Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Lepsza oferta
Forbet Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
2100 zł bonus
2000 zł + 100 zł extra

Licencja: PS4.6831.10.2016
Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
300 zł BONUS
+ 10 zł (20000 punktów)

Licencja: PS4.6831.26.2017
Lepsza oferta
Totolotek Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1111 zł bonus od depozytu
+ 25 zł freebet

Licencja: LBU/2012/2013/RD61485

Ranking-bukmacherów-2019-1

Ranking bukmacherów 2018

Ranking Top 5 polskich bukmacherów

ranking-fortuna1
ranking-sts2
ranking-forbet3
ranking-lvbet4
ranking-totolotek5

Uwaga:

Bukmacherem, wartym przyjrzenia się jest Pzbuk.pl. Na razie ze względu na fakt, że to bardzo nowy podmiot na rynku nie uwzględniamy go w naszym zestawieniu. Niemniej wspominamy o pzbuku, gdyż zapowiada się, że będzie to nowy, ambitny gracz na naszym nieco skostniałym w minionym latach rynku legalnych bukmacherów.

Myśląc o stworzeniu rankingu polskich, legalnych zakładów bukmacherskich starannie przyjrzeliśmy się ofercie każdego z nich. Zwracaliśmy uwagę na wiele parametrów, nie kierując się jedynie tym na co zwyczajowo zwracają uwagę niedoświadczeni, początkujący gracze czyli wysokością bonusa powitalnego. Jako cel postawiliśmy sobie przekazanie potencjalnym graczom zainteresowanym rozpoczęciem gry w zakładach bukmacherskich rzeczowych informacji, które nierzadko bukmacherzy z różnych powodów starają się ukryć, zapisać „małą czcionką” w regulaminach. Ponieważ nie reprezentujemy interesu poszczególnego bukmachera możemy być obiektywni w naszych ocenach i recenzjach. Z oczywistych powodów poszczególnie firmy bukmacherskie działają w swoim interesie (i nie należy mieć tego za złe, jest to w pełni zrozumiała, że celem bukmachera jest maksymalizacja zysku), stąd na głównej stronie nie ma informacji o wysokim wymogu co do obrotu, czy wyższym niż u innych polskich bukmacherów minimalnym akceptowalnym kursie zaliczanym do obrotu. Żaden z bukmacherów nie podkreśla, że u nas wymogi co do obrotu są wysokie, albo okres na wyrobienie bonusa bardzo krótki. To nie są informacje, które umieszczane są na błyszczących i przyciągających wzrok banerach. Niemniej właśnie te zapisy są często kluczowe. Prawdopodobnie nasz ranking jest pierwszym tam kompleksowym przyjrzeniem się regulaminom polskich, legalnych firm bukmacherskich działającym w Internecie. Każdy tego typu zestawienie, uszeregowanie jest w pewnym stopniu subiektywnym rankingiem, dlatego, aby maksymalnie zobiektywizować wyniki ustalając nasze uszeregowanie kierowaliśmy się kilkoma, kluczowymi mierzalnymi parametrami, takimi jak wymogi co do obrotu, minimalny akceptowalny kurs czy liczba dni, które gracze mają na wypełnienie warunków regulaminowych. Tak, aby w podejściu do tworzenia rankingu bukmacherskie było jak najmniej subiektywizmu, zdefiniowaliśmy sobie kilka obiektywnych kryteriów.

Pierwsze miejsce w naszym rankingu bukmacherów zajęła Fortuna, pod względem udziału rynkowego jest to drugi bukmacher na polskim rynku, ale jak to często bywa z powodu tego, że jest drugi musi się starać nieco bardziej niż lider czyli STS. Dane płynące z rynku pokazują, że Efortuna zbliża się do STSu szczególnie pod względem szybko rosnącego udziału w bukmacherskim rynku internetowym. Według nas właśnie ta dwójka bukmacherów czyli Fortuna i STS zdecydowanie wyprzedza pozostałych konkurentów na polskim rynku bukmacherskim. Nie przypadkiem są to liderzy rynkowi w Polsce.

