Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Poznaj typy piłkarskie na spotkanie Gremio vs Palmeiras!

07.06 Gremio vs Palmeiras
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/06/06
Aktualizacja: 2018/06/06

Gremio vs Palmeiras


Brazylijskie derby!– typy piłka nożna

W zbliżającej się dziesiątej kolejce brazylijskiej Serie A ekipa Gremio gościć będzie przed własną publicznością drużynę Palmeiras.

Zbliżające się spotkanie dla gospodarzy będzie bardzo istotne. Gremio będzie chciało bowiem podtrzymać swoją dobrą passę. Podopieczni Renato Gaucho w ostatnich dziesięciu spotkaniach  zaliczyli aż siedem zwycięstw i trzy remisy, w tym wygrali 0:2 z drużyną Bahia w niedzielę. Piłkarze Gremio okazali się solidni w defensywie w tym okresie co sprawiło, że utrzymywali czyste konto podczas pięciu ostatnich występów, i przypuszczalnie będą równie zmotywowani, aby zrobić podobne wrażenie na Arenie do Gremio.

Palmeiras stawi się na stadionie przeciwnika z dobrymi morale z powodu wspaniałej wygranej 3:1 nad rywalami z miasta Sao Paulo. W ten sposób zakończyli serię trzech meczy bez wygranej, gdzie najpierw zremisowali 1:1 z America Mineiro, a następnie doznali dwóch porażek: 2:3 ze Sport Recife i 1:0 z Cruzeiro w ostatnich dniach maja.

Co bardziej niepokojące, Verdao nie tylko poniosło dwie porażki podczas dwóch ostatnich wypraw wyjazdowych ale także nie udało im się znaleźć drogi do siatki przeciwnika. W dwóch meczach przeciwko Corinthians i Cruzeiro (przegranych 1:0). Tym samym, mogą również męczyć się ze zdobycie gola w zbliżającym się meczu w Porto Alegre.

Tym niemniej, Palmeiras odnieśli dwa zwycięstwa z rzędu w bezpośrednich pojedynkach z Gremio, rozegranych w lipcu i październiku ubiegłego roku.

Ostatnie spotkanie rozegrane pomiędzy tymi drużynami, na Arenie do Gremio, zakończyło się wygraną ekipy Palmeiras 1:3 gdzie dwie bramki zdobył Dudu i jedną Moises.

Podopieczni Renato Gaucho ostatni raz pokonali Palmeiras we wrześniu 2016 r. (2: 1 w Copa do Brazil).

Którzy legalni bukmacherzy oferują najlepsze kursy na to spotkanie ?

Wróćmy jednak do Gremio. Aby położyć kres niechcianej passie z Palmeiras i kontynuować solidne ostatnie występy, stawiamy na wygraną gospodarzy po kursie 1.95. Gremio będzie chciało zaimponować ekipie Palmeiras i wydaje się, że jest to świetna okazja, aby potwierdzić swoją wartość, widząc ostatnie kilka wyjazdowych potknięć rywali.

Palmeiras bardzo starali się poprawić grę ofensywną w ostatnich spotkaniach wyjazdowych, niemniej nie przyniosły one oczekiwanego efektu. Mając to na uwadze, nie uważamy, że zobaczymy wiele bramek w tym dniu, a także stawiamy na poniżej 2,5 goli po kursie 1,50 – który został już oceniony jako materiał na pewniaka.

TYPY:

  • „1” – @1.95 Etoto
  • „Poniżej 2.5 bramki” – @1.52 Etoto

Autor: PK

Gremio
X
Palmeiras

115 zł bez ryzyka + 400 zł KOD: PREZENT

1000 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

600 zł + 50 zł extra KOD: PREZENT

540 zł + 20 zł FREEBET KOD: PREZENT

760 zł bonus powitalny + 10 zł freebet KOD: PREZENT