Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Legalny bukmacher strategia: piłka nożna na żywo.

Legalny-bukmacher-strategia-piłka-nożna-na-żywo


W tym artykule przedstawimy najważniejsze dane, które są wynikiem badań przeprowadzonych przez najlepszych ekspertów bukmacherskich.

Korzystanie z tej strategii może zapewnić ekscytującą przewagę nad bukmacherami. Ze względu na charakter tej strategii, zalecamy otworzenie konta u jednego z legalnych bukmacherów z dużym zasięgiem wydarzeń piłkarskich przedmeczowych i na żywo oraz z dużym zasięgiem dostępnych rynków.

Kiedy bramki są strzelane?

Z biegiem lat zauważyliśmy anomalię w zdobywanych bramkach w różnych ligach.

Przeprowadziliśmy badania w różnych ligach i wszyscy mają ten sam wynik, ten sam wniosek. W niektórych ligach, takich jak angielska Premier League i turecka Super Lig, ta anomalia pojawia się na pierwszym miejscu bardziej niż w ligach takich jak włoska Serie A. Uważamy jednak, że jest ona wyrażana bardziej w ligach, w których średnia liczba strzelonych goli jest większa niż w ligach z mniejszą liczbą zdobytych bramek. Jest to konkluzja statystyczna, logicznym wnioskiem jest to, że dzieje się to w meczach, w których jest wiele bramek, bez względu na ligę, o którą chodzi.

Nawet na pierwszy rzut oka jest bardziej niż oczywiste, że najwięcej goli na minutę są zdobywane w minutach 45 i 90. Uważamy, że dzieje się tak z kilku powodów. Jednym z nich jest zmęczenie, ponieważ gracze – defensywni są bardziej zmęczeni w ostatnich minutach połowy, a drugim jest presja i motywacja, aby zespół strzelał gole i gonił wynik. Poniższa  prowizoryczna tabela jest sporządzona na wzór angielskiej Premier League i wyraźnie określa, kiedy warto stawiać na zakłady powyżej.

 • 0-3 minuta > około 100
 • 4-44 minuty > między 170-200
 • 45+ > około 450
 • 46-60 > między 170-220
 • 60-89 > między 200-250
 • 90+ > około 800

Rezultat ten nie jest specyficzny tylko dla Premier League, gdy z zestawialiśmy go z danymi z największych zawodów w piłce nożnej –  Pucharem Świata zawierającym wszystkie dotychczas rozegrane puchary. Średnia liczba goli na mecz wynosi  w tych meczach 2,86 (co jest wysokim współczynnikiem), jest bardzo oczywiste zatem, że liczba strzelonych goli znacznie wzrasta w ciągu ostatnich 5 minut każdej połowy. Liczba zdobytych bramek z 85-90 minut jest najwyższa.

Czy bukmacherzy o tym wiedzą?

Cóż, niektórzy bukmacherzy doskonale zdają sobie sprawę z tej anomalii, więc na przykład jeden z najlepszych bukmacherów na świecie zamyka swoje zakłady na pierwszą połowę w okolicach 40 minuty i 45 sekundy.

Na każdym meczu piłkarskim! Od niedawna w niektórych meczach w ostatnich kilku minutach również zaczęli zamykać także rynki na dodatkowe bramki (powyżej/poniżej) pod koniec drugiej połowy. Jest to oczywisty dowód na to, że ta metoda działa, że przynosi im pewne „urazy” – oznaczające straty i że nie mają sposobu na włączenie tej anomalii do swojego modelu matematycznego/algorytmu w  zakładach na żywo.

Inni bukmacherzy jednak albo nie znają tej informacji, albo myślą, że nie znasz jej Ty. Istnieje kilkudziesięciu bukmacherów, którzy oferują rynki na połowę czasu i na pełny czas przez cały okres trwania meczu na żywo. Musisz więc znaleźć bukmachera z dużą ofertą, który nie zamyka swoich zakładów na połowę meczu w ciągu ostatnich 5 minut, aby skorzystać z tej strategii w zakładach na żywo.

W przypadku zakładów przedmeczowych jedyne, co musimy zrobić, to znaleźć bukmacherów oferujących takie rynki, jak: czy zostanie strzelony gol w ciągu kolejnych 10 minut do 15 minut. Ale korzystanie z tego typu rynku jest zalecane tylko dla dużych lig, takich jak Liga Mistrzów, Liga Europejska i 5 najlepszych lig europejskich. Tylko w tych ligach, ponieważ w mniejszych ligach zakłady te są dezaktywowane przez bukmachera lub dział ryzyka będzie śledził Twoja działalność w tym zakresie, wprowadzając dużo większe limity niż na innych rynkach. Obstawianie w zakładach przedmeczowych na tych rynkach ma pewną wartość, ale nie tak dużą, jak w przypadku zakładów na żywo.

Jak tego użyć?

Jest ona jedną z rzadkich strategii, która faktycznie działa, ma dowód naukowy i faktyczny dowód w branży zakładów bukmacherskich.

Jest to jednocześnie tak proste, że jest mylące dla bukmachera i nie powoduje limitów lub zablokowania konta przez dłuższy czas – oczywiście jeśli stosujesz go ostrożnie:

 1. Wybierz odpowiedniego, legalnego bukmachera lub kilku z nich
 2. Umieszczaj zakłady tylko w głównych ligach na „powyżej” w minutach 40 lub 85
 3. Umieszczaj zakłady głównie na meczach z wysoką liczbą bramek lub meczach, w których oczekuje się wysokiego wyniku.
 4. Nie bądź zbyt łapczywy – rozłóż swój depozyt na najwięcej odpowiednich meczów, jak to możliwe, ponieważ ta metoda działa w dłuższej perspektywie i nie wygrasz w każdym meczu
 5. Zachowaj dyscyplinę – spróbuj ustalić, w którym meczu może zostać zdobyta bramka w 85 minucie lub później. Jednocześnie nie daj się ponieść po kilku wygranych zakładach, by następnie próbować postawić na każdy mecz
 6. Ostatni, ale NAJWAŻNIEJSZY punkt: zmień sposób typowania na kilka innych zakładów na główne ligi, które wyślą sygnał do bukmachera, że jesteś zwykłym graczem.

Na koniec życzymy powodzenia w realizacji tej strategii i jesteśmy przekonani, że przy prawidłowym stosowaniu przyniesie ona rezultaty na dłuższą metę. Jeśli nie, to robisz coś nie tak, gdyż statystycznie jesteś skazany na sukces.

Autor: PK