Ranking bukmacherów – wymogi obrotowe

 

PozycjaBukmacherWarunki
1.ranking-sts 3x depozyt
2.ranking-Fortuna 4x depozyt
3.ranking-bukmacherow_13 4x depozyt
4.ranking-milenium 4x depozyt
5.ranking-forbet 1x depozyt celem odblokowania bonusa,
4x aby wypłacić bonus
6.ranking-totolotek 3x (depozyt + bonus)
7.ranking-totalbet obrót depozytem (dwoma kuponami) potem 6x bonus
8.ranking-etoto 4x (depozyt + bonus)

 

W naszym zestawieniu, rankingu oceniamy tylko i wyłącznie polskich, legalnych licencjonowanych bukmacherów. Należy to bardzo wyraźnie podkreślić w naszym rankingu bukmacherskim nie są brane pod uwagę podmioty, które nie posiadają stosownego zezwolenia polskiego Ministerstwa Finansów. Z każdym rankingiem można się zgadzać lub nie, natomiast kwestia legalności danego podmiotu na rynku jest w naszym odczuciu absolutnym priorytetem. Celem stworzenia rankingu jest przekrojowe poinformowanie graczy o elementach na które warto zwrócić uwagę, a które niektórzy bukmacherzy starają się nieco ukryć, chwaląc się głownie kwotą bonusa powitalnego.

Zaczynamy od rankingu cząstkowego gdzie bierzemy pod uwagę wymóg co do obrotu, celowo nie zaczynam od wysokości kwot bonusa powitalnego, bo te choć najbardziej przyciągają uwagę graczy nie powinny być jedynym parametrem branym pod uwagę. Nie twierdzimy naturalnie, że wysokość bonusa nie jest istotnym elementem, ale nie powinna być jedyną rzeczą na którą gracze zwracają uwagę. Przyglądając się ofercie powitalnej, bonusowi na start powinniśmy kompleksowo przyjrzeć się także kilku innym parametrom.

Wysokość, czy też wielokrotność obrotu jest ważna z oczywistych powodów. Bukmacherzy żyją z marży bukmacherskiej, najczęściej zawiera się ona w przedziale 6-11%. Czym wyższe wymogi obrotowe oraz wyższa marża bukmachera tym niższa szansa na wypłatę części bonusa czyli na skonwertowanie środków bonusowych na depozytowe. Jak widzimy w powyższym zestawieniu wymagania polskich legalnych bukmacherów co do obrotu bonusem powitalnym są bardzo różne od 3x u lidera polskiego rynku czyli bukmachera STS do 8x depozyt w Etoto. W większości przypadków bonus powitalny równy jest kwocie depozytu, czyli gracz otrzymuje 100% bonusa od zdeponowanych środków dlatego w tym przypadku można operować zamiennie 3x depozyt czy też 3x bonus. Na drugim miejscu w naszym rankingu pod względem tego parametru umieściliśmy bukmachera Fortunę ze względu na fakt iż pakiet bonusa powitalnego u tego bukmachera składa się ze standardowego bonusa związanego z pierwszym depozytem plus dodatkowo gracz ma szansę skorzystać z 120 złotowego zakładu bez ryzyka. W tym celu należy wpisać kod PREZENT.

Gracze powinni także zwrócić baczną uwagę jakiego rodzaju zakłady nie są wliczane do obrotu, często to oferty typu Hit Dnia, czy inne charakteryzujące się lepszymi kursami. Praktycznie zawsze wypłaty zrealizowane dzięki funkcjonalności Cash Out nie są wliczane do obrotu. Podobnie zakłady wnoszone na Sportach Wirtualnych, czy zakłady systemowe. Jest to jeden z tych powodów dla których zawsze rekomendujemy przeczytanie regulaminu bukmachera. Czytanie regulaminu oszczędza w przyszłości nieprzyjemnych niespodzianek. Naprawdę warto czytać regulaminy, dlatego w naszym zestawieniu rankingowym wielokrotność obrotu było jednym z kluczowych parametrów. Naszym zdaniem wymóg obracania depozytem gracza jest nieco dyskusyjny, w końcu to depozyt, a nie bonus, chyba uczciwiej w przypadku np. Etoto byłoby zapisać, że wymóg co do obrotu wynosi 8x depozyt, ale 4x wydaje się mniej, a ponieważ część graczy nie doczyta, że wymóg obrotowy dotyczy zarówno bonusa jak i depozytu to zostało to zapisane tak jak jest.

