Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Poznaj typy piłkarskie na spotkanie:

14.05 Club America vs Santos Laguna
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/05/15
Aktualizacja: 2018/05/15

Club America vs Santos Laguna


Club America

 

Formalność dla piłkarzy Santos Laguny, czy remontada Club America?– typy piłka nożna

Santos Laguna jest bardzo blisko miejsca w finale tegorocznej edycji meksykańskiej Primera Division.

Udało im się zdecydowanie wygrać  i całkowicie zdominować Club America w pierwszym meczu, wygrywając to spotkanie 4:1, co z pewnością daje im dużo pewności przed wielkim rewanżem na Estadio Azteca.

Wspomniana już porażka zepsuła rozpęd ekipy Club America i serię trzech kolejnych zwycięstw. Zespół wyglądał dobrze w zwycięstwach odniesionych przeciwko UNAM Pumas i Santos (w ostatniej rundzie sezonu zasadniczego). Niemniej mecze wyjazdowe zawsze były dla nich dużym wyzwaniem (wygrali tylko jedna z pięciu ostatnich wypraw poza domem), a mecze rozgrywane przed własną publicznością również nie były najmocniejszym punktem (trzy zwycięstwa w ostatnich sześciu meczach).

Santos Laguna z kolei przegral sześć z ostatnich siedmiu meczów przed rozpoczęciem playoffów i zniwelował całą dobrą pracę osiągniętą na początku tego roku. Mimo to, ostateczna pozycja w klasyfikacji była wysoka (ukończyli jako czwarta drużyna).

Club America wygrał w ostatnich pięciu meczach z Santos Laguna na własnym stadionie, co sprawia, że kursy 1.70 na wygraną gospodarzy są nieco bardziej zrozumiałe. Średnia liczba goli w poprzednich pojedynkach na stadionie Azteca to dokładnie 3,00 na mecz.

Którzy legalni bukmacherzy oferują najlepsze kursy to spotkanie ?

Pomimo tego, że statystyka przemawia na korzyść gospodarzy nie sądzę, że mają na tyle wysoką formę by zniwelować stratę z pierwszego meczu i awansować do finału. Niemniej to zespół Club America powinien wygrać ten pojedynek. W poprzedniej rundzie zagrali niesamowicie przeciwko UNAM Pumas ale wygląda na to, że jeden słaby mecz będzie kosztować ich cały, długi sezon. Bardziej odważni gracze mogą spróbować zagrać na wygraną gospodarzy w pierwszej połowie i całego meczu po 2,40

 TYPY:

  • „1” @1.68 E-toto
  • „1.Poł/mecz” –  1/1 @2.40 E-toto

Autor: PK