Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Lepsza oferta
STS Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1200 zł bonus
1230 zł + 29 zł freebet

Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł BONUS
+ 100 zł (20000 punktów)

Nowy bukmacher
Betclic Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
500 zł cashback


Sampdoria - Fiorentina w Forbet zakładach bukmacherskich

19.09 Sampdoria vs Fiorentina
Autor: Paweł
Dodano: 2018/09/18
Aktualizacja: 2018/09/23

Sampdoria vs Fiorentina


fiorentina

We włoskiej Serie A dojdzie do bardzo ciekawego spotkania. Będące w czołówce Sampdoria i Fiorentina zmierzą się ze sobą w bezpośrednim starciu.

Chyba nikt nie spodziewał się tak dobrego początku sezonu w wykonaniu zarówno Sampdorii jak i Fiorentina. Na chwilę obecną zarówno „Sampa” jak i „Viola” walczą o czołowe lokaty we włoskiej ekstraklasie, a co za tym idzie o prawo do gry w elitarnej Champions League. Zdobycz punktowa obu zespołów jest taka sama, z tym że to dzisiejsi gospodarze są o oczko wyżej w ligowej stawce. Zapatrywania bukmacherów i ekspertów nie są do końca jasne. Mimo, że Sampdoria występuje w roli gospodarza to delikatnym faworytem wydają się być jednak goście. Stawki są jednak bardzo zbliżone. To dobry bukmachersko mecz. 2.80 na gospodarza, który jest na tym samym poziomie co oponent? Takich atrakcyjnych bukmachersko zestawień chcemy zdecydowanie więcej. Typujemy remis z lekkim wskazaniem na Sampdorię, choć zdajemy sobie sprawę że jesteśmy w mniejszości.

Strona bukmacherska (legalna) w Polsce – legalne zakłady sportowe na mecz Sampdoria – Fiorentina

Strona bukmacherska (legalna) w Polsce to możliwość nie tylko obstawiania meczu Sampdoria – Fiorentina ale i także całej włoskiej piłki nawet do Serie D! Oprócz mnogości zakładów Strona bukmacherska legalna w Polsce to gwarancja uczciwości i rzetelności. W tabeli poniżej znajdziecie listę tylko i wyłącznie legalnych bukmacherów online!

Autor: PK