Warto też dwa zdania poświęcić Pzbukowi, jaki to będzie bukmacher okaże się za kilka miesięcy z praktyki, ale w temacie oferty powitalnej postawił na zakład bez ryzyka, który działa w inny sposób niż klasyczny bonus depozytowy. W pzbuk klient, celem skorzystania z zakładu bez ryzyka jest zobowiązany wnieść zakład wielokrotny z łącznym kursem nie niższym niż 2.0. Wymogiem skorzystania z oferty powitalnej jest także pozytywne zweryfikowanie numer telefonu. W omawianym przypadku warto zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę wniesionego zakładu. To taki kolejny zapis, który wcale nie jest oczywisty i wielu graczy o nim nie wie, naturalnie jest to zapis nie najkorzystniejszy dla gracza, bo niejako wymusza podejmowanie dużego ryzyka.

fortuna

Ranking polskich bukmacherów – minimalny akceptowalny kurs

 

PozycjaBukmacherMin. kurs
1.ranking-Fortuna 1.90
2.ranking-sts 1.91
3.ranking-milenium 2.0
4.ranking-forbet 2.0 dla 1x depozytem, 1.3 dla każdego 3 zdarzeń dla 4x bonusem
5.ranking-totolotek 2.00
6.ranking-totalbet 3x (depozyt + bonus)
7.ranking-bukmacherow_13 2.5 dla bonusu, 2.00 dla depozytu
8.ranking-etoto 2.20, dla zakładów wielokrotnych 1.2 dla pojedynczego zdarzenia


Zobacz również: Który z legalnych bukmacherów ma lepszą ofertę NA ŻYWO

Drugim kryterium, które wzięliśmy pod lupę parając się rankingiem bukmacherów w naszym kraju nadal nie jest to wysokość bonusa powitalnego, który oferują bukmacherzy, ale minimalny akceptowalny przez nich kurs zaliczany do obrotu. Dlaczego to tak ważne? To dość proste czym wyższy wymagany minimalny kurs zaliczany do wymogów co do obrotu tym mniejsza statystycznie szansa, że nasz kupon okaże się wygrany. Bukmacher wymusza na gracza obstawiania bardziej ryzykownych zdarzeń. Należy pamiętać o tym, że różnica między kursem 1.90, a 2.20 to ponad 15%. Naprawdę sporo w ujęcie procentowym.

W zestawieniu rankingowym pod względem akceptowalnego minimalnego kursu pierwsze miejsce w tym zestawieniu rankingowym zajmuje bukmacher Fortuna, który do wymogów obrotowych akceptuje już kurs 1.90, widać wyraźnie, że dwójka liderów polskiego rynku bukmacherskiego czyli STS i Fortuna akceptują bardzo podobny kurs odpowiednio 1.91 i 1.90. Mniejsi gracze stawiają bardziej na marketing, typu twarze ambasadorów i liczą, że tzw. „Janusze bukmacherki” nie doczytają należycie zapisów regulaminowych. Naturalnie nie twierdzimy, że kurs 2.20 jest zły, jest to po prostu wymóg znacząco wyższy niż minimalny wymagany kurs niż 1.90. Omawiając minimalny wymagany kurs należy jeszcze zwrócić uwagę, czy bukmacher wymusza na nas granie zakładu wielokrotnego, czyli akumulowanego. Bardzo często przed graczami stawiany jest wymóg nie tylko wniesienia zakładu po kursie nie niższym niż X, ale także zawarcia minimalnej liczby zdarzeń na kuponie, często jest to wymóg zawarcia nie mniej niż trzech zdarzeń na jednym kuponie. W związku z tym single oraz duble, czyli sytuacje, kiedy na kuponie zawieramy jedno lub dwa zdarzenia nie są zaliczane do wymogów co do obrotu.

Dodatkowo często polscy bukmacherzy wymagają, aby kurs pojedynczego zdarzenia był nie niższy niż, przykładowo 1.3, zatem minimalny wymóg dotyczy w niektórych sytuacjach nie tylko łącznego kursu kuponu, ale także liczby zdarzeń, a nawet minimalnego kursu pojedynczego zdarzenia. Właśnie dlatego tak ważne jest dokładnie czytanie zapisów regulaminowych. Są one odmienne u różnych bukmacherów, dodatkowo zdarza się, iż bukmacherzy zmieniają zapisy regulaminowe. W przypadku, kiedy wymogi co do obrotu są dokładnie takie same wzięliśmy pod uwagę kryterium wymogu co do obrotu oraz jakości produktu zakładów bukmacherskich, aby ustalić kolejność w rankingu bukmacherów pod względem tego parametru. Naszym zdaniem w każdym zestawieniu rankingowym kryterium minimalnego wymaganego obrotu powinno być jednym z podstawowych.

