Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Najpopularniejsze metody płatności legalnych bukmacherów internetowych

12 września, 2018
metody-platnosci-bukmacherzy


Każdy, kto rozpoczyna przygodę z zakładami brukarskimi, musi zmierzyć się z kwestią wpłacania depozytu i późniejszego wypłacania ewentualnej wygranej. Radzimy, jak zrobić to sprawnie i bezpiecznie.

Istnieje kilka sprawdzonych metod składania depozytu, które oferowane są niemal przez wszystkie firmy organizujące zakłady bukmacherskie przez internet. Mowa tutaj na przykład o karcie płatniczej czy szybkim przelewie elektronicznym. Oba sposoby przy obecnych licznych systemach ochrony transakcji są bezpieczne i co najważniejsze wpłacane kwoty zazwyczaj w kilka minut trafiają na Twoje konto gracza.

Możemy wyróżnić następujące typy metod płatności, wykorzystywane przez legalne firmy oferujące zakłady bukmacherskie przez internet:

Karty płatnicze – najszybszy sposób na zasilenie konta. Najpopularniejszymi obsługiwanymi kartami są VISA i Master Card.  Każdy z legalnych bukmacherów oferuje ten środek deponowania środków, np. poprzez systemy w kompleksowy sposób pośredniczące w transakcjach internetowych – Dotpay, Tpay czy PayU. Specjalnym rozwiązaniem jest karta prepaid (zasilana przelewem) Paysafecard przeznaczona do płatności w internecie.

Płatności mobilne – forma wpłaty przy użyciu smartfona: albo z wykorzystaniem BLIK-u (przelew na numer telefonu), albo poprzez specjalną aplikację mobilną, jak to jest w przypadku systemu Skycash.

Szybki przelew internetowy – sposób deponowania środków z wykorzystaniem wspomnianych systemów pośredniczących w płatnościach internetowych (Dotpay, Tpay, PayU), które oferują szybki transfer z wybranych banków (w sumie jest ich około 30).

Tradycyjny przelew bankowy – chyba najbardziej uniwersalna, ale także i najwolniejsza metoda deponowania środków. Na zaksięgowanie środków w przypadku tradycyjnego przelewu bankowego trzeba czekać do 3 dni roboczych.

Portfele/portmonetki wirtualne – są to internetowe serwisy, które umożliwiają wpłacenie na nie środków, które mogą zostać przeznaczone na dowolny cel, czyli w naszym przypadku zasilenie konta firmy oferującej zakłady. Do takich serwisów, których obsługa jest dostępna w legalnych na terenie kraju bukmacherach online, należą Skrill, Neteller oraz Paymenticon.

Niektórzy bukmacherzy online oferują także możliwość płatności gotówką lub z wykorzystaniem karty płatniczej w punktach naziemnych.

Jeśli chodzi o metody wypłacania wygranych, to niemal wszystkie firmy, przede wszystkim z powodów bezpieczeństwa, umożliwiają wyłącznie przelew na konto bankowe, którego numer został podany podczas rejestracji w serwisie.

Poniżej szczegółowo przedstawiamy dostępne metody płatności (wpłacania i wypłacania środków) u 9 legalnych na terenie Polski bukmacherów online.

LVBet

lvbet
Legalny bukmacher LVBet umożliwia nam wpłatę środków bez opłat kilkoma różnymi metodami. Należą do nich: tradycyjny przelew bankowy, karta płatnicza oraz szybki przelew internetowy (Dotpay, Tpay, Przelewy24), Paysafecard, BLIK, e-portfele Paymenticon oraz Skrill.

Minimalna kwota wpłaty to 10 zł (przez Skrill 40 zł).

Wypłata środków odbywa się bezpłatnie na konto bankowe lub portfel elektroniczny Paymenticon. Minimalny próg wypłaty wynosi 25 zł i są one realizowane na bieżąco. Przy wyjątkowo dużej sumie proces zatwierdzania wypłaty może potrwać do 7 dni roboczych.

Fortuna

fortuna
Zakłady bukmacherskie online Fortuna oferują następujące możliwości zdeponowania środków na koncie gracza: karta płatnicza, zwykły i szybki przelew internetowy (PayU, Tpay.com), BLIK, doładowanie gotówką w punkcie stacjonarnym, doładowanie kartą płatniczą w punkcie stacjonarnym.

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł w przypadku karty płatniczej, BLIK-u, oraz PayU. Płatność poprzez szybki przelew w ramach Tpay nie ma minimalnej kwoty.

