Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Komborakieta w PZBuk

31 maja, 2019
pzbuk-komborakieta


Komborakieta pzbuka

Trwa French Open, swoje mecze wygrała w pierwszej rundzie Iga Swiątek i Magda Linette. Przyjrzymy się dziś promocji bukmacherskiej organizowanej przez pzbuka. Opisywany bukmacher podwyższa wygrane na wszystkich spotkaniach tenisowych. Obstawiając z bukmacherem pzbuk, możesz zyskać nawet do 30% więcej. Im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższa dodatkowa wygrana.

Nasza opinia na temat tej promocji bukmacherskiej

Na start przyjrzyjmy się kluczowym zapisom z regulaminu tej promocji, pełny regulamin wklejamy poniżej.

Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości pozycji na kuponie : – zakład podwójny – 2%, potrójny – 5%, 4-krotny – 7%, 5-krotny – 10%, 6-krotny – 15%, 7-10-krotny – 25%, 11-krotny i więcej – 30 %.

Każde zdarzenie zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs co najmniej 1.5.

Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu może wynieść równowartość 5 000 EUR przeliczoną na PLN według średniego kursu NBP z dnia 24.05.2019.

Zakłady wielokrotne postawione poprzez zakładkę zakładów systemowych nie są objęte promocją.

totolotek

Należy docenić, że na rynku bukmacherskim pojawiają się nowe podmioty. Wywierają one presję na liderów typu STS czy Fortuna, jednak ta oferta skłania graczy do gry w sposób wysoce dochodowy….ale dla organizatora. Prawdopodobieństwo, że kupon wejdzie przy wielokrotnie akumulowanym zakładzie jest niskie. Dodatkowo pzbuk ogranicza do każdego zdarzenia o kursie nie niższym niż 1.5. No i ogranicza także swoje ryzyko, limitując dodatkowe wygrana do max 5000 Euro. Ewentualnie super szczęśliwiec przy długiej taśmie nie skorzysta aż tak bardzo jakby mógł. Podobnie jak u konkurentów w przypadku tego typu ofert zakłady systemowo nie są objęte promocją, podobnie wypłacone za pomocą opcji cash out.

Poniżej zamieszczamy pełny regulamin tej promocji.

Promocja “Komborakieta” – Zasady i warunki korzystania z oferty

 1. Organizatorem promocji „Komborakieta” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl.
 2. Promocja „Komborakieta” polega na zwiększeniu wygranej – dodatkowa wygrana – z zakładu wielokrotnego spełniającego konkretne wymagania, określone w niniejszym Regulaminie.
 3. Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości pozycji na kuponie : – zakład podwójny – 2%, potrójny – 5%, 4-krotny – 7%, 5-krotny – 10%, 6-krotny – 15%, 7-10-krotny – 25%, 11-krotny i więcej – 30 %.
 4. Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu może wynieść równowartość 5 000 EUR przeliczoną na PLN według średniego kursu NBP z dnia 24.05.2019.
 5. Każde zdarzenie zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs co najmniej 1.5.
 6. Kwota dodatkowych wygranych wynikających z promocji jest każdorazowo podana na kuponie gracza zgodnie z obowiązującymi stawkami.
 7. Promocja jest dostępna na wielokrotne zakłady przedmeczowe na tenisa. Oferta może zostać zmieniona w dowolnym momencie.
 8. Zakłady, w przypadku których wynik może dać częściową wygraną lub które mogą spowodować zwrot wniesionej stawki (np. remis lub handicap azjatycki) są wykluczone z promocji.
 9. Zakłady wielokrotne postawione poprzez zakładkę zakładów systemowych nie są objęte promocją.
 10. Zakład postawiony przy pomocy “darmowego zakładu” przyznanego w ramach dowolnej promocji nie jest objęty promocją „Komborakieta”.
 11. Zakłady objęte promocją Cash out są wykluczone z promocji.
 12. Dodatkowe wygrane z promocji dodawane są do konta gracza niezwłocznie po rozliczeniu zakładu jako oddzielna kwota bez dodatkowych warunków obrotu przed wypłatą.
 13. W przypadku zmiany/odwołania jednego lub większej ilości zdarzeń na kuponie, zmiany kursów, błędów na stronie internetowej Organzatora, Pzbuk.pl ma prawo do anulowania dodatkowych wygranych wynikłych z promocji.
 14. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą promocję bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.
 15. Pzbuk.pl może anulować dodatkowe wygrane wynikające z promocji „Komborakieta” w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 16. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.