Licencjonowane zakłady bukmacherskie – ranking bonus powitalny

 

PozycjaBukmacherBonus powitalny
1.ranking-bukmacherow_13 1500 złotych, rozbite na dwa depozyty 1000 złotych plus 500
złotych</strong >
2.ranking-forbet 1250 złotych, rozbite na trzy depozyty
3.ranking-totolotek 1111 złotych
4.ranking-milenium 760 złotych
5.ranking-Fortuna 520 złotych, 400 bonus powitalny plus 120 zakład bez ryzyka
6.ranking-sts 1000 złotych
7.ranking-totalbet 500 złotych
8.ranking-etoto 1000 złotych


W przeciwieństwo do wielu innych serwisów, które zamiast dostarczać rzeczowych informacji starają się jedynie „naganiać” graczy do bukmachera staramy się informować o wysokości bonusa powitalnego u legalnych polskich bukmacherów odpowiednio rozkładając akcenty. Czy to oznacza, że uznajemy wysokość bonusa powitalnego za mało istotny parametr? Naturalnie, że nie jednak stawiamy sobie za cel dostarczanie graczom rzetelnych informacji. Recenzowanie ofert bukmacherskich w taki sposób, żeby gracz mógł dokonać świadomego wyboru. Z oczywistych powodów poszczególny bukmacher będzie zachwalał swoją ofertę, podkreślał jej zalety, a nie wady to leży w jego interesie.

My ponieważ nie reprezentujemy interesów danego bukmachera możemy być obiektywni i w rzeczowy sposób informować o danej ofercie. Naturalnie kwota, wysokość bonusa powitalnego jest ważna dlatego właśnie szeregujemy od najwyższego do najniższego kwotowo bonusa powitalnego dostępnego u licencjonowanych bukmacherów w Polsce. Naszym zdaniem świadomy gracz powinien przede wszystkim zwracać uwagę na wymóg obrotu, minimalny kurs zaliczany oraz inne zapisy regulaminowe zamiast tylko i wyłącznie przy wyborze oferty powitalnej u bukmachera kierować się wysokością bonusu. Na polskim rynku przybywa bukmacherów w związku z tym w najlepsze trwa licytacja na wysokości bonusów powitalnych, to ważny parametr, ale naszym zdaniem nie najważniejszy. Przy wysokich wymogach co do obrotu gracz ma zdecydowanie mniejsze szanse na wypłatę choćby części bonusa niż przy kwoto niższej ofercie bonusowej, ale bardziej przychylnych graczowi wymogów obrotowych.

W niektórych przypadkach, powitalny pakiet bonusowy składa się z trzech depozytów, tak jest w Forbet, należy wówczas zwrócić uwagę, że tylko w przypadku pierwszego depozytu bonus równy jest 100% depozytu, w przypadku drugiego depozytu jest to 75% wpłaty, w przypadku trzeciego już tylko 50%. Naturalnie są to gorsze warunki niż 100% od pierwszej wpłaty. U lidera w tym rankingu cząstkowym, czyli bukmachera Lvbet pakiet powitalny składa się z dwóch bonusów, 1000 PLN i 500 PLN za drugi depozyt. Jeszcze raz chcielibyśmy podkreślić, że podajemy wysokości bonusów w celach informacyjnych, zawsze zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem zakładów bukmacherskich.

Przypominamy także iż dzięki uznaniu przez legalnych bukmacherów naszego serwisu za dostarczającego wiarygodnych i rzeczowych informacji wpisanie kodu PREZENT podczas procesu rejestracji upoważnia do otrzymania wyższego pakietu powitalnego niż standardowa oferta powitalna u polskich bukmacherów. Oferty te zostały zaakceptowane przez kierownictwo polskich firm bukmacherskich, są uznane i w pełni wiarygodne. Na koniec warto, żeby każdy gracz planujący otworzyć konto i zdeponować pierwszy depozyt zadał sobie pytanie, czy rzeczywiście zdąży obrócić na preferowanych przez siebie dyscyplinach i ligach w ciągu przykładowo okresu 30 dni? O tym parametrze czyli liczbie dni na wykonanie wymaganego obrotu napiszemy poniżej. W pzbuk, którego na razie nie uwzględniamy w naszym rankingu maksymalna kwota zakładu bez ryzyka wynosi 50 PLN.

