Rejestracja bez dowodu

Fortuna Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
125 zł zakład bez ryzyka
+ 1000 zł bonus od depozytu

Licencja: SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565
Lepsza oferta
Forbet Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
2100 zł bonus
2000 zł + 100 zł extra

Licencja: PS4.6831.10.2016
Rejestracja bez dowodu
Pzbuk Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
300 zł BONUS
+ 10 zł (20000 punktów)

Licencja: PS4.6831.26.2017
Lepsza oferta
Totolotek Zakłady - Opinie
Bonusy powitalne:
1111 zł bonus od depozytu
+ 25 zł freebet

Licencja: LBU/2012/2013/RD61485

Typy na dziś

Grudzień 10, 2018
typy-na-dzis


W Polsce istnieje bardzo wiele serwisów bukmacherskich, które obiecują nierealistyczne wyniki w zakładach bukmacherskich, jednocześnie prosząc o skandaliczne opłaty abonamentowe oferując m.in. typy dnia.

Czy w ogóle są dostępne darmowe typy bukmacherskie? W tym artykule omawiamy zalety i wady płacenia za pewne typy bukmacherskie i typy dnia, dotyczące zakładów i jak odróżnić, którzy to najlepsi typerzy, a którzy to sprzedawcy.

Jesteś graczem, który chce zarobić trochę pieniędzy, postępując zgodnie ze wskazówkami bukmacherskimi ekspertów na typy dnia.

Czy powinieneś płacić za bukmacherskie typy, setki złotych rzekomych ekspertów? A może znajdziesz typy dnia czy analizy bukmacherskie, którym możesz zaufać i które zastosujesz?

Przeważnie sporty, na które znajdziesz typy bukmacherskie na dziś, bądź typy bukmacherskie na jutro to: piłka nożna, koszykówka, tenis, hokej na lodzie, ale także piłka ręczna, skoki narciarskie czy futbol amerykański.

BukmacherBONUSOferta specjalna
fortuna-kursy-bukmacherskie Bonus standardowy: 100 zł
Nasz bonus: 125 zł + 1000 zł bonus

Kod bonusowy: PREZENT125

Odbierz
pzbuk-kursy-bukmacherskie Bonus standardowy: 50 zł
Nasz bonus: 300 zł bonus + 10 zł (20000 punktów)

Kod bonusowy: PREZENTPZB

Odbierz
sts-kursy-bukmacherskie Bonus standardowy: 1000 zł
Nasz bonus: 1200 zł + 25 29 zł freebet + 30 zł bez ryzyka

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
forbet-kursy-bukmacherskie Bonus standardowy: 1200 zł
Nasz bonus: 2100 zł (2000 zł + 100 zł EXTRA)

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
totolotek-kursy-bukmacherskie Bonus standardowy: 1100 zł
Nasz bonus: 1111 zł + 25 zł FREEBET

Kod rejestracyjny: PREZENT

Odbierz
lvbet-kursy-bukmacherskie Bonus standardowy: 1500 zł
Nasz bonus: 1500 zł + 20 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz
milenium-kursy-bukmacherskie Bonus standardowy: 760 zł
Nasz bonus: 760 zł + 10 zł FREEBET

Kod bonusowy: PREZENT

Odbierz

Czy powinieneś płacić za typy dnia?

Mówiąc ogólnie, prawdopodobnie nie powinieneś płacić za typy dnia. Historia jasno pokazała, że większość klientów płacących za typy bukmacherskie na jutro ma najgorsze wyniki w swoich bankrollach.

Dotyczy to zarówno Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Premier League, Primera Division, NBA i pomniejszych lig. Zakupione selekcje nie przewyższają rynku, a klienci również nie płacą za żadną opłatę za usługi.

Branża zakładów bukmacherskich nie jest przemysłem pełnym sukcesów pod względem wydajności wyborów.

Zazwyczaj strony, na których znajdziemy najwięcej typów dnia oferują także wiele więcej informacji dotyczących legalnych bukmacherów w Polsce (sts, totolotek, lvbet, milenium, fortuna, forbet, etoto), jak ranking bukmacherów, bonusy bukmacherskie, metody depozytu, promocje sportowe, statystyki, wyniki meczów.

Zdrowy rozsądek przede wszystkim

Jeśli zastosujesz moc analityczną (plus dużą dozę zdrowego rozsądku), odkryjesz, dlaczego większość serwisów oferujących każdego dnia typy reprezentuje złe inwestycje i jak garstka skutecznych i naprawdę dochodowych typerów zdołała pokonać rynek.

Jeśli jednak chcesz płacić za dostęp do usługi typów bukmacherskich, upewnij się, że wyniki serwisu na typy dnia są w pełni ujawnione i oceń je poprzez sprawdzenie, co najmniej kilkuset selekcji, aby uwzględnić lepsze i gorsze kupony. Kluczem jest tutaj przejrzystość.

