Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Promocja na mecz Wisła – Legia

20 października, 2017
lvbet-wisla-krakow


Wisła wygra w niedzielę przy Reymonta z Legią? Jeżeli tak się stanie LVbet przygotował specjalny bonus!

Legalny bukmacher LVbet przygotował ofertę promocyjną dla tych wszystkich graczy, którzy wierzą, że „Biała Gwiazda” pokona w niedzielę przy Reymonta Legię Warszawa. Mecze między tymi drużynami od wielu lat wzbudzają duże emocje.  Czy Carlitos ustrzeli 10-gola w ekstraklasie? Czy „Biała Gwiazda” powróci do lat świetności?

Jeżeli postawimy u bukmachera LVbet na zwycięstwo Wisły i nasz kupon okaże się wygrany otrzymamy bonus w wysokości 50% wygranych. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN, czyli nasza szacowana wygrana musi wynieść nie mniej niż 100 PLN. Kurs na zwycięstwo Wisły wynosi w zakładach bukmacherskich LVbet 2.75.

W promocji biorą udział jedynie kupony wniesienie przed rozpoczęciem meczu, czyli powyższa oferta bukmacherska nie obowiązuje w przypadku zakładów wnoszonych live. Nasz zakład musi być wygrany, żeby kwalifikował się do otrzymania bonusu. Jeżeli chcemy zagrać zakład kombi przynajmniej jedna z selekcji musi zostać zawarta na mecz Wisła – Legia. Minimalna kwalifikująca się stawka wynosi 20 PLN. Zwyczajowo w promocji nie biorą udziału zakłady obstawiane za środki bonusowe, należy ryzykować własnym depozytem. W tej ofercie bukmacherskiej bonus jest ważny przez 30 dni. Legalny bukmacher LVbet nałożył na otrzymany w tej promocji bonus 3-krotny obrót po kursie nie niższym niż 1.75. Podobnie jak w innym promocjach organizowanych przez zakłady bukmacherskie LVbet sporty wirtualne nie są zaliczane do obrotu bonusem. Pierwszy kwalifikujący się kupon będzie podstawą do przyznania bonusu.

[maxbutton id=”3″ ]