Wypłata środków odbywa się bezpłatnie na konto bankowe, którego numer został podany w trakcie rejestracji. Nie ma minimalnego progu wypłat, które realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00. W przypadku złożenia wniosku po tej godzinie będzie on zrealizowany w następnym dniu.

Totolotek

totolotek
Zakłady bukmacherskie przez internet Totolotek oferują takie metody wpłacania środków jak: karta płatnicza, zwykły i szybki przelew internetowy (Dotpay, Tpay), doładowanie przez Paysafecard (Dotpay), doładowanie za pomocą e-portfela Skrill.

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł (wyjątkiem jest Paysafecard – 20 zł).

Wypłata środków odbywa się bezpłatnie na numer konta bankowego podany w trakcie rejestracji.  Wypłaty realizowane są w dni robocze o godzinie 12:00. Aby wniosek był zrealizowany tego samego dnia, zlecenie wypłaty musi zostać złożone do godziny 10:00. Brak minimalnego progu wypłaty.

forBET

Legalny bukmacher forBET oferuje deponowanie środków na konto gracza poprzez następujące metody: karta płatnicza, zwykły i szybki przelew internetowy (Dotpay, PayU, Tpay), Paysafecard (Dotpay), Skycash (Dotpay).

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł.

Wypłata środków odbywa się bezpłatnie na konto bankowe, którego numer został podany podczas rejestracji konta. Wypłaty zlecane są w godzinach 8-12. Cały proces księgowania środków trwa do 3 dni roboczych. Minimalny próg wypłaty wynosi 1 zł.

Milenium

milenium
Zakłady bukmacherskie Milenium umożliwiają wpłatę poprzez takie metody jak karta płatnicza, zwykły i szybki przelew internetowy (PayU, Tpay).

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł.

Wypłata środków odbywa się bezpłatnie na numer konta bankowego podany w trakcie rejestracji. Odbywa się 3 razy dziennie (w dni robocze) w godzinach 8-9, 12-13 oraz przed 16. Minimalny próg wypłaty wynosi 1 zł.

Etoto

etoto
W Etoto dostępne są takie metody wykonania depozytu jak: karta płatnicza oraz szybki przelew internetowy.

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł.

Wypłata środków odbywa się bezpłatnie na numer konta bankowego podany w trakcie rejestracji.  Wypłaty są księgowane w ciągu 24 godzin. Nie ma minimalnego progu wypłaty.

STS

Bukmacher STS ma bardzo bogatą ofertę metod płatności: kata płatnicza, zwykły i szybki przelew internetowy (PayU, Dotpay, Tpay), Paysafecard, BLIK, e-portfele Skrill, Neteller, płatność gotówką w punkcie. Systemy szybkich wpłat obsługują 30 różnych banków.

Płatność za pośrednictwem Tpay oraz wpłata gotówkowa w punkcie nie mają minimalnej kwoty. Dla płatności poprzez Skrill i Neteller minimalna stawka wynosi 10 zł, W przypadku płatności kartą płatniczą (w systemach PayU, Dotpay) minimalna kwota wynosi 1 zł.

Wypłata środków odbywa się bezpłatnie na numer konta bankowego podany w trakcie rejestracji.  Dla wybranych banków wypłaty realizowane są co 15 minut codziennie od 10 do 24. Dla pozostałych transfer środków może potrwać 1-2 dni robocze. Aby wniosek był zrealizowany tego samego dnia, zlecenie wypłaty musi zostać złożone do godziny 10:00. Minimalny próg wypłaty wynosi 1 zł.

Superbet

Na obecną chwilę legalny bukmacher Superbet oferuje możliwość zawierania zakładów wyłącznie w puntach stacjonarnych. W niedługim czasie ma zostać udostępniona możliwość zawierana zakładów przez internet.

Totalbet

Legalny bukmacher Totalbet udostępnia takie metody wpłacania środków na konto gracza jak: karta płatnicza, zwykły i szybki przelew internetowy (PayU, Dotpay), BLIK, Paysafecard.

Minimalna kwota wpłaty to 1 zł.

Wypłata środków odbywa się bezpłatnie na numer konta bankowego podany w trakcie rejestracji.  Wypłaty realizowane są w dni robocze w samo południe. Aby wniosek był zrealizowany tego samego dnia, zlecenie wypłaty musi zostać złożone do godziny 10. Minimalny próg wypłaty wynosi 1 zł.

***

Jak widać, wszyscy legalni bukmacherzy internetowi oferują możliwość sprawnego i bezpiecznego zdeponowania środków na zawieranie zakładów. Nie musisz się także martwić o los Twoich pieniędzy z wygranej, które bezproblemowo trafią na Twoje konto bankowe.