Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


lvbet-kod-bonusowyInformacje na temat kod promocyjny bukmacher LVbet

Kod promocyjny Lvbet bukmacher

Zakłady bukmacherskie Lvbet wybranym, wiarygodnym partnerom przyznają dedykowany Lvbet kod promocyjny, który upoważnia do możliwości otrzymania niestandardowej oferty bonusu powitalnego.

Lvbet Kod promocyjny PREZENT darmowy zakład o wartości 20 PLN

Celem możliwości skorzystania z tej oferty należy kliknąć w link na naszym serwisie oraz podczas procesu wypełniania formularza rejestracyjnego wpisać kod PREZENT. Następnie już po założeniu konta należy wysłać maila pod adres promocje@lvbet.pl, w tytule maila wpisać „bonus bez depozytu”.

Bonus bez konieczności składania depozytu w Lvbet to dla wszystkich graczy jest dobra sposobność do sprawdzenia bukmachera Lvbet bez konieczności ryzykowania własnych środków finansowych. Bonus za rejestrację otrzymany po wpisaniu kodu promocyjnego PREZENT podlega dwukrotnemu obrotowi. Minimalny kurs kuponu wynosi 2.5, a sam kupon musi zawierać nie mniej niż 3 zdarzenia.


Gdzie należy wpisać kod promocyjny Lvbet

Bukmacher LVBet kod promocyjny pole formularza rejestracyjnego

Kod promocyjny należy podać podczas procesu rejestracji. Zakłady bukmacherskie Lvbet podzieliły procedurę wypełniania formularza rejestracyjnego na kilka prostych kroków. W czwartym kroku znajduje się pole o nazwie KOD PROMOCYJNY i właśnie w tym miejscu należy wpisać kod promocyjny prezent. Jeszcze raz chcielibyśmy poinformować, że szczegóły dotyczące zasad funkcjonowania kodu promocyjnego oferowanego za pośrednictwem naszego serwisu zostały wcześniej ustalone i dokładnie uzgodnione z przedstawicielami legalnego w Polsce bukmachera Lvbet. Zakłady bukmacherskie LVbet są legalnym bukmacherem w Polsce, gdyż posiadają zezwolenie wydawane przez polskie Ministerstwo Finansów. Lvbet podlega kontrolom organów nadzorczych polskich władz, kontrolę obejmują między innymi stosowane procedury w zakresie ochrony danych osobowych czy przeciwdziałanie uzależnieniu od hazardu. Lvbet został wprowadził także funkcjonalność dzięki której gracze samodzielnie mogą zdefiniować limity dzienna czy miesięczne dla wykonywanego obrotu.

Kod promocyjny Lvbet, a bonus od depozytu

Skorzystanie z 20 złotowego Freebetu z wykorzystaniem kodu PREZENT upoważnia także do skorzystania z bonusu powitalnego od depozytu.  Bukmacher Lvbet oferuje 1500 PLN tradycyjnego bonusu od depozytu. Jest to 1000 PLN w związku z pierwszym depozytem oraz 500 PLN za drugi depozyt.

Skorzystanie z kodu promocyjnego umożliwia zatem otrzymanie zarówno freebeta jak i bonusu powitalnego związanego z pierwszym i drugim depozytem.

Bukmacher Lvbet podstawowe informacje plus kod promocyjny

Na koniec podajemy podstawowy pakiet informacji na temat bukmachera Lvbet.  Lvbet dostępny jest w polskiej oraz angielskie wersji językowej. Jest wpisany do Rejestru Przedsiębiorców czyli Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000534588 przez Sąd Rejonowy w Katowicach. NIP – 9542751776, REGON – 360297047, wysokość kapitału zakładowego wynosi 2,025 miliona złotych. Oprócz działalności online Lvbet posiada także 38 punktów naziemnych. Zakłady bukmacherskie Lvbet mocno postawiły na współpracę z ambasadorami brandu, najnowszym ambasadorem, który rozpoczął współpracę z Lvbet jest Zdzisław Kręcina były wiceprezes PZPN.

Powyższe informacje mają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Należy pamiętać iż nawet gra u legalnych bukmacherów może uzależniać. Hazard związany jest z ryzykiem. Gra w nielegalnych zakładach bukmacherskich jest surowo zabroniony przez polskie regulacje prawne. Kod promocyjny PREZENT został wcześniej ustalony i zaakceptowany do wykorzystania przez bukmachera Lvbet.

Poczytaj również
https://lvbet.pl
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,21598541,rzad-postawil-na-polskich-bukmacherow.html
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/warunki-jakie-musza-spelnic-bukmacherzy-,137,0,2411657.html