Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Legalni bukmacherzy w Polsce typują mecz Huesca vs Athletic Bilbao

Huesca vs Atletic Bilbao
Autor: Paweł
Dodano: 2018/12/06
Aktualizacja: 2018/12/06

Athletic Bilbao w Copa Del Rey


W ramach Pucharu Króla w Hiszpanii dojdzie do ciekawie zapowiadającego się starcia Huesci z Athletic Bilbao pewniaki na weekend

Copa del Rey, a więc Puchar Króla w Hiszpanii od lat cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony kibiców. Dzieje się tak dlatego, że nawet słabo spisujące się drużyny mają w tych rozgrywkach swoje pięć minut. I właśnie na to liczą chociażby piłkarze klubu Huesca – czerwonej latarni Premiera Division, którzy o awans do kolejnej rundy pucharu będą walczyć z Atletikiem Bilbao, a więc drużyną która również swoje najlepsze lata wydaje się mieć za sobą. Dość powiedzieć, że oba teamy będą w tym sezonie walczyć o utrzymanie się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii. W nieco lepszej sytuacji są goście, którzy mają cztery punkty więcej niż Huesca. Co zaś tyczy się Copa del Rey to również stawialibyśmy na awans w wykonaniu Atletic Bilbao. Wydaje nam się jednak, że obie drużyny wyjdą tutaj po swoje i mimo nienajlepszych nastrojów pokażą kawał dobrego futbolu.

Jakiego legalnego bukmachera wybrać do obstawienia meczu Zagłębie – Legia – Milenium zakłady bukmacherskie

Milenium zakłady bukmacherskie to nasza dzisiejsza propozycja na obstawianie meczów Lotto Ekstraklasy. Radzimy zwrócić szczególnie uwagę na mecz Zagłębia Lubin z Legią Warszawa, bowiem niezależnie od rezultatu na który postawimy swoje pieniądze mamy szansę na dużą wygraną. Tą można jeszcze zwiększyć poprzez specjalne bonusy, które oferuje swoim graczom jeden z legalnych bukmacherów w Polsce – Milenium zakłady bukmacherskie.


Poprzedni post
»