totolotek

Zestawienie rankingowe – jakość produktu oraz bukmacherska oferta

 


Siłą rzeczy to najbardziej subiektywny parametr. Każdy ma nieco inne przyzwyczajenia i preferencje. Jednak naszym zdaniem uśredniając przeciętny użytkownik STS i Etoto doceni lepszą jakość produktu u lidera rynku czyli zakładów bukmacherskich STS niż w Etoto. Nowi gracze na rynku bukmacherskim tacy jak Etoto czy najnowszy bukmacher Totalbet odstają często na polu dostępności aplikacji mobilnej, zakładamy, że przyszłości bukmacherzy Ci wzbogacą swoją ofertę o aplikacje mobilne, ale na ten moment ich nie posiadają. Dla użytkownika środowiska mobile nieco niższa jakość produktu strony www Totolotka nie będzie jakimkolwiek problemem., gdyż korzysta z aplikacji mobilnej. Ciekawostką wartą podkreślenia jest fakt, że nowy bukmacher pzbuk zdaje się postępować zgodnie z koncepcją „mobile first”, gdyż serwis prezentuje się lepiej na smartfonach niż desktopie. To chyba pierwszy przypadek, kiedy zakłady bukmacherskie stawiają właśnie przede wszystkim na ten rosnący segment rynku.

Wracają jednak do oceny jakości Totolotka naszym zdaniem obiektywnie Totolotek pod względem jakości strony internetowej odstaje od Fortuny czy STS. Oceniając szerokość czy głębokość oferty bukmacherskiej chcieliśmy porównać także kursy bukmacherskie, ale u zdecydowanej większości licencjonowanych bukmacherów kształtują się one, czytaj marża bukmacherska na podobnym poziomie. Ważniejszym elementem od samej marży w polskich realiach są wszelkie ewentualne zwolnienia podatkowe, od obowiązującego w Polsce 12% podatku obrotowego od zakładów wzajemnych. Liderami w naszym rankingowych zestawieniu dotyczącym jakości produktu oraz szerokości oferty jest dwójka liderów polskiego rynku bukmacherskiego pod względem udziału rynkowego czyli STS i Fortuna, nieco niższą pozycję niż udział rynkowy ze względu na jakość strony www zajmuje Totolotek. Oprócz nowych bukmacherów, którzy zapewne wkrótce poprawią swój produkt czy to poprzez dodanie aplikacji mobilnej, czy wzbogacenie oferty o sporty wirtualne od stawki dość mocno odstaje jedynie bukmacher Milenium.

Myśleliśmy także o przygotowaniu rankingu w oparciu o wiarygodność poszczególnych bukmacherów biorąc pod uwagę przykładowo wysokość kapitału zakładowego, czy obecność danego bukmachera na giełdzie, co wiąże się z koniecznością regularnego raportowania i generalnie bardzo wysokim poziomem transparentności. Mimo tego, że kapitały zakładowego polskich bukmacherów wahają się począwszy od wymaganego minimalnego progu 2 milionów w Totalbet czy LVBet poprzez 8 milionów kapitału zakładowego Etoto, aż do ponad 14 milionów w Totolotku uznaliśmy, że w związku z tym iż wszyscy legalni bukmacherzy podlegają starannej kontroli polskiego Ministerstwa Finansów (pod groźbą odebrania licencji) ich poziom wiarygodności mimo różnych poziomów kapitału zakładowego jest naprawdę bardzo zbliżony. W naszej ocenie wszyscy bukmacherzy posiadający stosowna licencję są w pełni wiarygodni, gdyby pojawiły się jakiekolwiek niepokojące sygnały odnośnie wypłacalności danego bukmachera poinformuje o tym w naszym serwisie.

