Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.
Hazard może uzależniać. Fortuna, Lvbet, Forbet, Totolotek i Milenium to legalni bukmacherzy. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi.

Strategia obstawiania zakładów Multi

Strategia-obstawiania-zakładów-Multi-e1522411683719


W tym artykule omówimy najlepszą strategię podczas obstawiania zakładów „Multi” czyli wielokrotnych.

My osobiście wolimy stawiać na zakłady pojedyncze niż na zakłady ”Multi” ale rozumiemy, że jest wielu z Was, którzy preferują ten rodzaj zakładów. W dalszej części tekstu wyjaśnimy, jaka jest najlepsza strategia dla tych zakładów i podajemy powody, dla których tak jest. Wszystko sprowadza się do matematyki, ale nie musisz być doktorem matematyki – wystarczy, że przeczytasz ten artykuł ze zrozumieniem.

Marża bukmacherów na zakładach Multi

Załóżmy, że masz swojego ulubionego legalnego bukmachera, który oferuje około 5-8% marży na większości wydarzeń. Oznacza to, że średnio ten bukmacher ma 5-8% za każdego pojedynczego zakładu, który złożysz. Powtarzamy – z SINGLA. Na Multi ten margines rośnie, więc na przykład, jeśli postawisz kupon na 10 selekcji i wszystkie selekcje są na silnych faworytów, przewaga bukmachera nad Twoją wiedzą jest dość znaczna na dłuższą metę. Najsilniejsi faworyci mają marżę 3-5%, ponieważ bukmacher chce pozostać konkurencyjnym w tej selekcji. Firmy w ten sposób walczą ze sobą w poszukiwaniu większej liczby klientów rywalizujących o dobre kursy na faworytów w najlepszych zawodach.

Jeśli bukmacher ma marżę 3% na każdej selekcji w Twojej 10-krotności, oznacza to, że ma on 3 x 10 marży w sumie z 10-krotnego zakładu. Jest to przewaga, z którą bardzo trudno jest rywalizować i jest to główny powód, dla którego przegrywasz w tego typu zakładach.

Obstawianie wielu selekcji na kuponie

Stawianie zakładów na 20-30 selekcji to loteria, o której jesteś świadomy, ale nie jest to sposób na zarabianie pieniędzy z zakładów. Tak, możesz być bardzo dobry lub mieć dużo szczęścia w przewidywaniu rezultatów, ale ich marża zapewnia, że w dłuższej perspektywie stracisz więcej pieniędzy, niż możesz uzyskać, stawiając takie zakłady przez cały czas.

Prawdopodobnie wygrasz ten typ zakładu raz na rok lub raz na 5 lat, ale nie tylko nie zrekompensujesz tego, co straciłeś w ten sposób, prawdopodobnie również wydasz te pieniądze niedbale.

Rozwiązanie?

Rozwiązanie polega na obstawianiu zakładów o mniejszej liczbie selekcji i o wyższych stawkach. Jeśli umieścisz potrójny zakład 1,5 * 1,5 * 1,5, masz fajny kurs łączny 3.37. W tym przypadku bukmacher ma 9% przewagi, która jest tuż za marżą, którą otrzymasz, jeśli postawisz pojedynczy zakład z wyższym kursem.

Aby ten zakład był rentownym, musisz być o 10% mądrzejszy od bukmachera. Nie jest łatwo osiągnąć tę przewagę, ale nie jest to również niemożliwe. Możesz go zdobyć, stawiając na zakłady z „value”.

Autor: PK

Strategia obstawiania zakładów Multi
Oceń artykuł

Udostępnij

Podobne wpisy

Czym są Mug bets? Czym są Mug bets?Jednym z wielkich wyzwań podczas wygrywania zakładów jest utrzymywanie otwartych kont i jedną z technik, które mogą pomóc w licyt...
Legalne zakłady bukmacherskie Podejmując temat legalnych zakładów bukmacherskich w Polsce, nie sposób nie rozpocząć od najnowszej historii. Branża zakładów bukmacherskich w Polsce ...
Oferta Black Friday w eFortunie Moda na oferty Black Friday dotarła także do branży bukmacherskiej. W ramach jej eFortuna ma dla swoich graczy wyjątkową promocję na weekend.Bukma...
Limity bukmacherów Limity u bukmacherów Temat limitów bukmacherskich jest wbrew pozorom bardziej skomplikowany niż mogłoby się wydawać. Przede wszystkim każdy z bukmach...
Jak zarabiać na zakładach bukmacherskich Zarabianie na zakładach bukmacherskich.  Jak zarabiać na bukmacherce? Zacznijmy od zrozumienia marży. W teorii zakłady bukmacherskie to nic inne...

Bukmacherzy - Zakłady Bukmacherskie