Każda wskazówka na typy dnia każdego typera jest rejestrowana i możesz po prostu te typy dnia wyszukiwać i porównywać wyniki każdego typera w dowolnej lidze (jak polska Ekstraklasa) i / lub sporcie w dowolnym okresie czasu.

Płacąc za typy dnia nie staraj się na siłę kupić iluzji. Istnieje powód, dla którego większość stron oferujących typ dnia, czy typy na jutro nie ujawnia swoich wyników.

Jeśli chcesz robić prawdziwe pieniądze, wybierając typy, nie daj się zwieść marketingowi. Wykonaj swoje badania. Pytaj na forach bukmacherskich lub na Twitterze, aby zobaczyć, co inni gracze mają do powiedzenia na temat wyboru usług, które rozważasz. Wkrótce odkryjesz, czy naprawdę jest tym, za kogo się podaje.

pzbuk-thanks
Bonus: 300 PLN + 10 zł extra
fb-ikona Facebook – 147 polubień
twitter-ikona Twitter – 123 obserwujących
instagram-ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Sprawdź
fortuna-thanks
Bonus: 125 PLN + 1000 PLN bonus
fb-ikona Facebook – 54000 polubień
twitter-ikona Twitter – 4400 obserwujących
instagram-ikona Instagram – 850 obserwujących
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Sprawdź
forbet-thanks
Bonus: 1200 PLN + 100 extra
fb-ikona Facebook – 1800 polubień
twitter-ikona Twitter – 650 obserwujących
instagram-ikona Instagram – brak
Czat na żywo:
Formularz kontaktowy:
Infolinia:
FAQ:
Sprawdź

Sprawdzaj zawartość

Wielu pseudo ekspertów ujawnia swoje słabości, gdy zmuszeni są rozmawiać o prawdziwej grze. Są ekspertami w zakresie perswazji, gdy próbują sprzedać siebie lub zarobić pieniądze, ale nie są ekspertami w analizie, gdy podają typy dnia.

Ponieważ tak wielu typerów tworzy obecnie filmy na wybrane mecze online lub publikuje treści na swoich stronach internetowych, możesz zastosować podstawy analizy do swoich umiejętności.

Czy jego typy dnia zawierają informacje, w jaki sposób mecz został faktycznie wygrany lub przegrany na boisku? Czy jego typy dnia mówią o ogólnych, dużych obrazach historycznych trendów, które mają niewiele wspólnego z „szachowymi” elementami każdego pojedynku?

Czy jego typy dnia mówią o zestawach umiejętności i o tym, w jaki sposób konkurujące zestawy umiejętności pasują do siebie? Tak, legalne zakłady bukmacherskie na tym polegają!

Kontynuując czy jego typy dnia omawiają strategię? Czy też próbują zrobić wrażenie na ludziach, wypowiadając możliwie jak najwięcej nazwisk graczy, aby stworzyć iluzję wglądu?

Czy jego typy dnia mówią realistycznie o różnorodności sposobów, jaki może być przebieg meczu? Czy jego typy dnia wiedzą o niuansach wartości opartych na cenie rynkowej (kurs)?

A może mówią coś w rodzaju „linia nie ma tu znaczenia”? Jeśli jest to piłka nożna typy muszą być precyzyjnie oszacowane.

Przeanalizuj ich prezentację. Jeśli nie jest to „ekspert”, który robi filmy lub pisze artykuły, poproś go o telefon i zapytaj go bezpośrednio o oferowanych grach. Gdy zaczniesz szukać tych wskazówek na typy dnia czy darmowe typy bukmacherskie, zobaczysz je wszędzie.

Celuj wysoko

Pamiętaj, aby osiągnąć sukces stawiając kupon na typy dnia u bukmachera musisz grać na duże rynki.

Bardzo trudno jest konsekwentnie osiągać lepsze wyniki w takich turniejach jak Liga Mistrzów. Bukmacherzy szacują linie otwarcia na bardzo doszacowane już na starcie.

Następnie sprytne pieniądze szybko podnoszą liczbę do właściwego miejsca – jest to ogólna zasada. Nie oznacza to, że nie można pokonać linii zamykających.

Ale jeśli nie wyprzedzasz rynku, Twoja rentowność będzie ograniczona. A jeśli już płacisz wysoką opłatę abonamentową za typy dnia, może się okazać, że masz niską rentowność.

Co więcej, zamiast uporczywie szukać stron podających typy dnia, czy typy na jutro, skupcie się na dokładnej analizie spotkań, na przykład piłki nożnej. Wyjaśniamy poniżej jeden powód, dla którego należy to robić. Załóżmy, że wykupiliśmy miesięczny abonament u skutecznego eksperta. Jego analizy, przewidywania itd. są bardzo skuteczne i nasze zakłady w dużej większości „siadają”, toteż mówimy, że ma on pewne typy bukmacherskie.

