Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Ranking kursów legalnych bukmacherów na mecz Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg

Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg


Borussia Dortmund - VfL Wolfsburg
Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg
borussia
wolfsburg

Decydując się na ustalenie kursu na dane spotkanie na określonym poziomie, bukmacher bierze pod uwagę całe mnóstwo wskaźników i czynników zewnętrznych. Im bliżej spotkania, tym precyzyjniejszy jest kurs, albowiem udostępniane są nowe kluczowe informacje np. na temat ustawienia, kontuzji czy składu wyjściowego. Patrząc na kurs oferowany przez legalny polski bukmacher na mecz Bundesligi zaplanowany na 14 stycznia pomiędzy Borussią Dortmund a Wolfsburgiem, można dojść do wniosku, że każdy inny wynik, niż wygrana gospodarzy, będzie wielką niespodzianką.

Pierwszym i kluczowym argumentem przemawiającym za tym, aby kurs na zwycięstwo Borussii ustalić na poziomie 1.20-1.70, jest historia poprzednich spotkań między tymi dwiema drużynami. W pięciu ostatnich bezpośrednich potyczkach pięciokrotnie lepsi okazywali się zawodnicy z Dortmundu (wygrane 3:0, 3:0, 5:1, 5:1 i 2:1). Nie tylko statystyka pojedynków pomiędzy tą parą, ale także rozmiary zwycięstw zawodników w czarno-żółtych pasach sprawiają, że legalne firmy bukmacherskie w Polsce przygotowały bardzo wysoki kurs na zwycięstwo Wolfsburga (na niektórych portalach kurs ten wynosi nawet od 6.00 do 8.00).

Nawet remis w meczu zaplanowanym na 14 stycznia pomiędzy Borussią a Wolfsburgiem wydaje się być mało prawdopodobny. Przeciętny legalny bukmacher internetowy proponuje wypłacenie kursu w wysokości od 4.00 do 5.00 w przypadku takiego podziału punktów na stadionie w Dortmundzie. Ostatnie trzy mecze w Bundeslidze drużyna Borussii wygrała i powróciła na zasłużone, trzecie miejsce w tabeli, natomiast Wolfsburg w tym sezonie nie był jeszcze wyżej niż na 11 pozycji w tabeli. Także ilość zdobywanych przez piłkarzy z Dortmundu bramek (39) wypada o wiele lepiej, niż ilość bramek zdobytych przez Wolfsburg (21).

Borussia Dortmund
X
VfL Wolfsburg

Wyniki na Żywo: Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg

Poniżej prezentujemy aktualne wyniki na żywo spotkania: Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg