Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Lepsza oferta
Forbet Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1300 zł bonus
1200 zł + 100 zł extra

Licencja: PS4.6831.10.2016
Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
300 zł BONUS
+ 10 zł (20000 punktów)

Licencja: PS4.6831.26.2017
Lepsza oferta
Totolotek Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1111 zł bonus od depozytu
+ 25 zł freebet

Licencja: LBU/2012/2013/RD61485

Komborakieta w PZBuk

Maj 31, 2019
pzbuk-komborakieta


Komborakieta pzbuka

Trwa French Open, swoje mecze wygrała w pierwszej rundzie Iga Swiątek i Magda Linette. Przyjrzymy się dziś promocji bukmacherskiej organizowanej przez pzbuka. Opisywany bukmacher podwyższa wygrane na wszystkich spotkaniach tenisowych. Obstawiając z bukmacherem pzbuk, możesz zyskać nawet do 30% więcej. Im więcej zdarzeń na kuponie tym wyższa dodatkowa wygrana.

Nasza opinia na temat tej promocji bukmacherskiej

Na start przyjrzyjmy się kluczowym zapisom z regulaminu tej promocji, pełny regulamin wklejamy poniżej.

Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości pozycji na kuponie : – zakład podwójny – 2%, potrójny – 5%, 4-krotny – 7%, 5-krotny – 10%, 6-krotny – 15%, 7-10-krotny – 25%, 11-krotny i więcej – 30 %.

Każde zdarzenie zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs co najmniej 1.5.

Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu może wynieść równowartość 5 000 EUR przeliczoną na PLN według średniego kursu NBP z dnia 24.05.2019.

Zakłady wielokrotne postawione poprzez zakładkę zakładów systemowych nie są objęte promocją.

pzbuk

Należy docenić, że na rynku bukmacherskim pojawiają się nowe podmioty. Wywierają one presję na liderów typu STS czy Fortuna, jednak ta oferta skłania graczy do gry w sposób wysoce dochodowy….ale dla organizatora. Prawdopodobieństwo, że kupon wejdzie przy wielokrotnie akumulowanym zakładzie jest niskie. Dodatkowo pzbuk ogranicza do każdego zdarzenia o kursie nie niższym niż 1.5. No i ogranicza także swoje ryzyko, limitując dodatkowe wygrana do max 5000 Euro. Ewentualnie super szczęśliwiec przy długiej taśmie nie skorzysta aż tak bardzo jakby mógł. Podobnie jak u konkurentów w przypadku tego typu ofert zakłady systemowo nie są objęte promocją, podobnie wypłacone za pomocą opcji cash out.

Poniżej zamieszczamy pełny regulamin tej promocji.

Promocja “Komborakieta” – Zasady i warunki korzystania z oferty

 1. Organizatorem promocji „Komborakieta” jest Cherry Online Polska sp. z o.o. zwana dalej pzbuk.pl.
 2. Promocja „Komborakieta” polega na zwiększeniu wygranej – dodatkowa wygrana – z zakładu wielokrotnego spełniającego konkretne wymagania, określone w niniejszym Regulaminie.
 3. Dodatkowe wygrane stanowią określony procent podstawowej wygranej z zakładu w zależności od ilości pozycji na kuponie : – zakład podwójny – 2%, potrójny – 5%, 4-krotny – 7%, 5-krotny – 10%, 6-krotny – 15%, 7-10-krotny – 25%, 11-krotny i więcej – 30 %.
 4. Maksymalna kwota dodatkowych wygranych z jednego kuponu może wynieść równowartość 5 000 EUR przeliczoną na PLN według średniego kursu NBP z dnia 24.05.2019.
 5. Każde zdarzenie zawarte na kuponie wielokrotnym musi posiadać kurs co najmniej 1.5.
 6. Kwota dodatkowych wygranych wynikających z promocji jest każdorazowo podana na kuponie gracza zgodnie z obowiązującymi stawkami.
 7. Promocja jest dostępna na wielokrotne zakłady przedmeczowe na tenisa. Oferta może zostać zmieniona w dowolnym momencie.
 8. Zakłady, w przypadku których wynik może dać częściową wygraną lub które mogą spowodować zwrot wniesionej stawki (np. remis lub handicap azjatycki) są wykluczone z promocji.
 9. Zakłady wielokrotne postawione poprzez zakładkę zakładów systemowych nie są objęte promocją.
 10. Zakład postawiony przy pomocy “darmowego zakładu” przyznanego w ramach dowolnej promocji nie jest objęty promocją „Komborakieta”.
 11. Zakłady objęte promocją Cash out są wykluczone z promocji.
 12. Dodatkowe wygrane z promocji dodawane są do konta gracza niezwłocznie po rozliczeniu zakładu jako oddzielna kwota bez dodatkowych warunków obrotu przed wypłatą.
 13. W przypadku zmiany/odwołania jednego lub większej ilości zdarzeń na kuponie, zmiany kursów, błędów na stronie internetowej Organzatora, Pzbuk.pl ma prawo do anulowania dodatkowych wygranych wynikłych z promocji.
 14. Pzbuk.pl ma prawo odwołać lub wycofać niniejszą promocję bądź zmienić jej zasady w dowolnej chwili, bez wcześniejszego zawiadomienia.
 15. Pzbuk.pl może anulować dodatkowe wygrane wynikające z promocji „Komborakieta” w przypadku złamania niniejszego Regulaminu.
 16. Spory powstałe na gruncie niniejszego Regulaminu rozstrzygane będą w oparciu o procedurę reklamacyjną określoną w Regulaminie Zakładów Wzajemnych oferowanych przez Cherry Online Polska sp. z o.o. przez sieć Internet.

 

Oceń artykuł

Udostępnij

Podobne wpisy

Zakłady PZBUK PZBuk wystartował! W drugim tygodniu października wystartował kolejny legalny bukmacher na polskim rynku. W skrócie bukmacher PZBuk od polskie zakład...
Co trzeba zrobić, aby w Betfanie grać bez podatku?... Szefostwo Betfanu wprowadziło stałą promocję umożliwiającą grę bez podatku. Dziś przyjrzymy się dokładnie zasadom działania tej oferty. Betfan to n...
STS 1000 PLN bonusa na start recenzja bonusa powit... W poniższy sposób bukmacher STS reklamuje swoją ofertę powitalną. Dziś przyjrzymy się jej bliżej. Robisz pierwszą wpłatę i od razu dostajesz jej ró...
W STS do podziału 21 000 PLN z okazji ME U21. Najważniejsza piłkarska impreza tego lata dla przyszłości polskiej piłki czyli ME U21 przed nami. Z okazji Mistrzostw Europy U21 bukmacher STS przygo...
Fortuna nagrody karty przedpłacone Empiku o wartoś... Piłkarskie emocje nie kończą się nigdy. Chociaż do startu najmocniejszych lig pozostało jeszcze kilka tygodni fani futbolu w najbliższych dniach będą ...