Czy zatem mamy czego doszukiwać się w tym przypadku?

Mamy czego się obawiać?

Wraz ze wzrostem zwycięskiej aktywności u bukmachera – a co za tym idzie zwiększenia zysku – zwiększają się szanse na limity lub zamknięcie konta gracza u danego bukmachera. Bukmacherzy limitują konta zwycięzców, aby chronić się przed przegraną.

Zatem wygrywanie u bukmachera w dłuższym okresie czasu nie jest sprawą prostą. Musicie wiedzieć, że bukmacherzy monitorują zachowania klientów i szukają wzorców, które Klient powiela wygrywając zakłady (a dzieje się tak, jeśli otrzymujemy typy od specjalisty z danej ligi – na przykład – piłka nożna 3. liga Polska).

Efektem czego może być zamknięcie lub zlimitowanie konta bez ostrzeżenia. Czasami także uniemożliwiają klientom dostęp do jakichkolwiek promocji, takich jak darmowe zakłady czy reload bonus.

Jednym z najskuteczniejszych sposobów na zdezorientowanie bukmacherów jest zatem umieszczanie tak zwanych mug betów.Ta strategia ma na celu sprawienie, aby klient wyglądał jak zwykły gracz i sugerował swoim zachowaniem stawianie zakładów, gdy nie ma w nim VALUE. Oczywiście takie działanie nie jest w żaden sposób ograniczane. Tym samym zyskujemy tymczasowy parasol ochronny. Temat mug-betów to jednak opowieść na oddzielny artykuł.

Ważna uwaga – nie wybieraj najlepszych kursów

Nawet jeśli ekspert sugeruje, u którego bukmachera zagrać (najczęściej ten, który ma najwyższą cenę za wytypowaną selekcję).

Bukmacherzy wiedzą, kiedy oferowana przez nich cena jest konkurencyjna i wkrótce zauważą klientów, którzy korzystają z nich tylko wtedy, gdy ich kursy są najlepsze. Od czasu do czasu korzystaj z bukmachera, nawet jeśli wiesz, że nie oferuje on najlepszej ceny.

Graj odpowiedzialnie

Powoli zbliżamy się do podsumowania. Najważniejsza zasada: graj używając mózgu nie serca – tym samym zanim zapłacisz za typy dnia, sprawdź czy warto.

Stawiając na typy dnia wykorzystaj także bonus, który masz aktywny u legalnego bukmachera. Często także zdarza się, że wykorzystasz do tego kod promocyjny, który podałeś podczas rejestracji. Liga typera to także jedna z opcji na wykorzystanie porad typera, od którego kupiłeś typy dnia.

A zatem, najlepiej unikać: eksperta, sprawdzającego procenty na największych światowych rynkach bukmacherskich, które nie wyrażają prawdziwej wiedzy o zestawach umiejętności i strategiach podczas dostarczania analizy gier.

Najlepiej wziąć pod uwagę: eksperta podkreślającego i wyrażającego swoją wiedzę na mniejszych, bardziej wrażliwych rynkach, który nie tylko ujawnia pełny zestaw wyników, ale również realistycznie porozmawia o prawdopodobnych szansach na wygraną. Nie istnieją stuprocentowo pewne typy bukmacherskie, ale wpisując w wyszukiwarkę „piłka nożna typy” oczekujemy rad. Najważniejsze, by właśnie tak je traktować – jako rady, a nie darmowe typy bukmacherskie, które zapewnią nam wygraną. Zanim więc sięgniesz po typy na dziś czy jutro, zaufaj najpierw sobie i przede wszystkim – dobrze się baw bukmacherką.

 

 

Oceń artykuł

Udostępnij

Podobne wpisy

Bonus na zakłady na żywo +10% w Fortunie W trzech przedziałach czasowych gracze przy spełnieniu określonych warunków będą mogli powiększyć swoje wygrane o 10 procent. Przyglądamy się i analiz...
Bonus na Siatkówkę Bukmacher fortuna bonus ostatnia kolejka fazy grupowej siatkarskiej Ligi Narodów. Ostatni weekend z fazą grupową siatkarskiej Ligi Narodów. Fortuna...
Co trzeba zrobić, aby w Betfanie grać bez podatku?... Szefostwo Betfanu wprowadziło stałą promocję umożliwiającą grę bez podatku. Dziś przyjrzymy się dokładnie zasadom działania tej oferty. Betfan to n...
STS 1000 PLN bonusa na start recenzja bonusa powit... W poniższy sposób bukmacher STS reklamuje swoją ofertę powitalną. Dziś przyjrzymy się jej bliżej. Robisz pierwszą wpłatę i od razu dostajesz jej ró...
W STS do podziału 21 000 PLN z okazji ME U21. Najważniejsza piłkarska impreza tego lata dla przyszłości polskiej piłki czyli ME U21 przed nami. Z okazji Mistrzostw Europy U21 bukmacher STS przygo...