Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Co najlepiej stawić w singlach, a co w AKO?

Zakłady pojedyncze i akumulowane
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/02/21
Aktualizacja: 2018/03/07

Co najlepiej stawić w singlach, a co w AKO


Każdy, kto chce grać u legalnego bukmachera powinien wybrać rzetelną i sprawdzoną firmę, np. Forbet. Weryfikacja takiego operatora zakładów sportowych jest dość istotna. Przeczytacie o niej w naszych poradnik. Natomiast my skupimy się na innym aspekcie bukmacherskiego rzemiosła. Odpowiemy mianowicie na pytanie co lepiej obstawiać w zakładach pojedynczych, a co w akumulowanych.

W pierwszej kolejności musimy uściślić co rozumiemy przez zakłady pojedyncze i akumulowane. Otóż te pierwsze to zakłady w których typujemy tylko pojedynczy wynik danego wydarzenia (np. wygraną gospodarzy). Akumulatory natomiast, jak sama nazwa wskazuje skupiają w sobie co najmniej dwa różne zakłady (np. wygraną gospodarzy oraz bramkę zawodnika X).

Forbet daje możliwość typowania obu rodzajów zakładów. Ale który z nich jest lepszy? Mniej doświadczenia gracze powinni wybierać jednak zakłady pojedyncze. Wygrana z nich jest mniejsza jednak już przy naprawdę minimalnej wiedzy można się dobrze bawić a i nawet czasami wygrać większe kwoty. Zakłady akumulowane są przeznaczone natomiast dla bardziej doświadczonych graczy, którzy już poznali nieco bukmacherskiego rzemiosła. Dają one możliwość wygrywania naprawdę dużych kwot, jednak to możliwe jest dopiero przy odpowiedniej wiedzy oraz znajomości nie tylko dyscypliny sportowej, którą obstawiamy ale i również wielu zagadnień z zakresu matematyki i prawdopodobieństwa.

Cały ten poradnik możecie przetestować w praktyce, chociażby na stronie Forbet. Zamykanie zakładów, czy inne „rarytasy” oferują tylko najlepsze firmy bukmacherskie, a Forbet zdecydowanie do nich należy.