmacherskie – jak odebrać bonus na start?

Na rynku konkurencja się powiększy powiem w drugiej połowie 2020 roku pojawi się na scenie bukmacherskiej nowy bukmacher. Będzie to Fuksiarz, który ma bardzo ambitne plany i spróbuje je niedługo wprowadzić w życie. Warto zaznaczyć na wstępie, że bukmacher Fuksiarz jest w pełni polską firmą z rodzimym kapitałem, na którą nie oddziaływują żadne zagraniczne wpływy. Dla wielu graczy jest to istotna informacja, dlatego też warto o tym powiedzieć na samym początku.

Po drugie Fuksiarz będzie legalnym bukmacherem. Otrzymał już wymaganą w naszym kraju licencję Ministerstwa Finansów i teraz próbuje dopiąć wszystkie formalności związane z rozpoczęciem działalności bukmacherskiej w Polsce. Będzie to odrobinę łatwiejsze ponieważ Fuksiarz nie decyduje się, przynajmniej na razie, na otwarcie stacjonarnych punktów bukmacherskich. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już pod koniec roku będziemy mogli obstawiać w nowym serwisie bukmacherskim, a co za tym idzie, otrzymać dodatkowe bonusy na zakłady.

Fuksiarz aplikacja mobilna – czy bonus mobile istnieje?

Jak wiadomo, w dzisiejszych czasach kluczem jest dotarcie do urządzeń mobilnych. Wielu ludzi odchodzi często nawet od komputerów stacjonarnych czy laptopów na rzecz właśnie smartfonów czy tabletów. Podobnie jest z bukmacherami, którzy większość zakładów przyjmują właśnie poprzez aplikacje. Gracze uważają to za bardzo wygodne i szybsze od zwykłego obstawiania za pomocą komputera. Teraz postawić zakład można przy pomocy kilku kliknięć, więc jasne jest, że to zdecydowanie ułatwia sprawę.

W Fuksiarzu o tym wiedzą, dlatego też wraz z wejściem na rynek, zamierzają uruchomić swoją wersję aplikacji bukmacherskiej. Fuksiarz aplikacja mobilna będzie dostępna na smartfony i tablety zarówno z oprogramowaniem Android, jak i iOS. Nie każdy bukmacher może się czymś takim pochwalić, więc przy nazwie bukmachera Fuksiarz możemy postawić już plusik.

fuksiarz-kursy

Kursy

Jeden z najistotniejszych elementów zakładów bukmacherskich. To on może zadecydować o tym, czy gracz zdecyduje się na otwarcie konta lub postawienie zakładu. Wiadomo, że kursy nie mogą być przesadnie wysokie, bo nie opłacałoby się to bukmacherowi. Jednak niskie kursy nie będą gwarancją nowych klientów, a bez tego ani rusz. Zwłaszcza na początku swojej działalności Fuksiarz będzie oferował wysokie kursy, aby skusić typerów do skorzystania ze swoich usług. Na pewno wielu graczy na tym skorzysta, więc warto stać się jednym z nich i dołączyć do grona Fuksiarzy!

Fuksiarz rejestracja

Zakładanie konta często kojarzy się z długim i mozolnym procesem. W Fuksiarzu wcale tak nie jest. Jeśli masz ochotę założyć konto natychmiast i to bez formalności, po prostu to robisz! W Fuksiarzu masz możliwość założenia konta tymczasowego, co bardzo szybko pozwoli Ci postawić zakład. Konto tymczasowe jest swego rodzaju okresem próbnym dla bukmachera. Możesz po jego upłynięciu zdecydować czy chcesz zakładać konto na stałe czy też nie interesuje Cię dalsza gra.

Konto tymczasowe wiąże się z szybką rejestracją, podczas której nie musisz podawać pełnych danych z dowodu osobistego. Masz za to możliwość korzystania z bonusów Fuksiarza i jego promocji. Jedyne co ogranicza ten rodzaj konta, to wypłaty. Dopiero po przejściu na konto stałe będziesz mógł wypłacać swoje wygrane. Dlaczego warto się zerejestrować w Fuksiarzu? Sprawdź poniżej pełną ofertę Fuksiarza i sam się przekonaj!

Cashback Fuksiarz

Oferta musi być zróżnicowana, więc czym na starcie będzie nas chciał przekonać Fuksiarz? Cashback jest jednym z elementów, które zaproponuje nowy bywalec rynku bukmacherskiego. Czym właściwie jest cashback? Fuksiarz daje dzięki niemu możliwość wniesienia zakładu bez ryzyka. To oznacza, że jeśli twój pierwszy typ okaże się nietrafiony, Fuksiarz cashback daje gwarancję, że postawione pieniądze wrócą na Twoje konto.

Bukmacher Fuksiarz ustalił stawkę proponowanego Cashbacku na poziomie 100 złotych, ale prawdopodobnie korzystając ze specjalnego kodu promocyjnego, ta kwota będzie mogła jeszcze wzrosnąć. Przykładowo stawiamy 100 złotych na wygraną Realu Madryt z Manchesterem City, ale ostatecznie to City zwycięża. Postawione przez nas pieniądze do nas wracają, choć pomniejszone o podatek od zakładu. Jeśli chcemy zwrotu równo 100 złotych, musimy postawić zakład za 114 złotych. Wtedy okrągła sumka do nas wróci, dzięki cashbackowi Fuksiarza.

Bonus dla nowych graczy od bukmachera Fuksiarz

Zwrot stawki nie jest jedyną rzeczą, którą zaoferuje nam bukmacher Fuksiarz. Na początku możemy także liczyć na bonus od depozytu. Bardziej doświadczeni gracze mogą stwierdzić, że bonus Fuksiarza może nieco przypominać jedną z ofert, która już jest na rynku. Wystarczy się zarejestrować na portalu Fuksiarza, a bukmacher nagrodzi nas oferując w zamian bonus. Fuksiarz proponuje dodatkowe środki na grę, a ich wysokość zależy od wpłaconej przez gracza kwoty. Jest to oczywiście bonus od depozytu.

Przy pierwszych dwóch dokonanych wpłatach na konto gracza wpływa bonus. Fuksiarz zastrzega, że jeśli uda się nim obrócić według wymagań, zostanie on przeniesiony na konto główne, a przy tym pomnożony razy 10! Jest to ciekawa oferta, którą na pewno warto sprawdzić. Warunki bonusu Fuksiarza nie są wcale wygórowane. Należy pięć razy postawić otrzymany kupon i to chyba najtrudniejsza część. Kupony muszą zawierać minimum dwa zdarzenia, a każde z nich musi mieć kurs co najmniej 1,45. Tutaj już jest to łatwiejsze, więc zrealizowanie bonusu Fuksiarza może być prostsze niż się wydaje.

promocje-fuksiarz

Promocje bukmachera Fuksiarz

Bonus to nie jedyne, czym zachęca propozycja Fuksiarza. Oferta bukmachera zakłada także poboczne promocje, które również mogą zadziałać na wyobraźnię graczy. Przede wszystkim będzie to gra bez podatku, która jest istotnym punktem oferty bukmacherskiej według wielu graczy. Jak to zrobić, aby nie zostać obciążonym podatkiem od zakładu? Należy na swoim kuponie mieć trzy zdarzenia z kursem minimum 1.30 u każdego z osobna. Jeśli kupon spełni taki warunek, bukmacher weźmie opłacenie podatku na siebie. Ten manewr z pewnością zadziała pozytywnie na wizerunek i odbiór Fuksiarza.

Poza promocją na zakłady, oferta Fuksiarza przewiduje jeszcze jedną korzyść dla graczy. Tym razem dla tych, którzy pomogą promować markę nowego bukmachera. Każdy gracz, który poleci Fuksiarza znajomemu, otrzyma bonus w postaci dodatkowych środków na grę. Każde 50 złotych, które wpłaci na konto bukmachera osoba polecona, Fuksiarz da nam 10 złotych. Jak widać w zależności od tego, ile nasz znajomy wpłaci na swoje nowo utworzone konto bukmacherskie, możemy liczyć na dodatkowe środki od Fuksiarza.

Fuksiarz – Opinie graczy i ekspertów

Skoro już wiadomo, co będzie mógł nam zaoferować bukmacher, postanowiliśmy zapytać kilku doświadczonych graczy, a także ekspertów, co sądzą na jego temat. Jak oceniają zapowiedzi o Fuksiarzu i co myślą o jego ofercie? Według nich będzie to liczący się gracz na polskim rynku bukmacherskim, który będzie mógł rywalizować z bardziej znanymi firmami. Kluczowe będzie wypromowanie marki i zachęcenie graczy do gry, ale z takimi ofertami na start, wydaje się że jest to osiągalne. Według ankiet wśród graczy, kierują się oni często możliwością gry bez podatku przy wyborze bukmachera, więc bardzo możliwe, że Fuksiarz szybko zyska nowych zwolenników. Czekamy na oficjalne ogłoszenie dotyczące startu działalności Fuksiarza i sprawdzimy, czy przewidywania ekspertów okażą się trafne. Dla wzmożonej konkurencji, a co za tym idzie, lepszych korzyści dla graczy, tak byłoby najlepiej.

FAQ

Kiedy bukmacher Fuksiarz pojawi się na rynku?

Fuksiarz ma rozpocząć działalność na jesieni, więc w 2020 roku już będzie można zawierać zakłady.

Jaki bonus na start oferuje bukmacher Fuksiarz?

Jaki bonus na start oferuje bukmacher Fuksiarz?

Czy w Fuksiarzu można grać bez podatku?

Tak, członkowie Fuksiarza mają zamiar umożliwić graczom zakłady bukmacherskie bez podatku.

Czy Fuksiarz będzie mieć swoją aplikację?

Tak, wraz z rozpoczęciem działalności na rynku pojawi się aplikacja bukmacherska Fuksiarz.

Czy w Fuksiarzu założę konto tymczasowe?

Tak, Fuksiarz umożliwia swoim klientom założenie najpierw konta tymczasowego.