Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Różnice między bukmacherem, z licencja a tym który jej nie ma

legalni bukmacherzy


Różnice między bukmacherem, z licencja a tym który jej nie ma

Dzisiejszy rynek sportowy i rozrywki z nim związanej jest ogromny. Mowa tutaj nie tylko o grach czy prawach telewizyjnych. Chciałem skupić się głównie na zakładach bukmacherskich. Firm bukmacherskich oferujących zakłady sportowe jest mnóstwo. Musimy jednak uważać, na to u kogo gramy. Jest bowiem ogromna różnica pomiędzy bukmacherem działającym bez licencji, a legalnym bukmacherem, który takową posiada i może przyjmować zakłady sportowe na terenie Polski.

Pierwsza różnica jest z pozoru błaha, ale nie można zapominać o tym, jak bardzo jest ważna. Otóż grając u legalnego bukmachera mamy poczucie, że robimy wszystko fair i zgodnie z prawem. Jeśli taki argument kogoś nie przekonuje, to niech przekonają go jego własne pieniądze. Grając w różnych, dziwnych zakładach sportowych bardzo często omija nas możliwość reklamowania typowanych spotkań. Zdarzyć się może tak, że obstawiony przez nas kupon jest właściwy i należy nam się za niego wypłata, ale z jakiś powodów jej nie otrzymujemy. Poza tym nie wiemy tak na dobrą sprawę gdzie nasze pieniądze w ogóle trafiają. U legalnego bukmachera, zarejestrowanego w Polsce mamy pewność, że gotówka jest zgromadzona na kontach celem rozdysponowania jej pomiędzy graczy, którym udało się dobrze obstawić typ dnia, zakłady specjalne czy jakiegokolwiek inne zdarzenie. Bukmacher bez licencji musi często kombinować. Zmieniać nazwy spotkań, zakładać serwery w egzotycznych krajach. Na pierwszy rzut oka to przecież nic wielkiego, ale diabeł tkwi w szczegółach. W razie jakiegoś problemu, nie liczmy na to że help desk będzie dla nas w czymkolwiek pomocny.

Legalny bukmacher to legalne zatrudnienie, płacenie podatków itd. Zachowujmy się więc jak na patriotów przystało. Zabrzmiało górnolotnie, więc zejdźmy na ziemię i skupmy się na obstawianiu meczów i bukmacherce. Możemy mu pomóc sobie zarobić dobrze się przy tym bawiąc. Nie ma to jak obstawiać legalnie Champions League, NBA czy Premier League. W takich klarownych, licencjonowanych zakładach sportowych zawsze znajdziemy ciekawe typy dnia!