Kiedy bukmacher blokuje konto? - Bukmacherzy | Zakłady BukmacherskieHazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Kod promocyjny Totolotek

Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.


Kiedy bukmacher blokuje konto?

Kiedy bukmacher blokuje konto?


Kiedy bukmacher blokuje konto?
Oferty-bukmacherskie.pl – Kiedy bukmacher blokuje konto.

Forbet zakłady bukmacherskie to legalny internetowy bukmacher, który ma chyba jeden z najlepszych supportów na rynku. Jednak nie oznacza to, że z każdą rzeczą będziemy biegnąć do konsultanta. A kiedy zostanie zablokowane nam konto, to nawet sam kontakt z chat linią bywa niemożliwy. Kiedy bukmacher może zablokować na konto? Oczywiście dzieje się tak z powodu złamania różnych punktów regulaminu. Forbet blokuje konto min. w takich przypadkach:

– Nie ukończenie 18 lat. Oczywiście bez scanu dowodu rejestracja jest w ogóle nie możliwa, jednak zdarza się że żądny sportowych wrażeń dzieciak pożyczy dowód od rodzica i na jego dane rejestruje konto.

– Multikonta. Zakładanie wielu kont jest niedozwolone. Oszuści robią tak w celu wyłudzania różnych bonusów, jak cashback(zakłady bez ryzyka), bonusu na start czy freebetów. Multikonta namierzane są poprzez sprawdzenia numerów IP komputera z którego następuje logowanie. Prędzej czy później takie działanie zostanie wykryte przez system.

– Brak wpłat/debet na koncie. Kiedy konto jest przez długi czas nie używane, brakuje na nim wpłat lub z przyczyn wahań kursowych mamy na nim debet to wówczas Forbet również zdecyduje się usunąć nasz profil.

Oczywiście są to najpopularniejsze i z pozoru najbardziej błahe przyczyny za które możemy dostać bana. Najpoważniejsze to ustawianie meczów. Te zdarzają się jednak stosunkowo rzadko, a jeśli już to w pierwszej kolejności Forbet zawiadamia o tym fakcie organy ścigania.

Kiedy bukmacher blokuje konto?
Oceń artykuł

Udostępnij


Bukmacherzy | Zakłady Bukmacherskie