Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Jaki bankroll sobie ustawić?

Jaki bankroll sobie ustawić


Legalny bukmacher bez podatku to również legalne sposoby wygrywania i zarabiania pieniędzy. W pierwszej kolejności ważne jest jednak przyswojenie sobie wielu terminów bukmacherskich bez których się nie obędziemy. Jednym z nich jest tzw. bankroll.

Tak więc uogólniając bankroll, to kwota którą możemy przeznaczyć na legalne strony bukmacherskie które zajmują się przyjmowaniem zakładów. Ustalenie tej kwoty jest bardzo ważne. Początkujący gracze popełniają często błąd i idą na żywioł. Nie jest to dobra metoda, bowiem bardzo szybko tracimy kontrolę nad budżetem. Dobrze ustawiony bankroll pozwoli nam przede wszystkim widzieć co dzieje się na naszym koncie oraz obserwować nasze wzrosty, co z pewnością podziała motywująco. Z obserwacji możemy wyciągać wnioski i zmieniać strategię grania, która albo zminimalizuje straty, albo zmaksymalizuje zyski. Wszystko to za sprawą wydawać by się mogło prostego i zbędnego zabiegu. Sposobów ustawiania bankrolla, a także dysponowania nim jest mnóstwo. Z biegiem czasu będziemy przedstawiać wam kolejne, tak abyście nie zgubili się w gąszczu informacji.

Legalne firmy bukmacherskie w Polsce nie zajmują się udzielaniem takich porad. Ważne jednak, że legalne strony bukmacherskie takie jak nasza służą pomocą wszystkim tym, którzy z obstawiania meczów chcą zrobić sposób na życie, a jeśli brzmi to zbyt górnolotnie – chcą zarobić mały dodatek do stałej wypłaty.