Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Nowy sezon 2018 Formuły 1

formuła 1 2018 - nowy sezon - typy bukmacherskie


Sezon 2018 Formuły 1 rozpoczął się w ten weekend w Melbourne podczas Grand Prix Australii.

Po zimowej przerwie, która obejmowała dodanie halo, zagrożenia rezygnacji przez Ferrari, pytania o plany Liberty Media dotyczące przyszłości tego sportu i zwyczajową dwutygodniową sesję testową w Barcelonie, nadszedł czas, aby wrócić do wyścigów .

Kto mistrzem w tym roku w formule 1 – typy bukmacherskie ?

Typujemy Lewisa Hamiltona i Mercedesa. Z 40 zwycięstwami w wyścigach, 63 podium (w 79 startach) i trzema mistrzostwami w ciągu ostatnich czterech lat, bez większych zmian w silniku i pakiecie aerodynamicznym w 2018 roku, Hamilton jest łatwym wyborem. Oczywiście, Hamilton był najszybszy tylko w jednej z czterech przedsezonowych sesji testowych w Barcelonie, ale ważniejsze dla ekipy było przejechanie przez Mercedesa największej ilości okrążeń spośród wszystkich zespołów w stawce. Nie potrzebujemy wykresu prędkości z sesji testowej, aby powiedzieć, że mają możliwość szybkiego znalezienia się na najwyższym stopniu podium w 2018 roku.

Kto będzie czwarty w klasyfikacji konstruktorów według bukmacherów?

Powinien to być Williams lub Force India ze względu na posiadane silniki. Force India wykonuje niesamowitą robotę za pieniądze, którymi dysponuje, a Williams powinien radzić sobie lepiej niż w ubiegłym roku. Za wcześnie chyba, aby Renault było czwarte, ale pracują tam bardzo dobrzy ludzie i jestem skłonny sądzić, pokona ich McLaren i będzie wyżej od fabrycznej ekipy. Można liczyć na niespodzianki. Toro Rosso Honda będzie zdobywać punkty w tym roku i prawdopodobnie uskłada ich sporo, a Haas osiągnął kilka niesamowitych czasów podczas testów. Koniec końców sądzimy, iż będzie to McLaren.

Który z zespołów wykona największy postęp?

Trudno przewidzieć. Prawdopodobnie musimy wybrać McLarena, ponieważ na koniec 2017 roku byli na dziewiątym miejscu. Zmiana silnika, mocne aero i Fernando Alonso powinno pozwolić na awans o cztery lub nawet pięć miejsc. Haas F1 także zaczyna od niskiej pozycji startowej – ósme miejsce w zeszłym roku – jednak zespół podskoczy 2-3 miejsca, biorąc pod uwagę to, co widzieliśmy podczas testów. Nie ma za to wielkich oczekiwań co do Saubera, ponieważ podejrzewam, że zespół ponownie skończy na 10 miejscu.. Force India będzie ciężko pracować lepiej niż robili to w ostatnich latach, niemniej nie sądzimy, żeby skoczyli bardzo do przodu. Wielką niewiadomą jest Williams, ale awans z piątej pozycji może być wyzwaniem, biorąc pod uwagę niedoświadczonych kierowców i brak pieniędzy w ekipie. Liczymy na postęp Toro Rossa ale to za mało – zatem ponownie stawiamy na McLarena.

Autor: PK