Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


KSW 41 Monster Popek vs Tomasz „Strachu” Oświeciński

21 grudnia, 2017


KSW 41 Monster Popek kontra Tomasz „Strachu” Oświeciński. Może i freakshow, ale za to jaka oferta u legalnych bukmacherów!

Nie brakuje złośliwców, którzy podśmiewują się nazywając „freakshowem” walkę Monster Popka z Tomaszem „Strachem” Oświecińskim. Po prawdzie może i trochę w tym racji, ale kto z nas nie obejrzy tej walki niech pierwszy rzuci kamieniem J.

Dwóch polskich legalnych bukmacherów naprawdę się postarało i przygotowało szeroką ofertę na powyższą walkę. Za wyjątkiem bukmachera Etoto wszędzie obstawimy kto wygra, ale zakłady bukmacherskie LVbet i STS przygotowały w kontekście tego starcia naprawdę ciekawą ofertę składającą się z wielu rynków.

Oferta bukmacherska LVbet i STS KSW 41 Popek – Oświeciński

Jeżeli wierzymy, że Popek wygra walkę przed czasem bukmacher STS płaci 1.60 za każdą postawioną złotówkę. Za wygraną Popka przez decyzję sędziowską, legalne zakłady bukmacherskie płacą aż 12 do 1. Faktycznie biorąc pod uwagę mało-sportowy sposób prowadzenia się Popka dość trudno sobie wyobrazić, że starczy mu przysłowiowego paliwa w baku na walkę w pełnym dystansie.

Który z zawodników jako pierwszy zaliczy udane sprowadzenie rywala do parteru? Popek (1.60), Strachu (2.05) LVbet.

Kto pierwszy zaliczy nokdaun na rywalu? Popek (1.28), Oświeciński (2.85). Kursy z bukmachera LVbet.

A może wierzysz, że walka zakończy się już w pierwszej minucie?

Tak (2.25), Nie (1.50) STS

Bukmacher STS znany jest z tego, że prawie zawsze można u niego znaleźć szeroką ofertę i tak jest tym razem, ale bezapelacyjnym królem polowania jest LVbet, pamiętamy, że ten bukmacher współpracuje sponsoringowo z Jurasem, ale że oferta w LVbet będzie aż tak ciekawa?

Trudno w to uwierzyć, ale w LVbet możemy obstawić nawet to jaki cios będzie pierwszym skutecznym ciosem w tej walce. Prosty, podbródkowy, niskie kopnięcie, cios sierpowy lub wysokie kopnięcie. Co podpowiada Wam Wasza intuicja, Popek zacznie od lewego prostego niczym w dobrej szkole polskiego boksu, czy też z dwóch stron polecą cepy jak nie przymierzając na wiejskim weselu? A może jednak low kick?

Nie wiemy czy walka potrwa długo, czy krótko, ile w tym będzie zmagań sportowych, a ile freakshowu. Nie mamy pojęcia na ile minut walki starczy sił Popkowi, ale jedno wiemy na pewno traderzy LVbetu wykonali świetna robotę.