Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Legalni bukmacherzy w Polsce zapraszają na spotkanie Jagiellonia - Cracovia

14.09 Jagiellonia Białystok vs Cracovia
Autor: Paweł
Dodano: 2018/09/13
Aktualizacja: 2018/09/23

Jagiellonia Białystok vs Cracovia


jagiellonia
cracoviakrakow

Michał Probierz wraz z Cracovią przyjeżdża do swojego byłego miejsca pracy szukać ligowych punktów. Czy uda mu się je wywieźć z Białegostoku? pewniaki na weekend

Cracovia Kraków podobnie jak w ubiegłym sezonie okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Ponownie – po buńczucznych zapowiedziach trenera Michała Probierza. Nie będziemy już więcej pastwić się nad tym trenerem na naszych łamach. Fakty są takie, że Pasy grają bardzo słabo, a na domiar złego koleje spotkanie rozegrają w Białymstoku, gdzie tamtejsza Jagiellonia, jak co sezon zresztą gra o mistrzostwo Polski. Do liderującej Lechii drużyna z Podlasia traci tylko cztery punkty, więc zwycięstwo nad ekipą gości jest sprawą obowiązkową. Jaga gra bardzo dobrze u siebie i naprawdę nie sądzimy, aby w Krakowie Michał Probierz i jego zawodnicy poukładali by swoją grę na tyle, aby przywieźć z tego dalekiego wyjazdu jakiekolwiek punkty. Pewne zwycięstwo gospodarzy.

Jagiellonia Białystok – Cracovia Kraków u polskich bukmacherów – Milenium zakłady bukmacherskie

Na mecz Jagiellonia Białystok kontra Cracovia Kraków zapraszamy do Milenium zakładów bukmacherskich. To kompletny i uczciwy operator zakładów bukmacherskich online, który oferuje zakłady na piłkę nożną nie tylko na wspomniany wyżej mecz ale i na całą Lotto Ekstraklasę. Więcej szczegółów pod linkiem afiliacyjnym.

Autor: PK