Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Poznaj typy piłkarskie na spotkanie Copa Libertadores:

19.04 Independiente vs Corinthians
Autor: Redakcja
Dodano: 2018/04/17
Aktualizacja: 2018/04/19

Independiente vs Corinthians


 

Czy Independiente odczaruje bramkę Brazylijczyków? – typy piłka nożna

Gospodarz spotkania, drużyna Independiente podejmować będzie ekipę Corinthians w czwartkowym starciu Copa Libertadores na Estadio Libertadores de America. Brazylijscy mistrzowie rozpoczęli udział w kontynentalnej rywalizacji, w której jeszcze nie stracili gola – przed trzecią rundą w starciu z Independiente.

INDEPENDIENTE:

Zespół prowadzony przez Fabio Carille po raz pierwszy zremisował bezbramkowo z Milonarios, a miesiąc temu, u siebie, wygrał z drużyną wenezuelską Deportivo Lara 2:0. Independiente zajmuje drugie miejsce w grupie po zdobyciu trzech punktów z dwóch rund otwarcia. Zwycięstwo pozwoliłoby zastąpić brazylijskiego giganta na szczycie tabeli ale zdobycie chociaż jednego punktu będzie sporym wyzwaniem, biorąc pod uwagę formę Corinthians.

CORINTHIANS:

Niemniej drużyna Ariena Holana rozpocznie udział w tym zdarzeniu w dobrym nastroju po tym, jak odnieśli kolejne zwycięstwo w brazylijskiej Superlidze. Ostatnie z nich, bardzo istotne, zostało odniesione w niedzielny wieczór, kiedy to „the Reds” pokonali 1:0 u siebie  Boca Juniors dzięki bramce Martina Beniteza.

Będzie to pierwsze bezpośrednie spotkanie pomiędzy Independiente i Boca Juniors, zatem przed podaniem typów, w żadnym obszarze nie możemy oprzeć się o statystykę bezpośrednich pojedynków.

Którzy legalni bukmacherzy oferują najlepsze kursy to spotkanie ?

Gospodarze grają bardzo rozważny futbol pod wodzą trenera Ariela Holana. W żadnym, z sześciu ostatnich gier, w których grali, na wszystkich poziomach rozgrywek, nie strzelono trzech lub więcej bramek. Ich bilans bramkowy w Copa Libertadores to 1:1 po dwóch rundach. To, w połączeniu z wagą trzeciej rundy i meczu z Corinthians sugeruje, że w tym meczu nie powinniśmy zobaczyć wielu bramek. Myślę, że pewniakiem tutaj jest typ „poniżej 2.5 bramki” po kursie 1.45 (Fortuna).

Timao również pokazali solidną postawę obronną w rywalizacji Copa Libertadores Zachowali czyste konto zarówno przeciwko Milonarios, jak i z Deportivo Lara. Biorąc pod uwagę, że Independiente gra ultra-defensywną piłkę nożną, nie bylibyśmy nawet zaskoczeni, gdybyśmy byli świadkami bezbramkowego remisu. Odważni gracze na pewno będą mieli ochotę na postawienie takiego rezultatu po kursie 8.00 (STS).

TYPY:

„Poniżej 2.5 bramki” – @1.45 Fortuna
Dokładny wynik „0:0” @8.00 STS

Autor: PK