Zestawienie ranking kryterium liczby dni na wykonanie obrotu

 

PozycjaBukmacherDni na obrót
1.ranking-totolotek 180
2.ranking-sts 120
3.ranking-Fortuna 60
4.ranking-milenium 60
5.ranking-totalbet 60
6.ranking-etoto 60
7.ranking-bukmacherow_13 30
8.ranking-forbet 30


Polecamy również:

Ostatnim kryterium cząstkowym w naszym rankingu, któremu postanowiliśmy się dokładniej przyjrzeć jest parametr liczby dni potrzebnych na wykonanie wymaganego obrotu. W tym przypadku dla gracza korzystniejsza jest sytuacja w której na spełnienie wymaganego regulaminem obrotu przyznawany jest jak najdłuższy okres czasu. Niestety dla graczy, zauważalny jest trend skracania okresu potrzebnego na spełnienie wymogów obrotowych, coraz częściej jest to okres 30 dni. Jak zaprezentowaliśmy powyżej u niektórych bukmacherów jest to zaledwie jeden miesiąc czyli 30 dni, w innych nawet pół roku, na podkreślenie na pewno zasługuje STS, gdzie nie ma takiego limitu. To wbrew pozorom ważny parametr, gdyż gracz nie musi się spieszyć i ma możliwość spokojnego doboru lig czy dyscyplin które chce obstawiać, może spokojnie grać zgodnie z własnym planem na grę. W tym rankingowym zestawieniu zdecydowanym liderem jest bukmacher STS, następnie wyróżnia się Totolotek. Omawiając liczbę dni na wykonanie obrotu warto też wspomnieć o maksymalnym dziennym limicie kwoty zaliczanej do wymaganego obrotu, w Milenium wyznaczono maksymalny poziom na 10% oznacza to, że po przekroczeniu tego poziomu obrót danego dnia nie będzie zaliczany. Znaczenie ma tutaj data rozliczenia, a wniesienia kuponu.

Podsumowując opisywany temat naszym celem było stworzenie rankingu bukmacherów w Polsce, gdzie nie będzie klasycznego mówiąc kolokwialnie „naganiania klienta” i podkreślania zalet. Nie będąc pracownikiem zakładów bukmacherskim możemy sobie pozwolić na obiektywniejsze podejście. Oczywiście z każdym rankingiem związany jest subiektywne podejście autora. Każdy ma prawo do własnych preferencji. Naszym zdaniem warto jednak grać w pełni świadomie i przyglądać się dokładnie takim parametrom jak minimalny kurs zaliczany do obrotu, minimalny kurs czy okres, który poszczególny bukmacher przyznaje graczom na spełnienie wymogów obrotowych. Na koniec przypominamy o przeczytaniu przynajmniej kluczowych zapisów regulaminowych przed rozpoczęcie gry, gdyż bukmacherzy od czasu do czasu zmieniają zapisy w swych regulaminach, z reguły na mniej korzystne dla graczy np. skrócenie okresu czasu przyznawanego na wykonanie obrotu.

forbet

Ważne informacje:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Bukmacher
https://www.finanse.mf.gov.pl/inne-podatki/podatek-od-gier-gry-hazardowe/rejestr-domen
http://www.sport.pl/pilka/1,64946,21598541,rzad-postawil-na-polskich-bukmacherow.html

Ranking bukmacherów w Polsce
5 (100%) 5 vote[s]

Podobne wpisy

Legalni Bukmacherzy Przegląd promocji – Akumulowane zakłady bukmacherskie Online. Czy uda się znaleźć coś ciekawego? - Legalni bukmacherzy 2018 fff W Polsce najcz...
LvBet – Promocja powitalna LVbet bonus powitalny Firma bukmacherska LVbet chwali się, że daje nowym graczom najwyższy bonus powitalny w wysokości aż 1000 zł. Sprawdźmy czy to p...
LvBet – Bezpieczny kupon 5+ POSTAW KUPON 5+ I ODBIERZ ZWROT! Kolejna promocja u tego bukmachera to 'Bezpieczny kupon 5+' Na czym polega ta tajemniczo brzmiąca promocja. Jest t...
LvBet – Masz karnet, masz bonus Karnet = Bonus LvBet oferuje promocję dla kibiców Arki Gdynia, Ruchu Chorzów i Wisły Kraków. Jeśli masz karnet z jednego z tych klubów możesz otrzy...
LvBet – Voucher na KSW ODBIERZ SWÓJ VOUCHER NA KSW! KSW czy konfrntacja sztuk walki to turniej, który od kilku lat elekstryzuje wszystkich zainteresowanych tego typu rozr...