Zarejestruj się i odbierz bonus powitalny

Szybka rejestracja w Fuksiarz.pl! Jak założyć konto u nowego bukmachera?

fuksiarz logo


W zakładach bukmacherskich Fuksiarz umożliwiono szybką rejestrację. Dwuetapowa rejestracja przyspiesza możliwość zawierania zakładów. Od teraz, potrzebujesz 2 minut, by założyć konto u bukmachera i postawić swój pierwszy zakład. Dzięki szybkiej rejestracji bez weryfikacji utworzysz konto tymczasowe, które następnie możesz przekształcić w stałe!

Szybka rejestracja w Fuksiarz 

Nie jest to zaskoczenie, że szybka rejestracja składa się z uproszczonego formularza rejestracyjnego, który nie wymaga przesyłania numeru konta bankowego gracza ani jego skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości. By założyć konto tymczasowe, wystarczy dopełnić minimum formalności. Otwarcie takiego konta następuje niemal natychmiastowo. W Fuksiarz.pl otworzysz konto już w 2 minuty, po weryfikacji adresu e-mail lub numeru telefonu. 

szybka rejestracja fuksiarz

Jak założyć konto w Fuksiarz?

Formularz rejestracyjny w Fuksiarzu składa się z dwóch etapów. 

Najpierw gracz proszony jest o podanie informacji takich jak:

  • e-mail,
  • hasło,
  • numer telefonu.

Po wypełnieniu tych trzech informacji gracz musi oświadczyć, że jest osobą pełnoletnią oraz zapoznał się z Regulaminem bukmachera oraz jego Polityką Prywatności. Opcjonalnie można zaznaczyć zgodę na otrzymywanie informacji handlowej od Fuksiarz Sp. z o.o. Następnie należy kliknąć przycisk “Dalej”. 

W drugim etapie rejestracji gracz musi podać swoje: 

  • imię,
  • nazwisko,
  • numer PESEL. 

Poza tym należy również podać unikatowy kod SMS, by zweryfikować konto. Gracz ma możliwość zrobić to przez swój adres e-mail. Nie można również zapomnieć o zaznaczeniu zgody na odbiór bonusu Fuksiarza. Ponadto należy zaznaczyć, że podane przez nas dane są zgodne z prawdą, a środki przeznaczone na grę pochodzą z legalnego źródła. Po dopełnieniu powyższych formalności pozostaje kliknąć przycisk “Zarejestruj”.

Wady i zalety szybkiej rejestracji 

Szybka rejestracja bez dowodu to przykład na to, że bukmacherzy słuchają próśb i potrzeb swoich graczy, dla których liczy się jak najszybsze przystąpienie do obstawiania zakładów. Dzięki rejestracji bez dowodu w Fuksiarz jest to możliwe. Wypełnienie formularza i otwarcie konta zajmie nie więcej niż 2 minuty. To jest właśnie największa zaleta zakładania kont tymczasowych – czas. Ponadto, gracze którzy rejestrują się u nowego bukmachera często chcą przetestować usługi danego bukmachera, lub swoje możliwości. Dzięki szybkiej rejestracji, nie muszą przesyłać skanu lub zdjęcia dowodu tożsamości już na samym początku. Jedynym i największym minusem szybkiej rejestracji bez dowodu w Fuksiarz jest to, że mając konto tymczasowe, nie można wypłacić swoich środków z konta bukmacherskiego na prywatne. Niektórzy bukmacherzy nie dają możliwości skorzystania z bonusów powitalnych, nie będąc w pełni zweryfikowanym użytkownikiem, jednak nie Fuksiarz. Bukmacher Fuksiarz pozwala na odbiór i skorzystanie z bonusu powitalnego po szybkiej rejestracji. 

fuksiarz-rejestracja

Jak przekształcić konto tymczasowe w stałe? 

Jeżeli regularnie korzystamy z usług bukmachera i chcemy kontynuować obstawianie zakładów z jego oferty, musimy zamienić konto tymczasowe w stałe. Możemy to zrobić w dowolnym momencie. Wystarczy jedynie wejść na oficjalną stronę bukmachera i znaleźć zakładkę “Weryfikacja konta”, gdzie będzie można przesłać skan naszego dowodu tożsamości. Do wyboru mamy dowód osobisty lub paszport. 

Dlaczego bukmacher wymaga przesłania zdjęcia dowodu tożsamości? 

Od 2017 r. obowiązuje znowelizowana ustawa hazardowa, która stanowi, że gracze zakładów bukmacherskich mogą korzystać jedynie z usług legalnych bukmacherów, czyli takich, którzy mają ważną licencję wydaną przez Ministra Finansów. Fuksiarz jest jednym z nich. Legalni bukmacherzy wymagają podczas rejestracji konta podania wielu danych na swój temat oraz przesłania wyraźnego zdjęcia lub skanu dowodu potwierdzającego tożsamość gracza. Niedoświadczeni gracze mogą być zaskoczeni tym wymogiem, jednak jest on w pełni uzasadniony. Legalni bukmacherzy są w stanie szybko zweryfikować tożsamość gracza na podstawie przesłanego przez niego dowodu osobistego lub paszportu. W ten sposób sprawdzana jest pełnoletność graczy oraz nie dopuszcza się do rejestracji oszustów podszywających się pod dane innych oraz graczy, którzy zakładają drugie konta, by wyłudzić kolejny bonus powitalny.

Fuksiarz rejestracja

Bukmacher Fuksiarz jest nowym bukmacherem na polskim rynku. Czekamy na oficjalny start jego działalności. Według dostępnych informacji serwis Fuksiarz.pl najprawdopodobniej będzie dostępny już w pierwszym kwartale 2021 r. Bukmacher Fuksiarz prowadzi swoją działalność w pełni legalnie. Posiada ważną licencję na organizację zakładów bukmacherskich wydaną przez Ministra Finansów w grudniu 2020 r. Według naszej opinii warto założyć konto w Fuksiarz ze względu na jego bogatą ofertę zakładów, ciekawe bonusy bukmacherskie, funkcjonalną aplikację mobilną. 

Rejestracja u nowego bukmachera Fuksiarz – FAQ

Czy istnieje coś takiego jak kod promocyjny Fuksiarz?

Tak i jest on automatycznie przypisywany każdemu nowemu graczowi. Wystarczy założyć konto w Fuksiarz.pl, a kod promocyjny pozwoli na odebranie najlepszej oferty powitalnej.

Ile zazwyczaj trwa założenie nowego konta w Fuksiarz?

Szybka rejestracja w Fuksiarz pozwala na założenie konta w dosłownie chwilę. Graczom, którzy po raz pierwszy rejestrują konto u bukmachera, może to zająć maksymalnie 2 minuty. 

Czy za rejestrację w Fuksiarz dostanę bonus promocyjny? 

Tak, bukmacher Fuksiarz przyznaje bonus na start nowym graczom.